Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Miracolul iubirii

#11
Nu pot sa cred! In sfarsit ai postat continuarea. nu crezi ca ai cam intarziat cam mult Emy

Dialogul... sincer e sec. Mai lucreaza la el ca nu mori. Cel putin asa cred
Naratiunea e buna, bineinteles ai mai putea adauga la ea si automat capitolul s-ar mari.
Descrierea e putin cam plecata. Pentru ea probabil nu a inceput scoala *sunt invidioasa*

Sincer cred ca ne-ai lasat sa asteptam cam mult. Sper ca urmatorul capitol nu mai intarzie atat de mult ca de nu

Pune repede continuarea.

:bye:

#12
Deci voi incepe putsin critic...Gomenasai..
In primul rand ,ficul e draguts si interesant dar acest cap a fost cam scurt :(.
In al doilea rand poti sa numai repetsi asa de des numele personajelor ,afecteaza pur si simplu la tonalitate.Potsi folosi pronume ca el/ea,acesta ,tanara,rozalia etc..
Dialogu puteai sa bagi si u ceva..nu e deloc fff putin..sau am eu nevoie de ochelari de elefant..In rest totul e ok...
Sper ca nu te vei supara ptr commul meu..:( :( :eto: succes si ast nextu.. :-* :-* :-*
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#13
Bun. Unu la mana, nu mai posta partea a 3-a a capitolului respectiv, ca ti-am unit posturile. Doi la mana, intreaba si tu un moderator al acestei sectiuni si afla ce s-a intamplat cu postul respectiv. Din 3 postari ti-am facut unul. ^^
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End
















Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)