Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Miley Cyrus

#11
Miley Cyrus.

Aceasta este alt specimen care este multi- talent. Joaca si in acel serial: Hannah Motana, ea fiind personajul principal, jucand o viata dubla -_-. Nu imi place de ea, inainte imi era simpatica dar acum imi este antipatica. Ea este frumoasa pot sa zic si are o voce draguta, dar prin toate revistele de scandal apare ea si alte o mie de zvonuri despre ea. Ea a inceput sa se strice si sa le faca jocul acestor ` pradatori ` de vedete -_-. Ca Hannah Montana avea melodii copilaresti, care ar fi trebuit ca mie sa imi placa, doar ma aflu in acea limita de varsta, dar nu imi plac, mi se par deplasate. Ca Miley Cyrus a mai evoluat umpic dar tot este la acel stadiu care va avea fani doar cu o anumita varsta si aceea se vor duce incetul cu incetul. Acum am vazut ca nu mai sunt prea mari vesti despre ea, dar va face ea ceva, poate, care sa atraga privirele asupra ei.

In fine, tot ce este nou si in trend, la un moment dat va deveni vechi si plictisitor, la fel ca si ea >.>.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#12
Mie imi place.Si-a cerut scuze pentru ca se droga,si oricum,viata privata a unui om nu ne priveste pe noi,e viata lui.
Imi palce si noua,dar si vechea Miley(sincer,mai mult vechea) pentru ca isi iubeste fanii si inca mai face melodii ce ajung la inima(mai ales acelea lente).Pentru ca s-a schimbat a pierdut multi fani,insa nu poate ramane mereu ca in copil de 14-15 ani,totusi are 18 si trebuie sa isi urmeze viata,plus ca ar fi cam ciudat sa o vezi imbracata ca si cand ar fi un copil de gimnaziu cand are anii unei tinere care a terminat liceul.
Melodiile mele preferate de la ea sunt multe,insa primele ar fi: The Climb apoi Been here all along.
Versurile ei ma inspira,pentru ca se vede ca pune suflet in ceea ce face ^_^,asta apreciez cel mai mult la un artist si pe criteriile acestea ii aleg pe cei ce ii ascult :].
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#13
Miley Cyrus.

Recunosc, mă uit la Hannah Montanta când nu e nimic mai bun de privit la Tv, dar mai tot timpul e *laughs*. Iar Miley...Nu comentez. Ce era şi ce a devenit, sincer. Se droghează, nu mai e acelaşi model pentru pici care înainte îi erau fani din cauza serialului, şi poate că încă îi mai sunt.
Muzica ei...trebuie să spun că are meldodiile lente - unele dintre ele - care chiar sună bine. În rest, totul e prea. . . prea. A devenit în timpul serialului o mega super-star, o divă şi un model pentru fetiţele mici, care -logic - doreau să ajungă ca ea. Cine nu vrea să fie ca Miley ? De fapt, cine nu voia ? Acum, cred că unii şi-au mai schimbat părerea, or maybe not *laughs* .
După, a văzut că au apărut fetele rele ale muzici, ea de ce să nu fie una ? Doar aşa e la modă, şi strică dacă tu nu eşti clona vecinului, chiar strică. Eniuei. Miley s-a schimbat radical, a devenit o drogată şi-o fiţoasă, că altfel nici nu mai ştiu să-i zic. Îmi ce iertare pentru fani, dar asta-i părerea mea.
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#14
Hey , haideti sa nu o condamnam asa!

Are 18 ani , pentru Dumnezeu!Adica s-a drogat , probabil din cauza socului pe care l-a avut cand a aflat ca parintii ei se despart.Eu banuiesc , ca ea ca a cazut intr-o depresie foarte grava, si scredeti-ma stiu cum e cand parintii se despart; in plus , sa nu uitam faptul ca iubitul ei a inselat-o pe Miley cu o blonda (logic :askSmile . Ea de cand era mica nu a putut avea viata ei din cauza serialului "Hannah Montana" . E greu satraiesti intr-o viata cand toata lumea asteapta perfectiune de la tine . Ei bine , cand trasiesti asa , la un moment , nu mai suporti si pur si simplu faci ce-ti trece prin cap.

Ei acum despre melodiile din serial. Hmpf , nu o acuzanti pe Miley ca e foarte copilaroasa si deastea , sau ca melodiile sunt de copii de 3 ani , adica , dude , daca nu-ti place , de ce te uiti?!
Pe deasupra ar trebui sa ai ghiveci in cap sa o acuzi pe ea ca a cantat niste melodii care a fost obligata sa le cante.

Asa , ea nu are voie sa manance cu mana (exemplu) , nu are voie sa mearga noaptea prin discoteci , chiar daca are 18 ani , ca nu stiu eu ce mas media isi baga coada si face niste fotografi nu stiu eu de care ..cu alte cuvinte , ea nu are voie sa fie ea insasi!
Voi chiar nu va dati seama cum e sa traiesti intr-o prefecatorie.Iarasi , pot spune ca joca excelent! Ati vizionat cumva filmul "The Last Song"? Ei bine ea e personajul principal si a facut o treaba mai mult decat extraordinara.

Nu spun ca e bine ce face , dar nu-mi place ca lumea sa o judece dupa parenta, cine stie ce probleme are si ea pe cap!?
Sper doar ca Miley sa-si gaseasca din nou drumul in viata si sa nu se mai iveasca atatea barfe neplacute despre ea.

Asta e parerea mea , si logica mea.Anti -Miley , nu o puneti la suflet , va rog 4

Peace Of!

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#15
Ma bag si eu aici pentru ca am citit ca Miley e o drogata. Srsly? A fumat si ea putina salvia, that was a bong, not a real drug 29 si in plus that\\\'s sh!t\\\'s legal. Cati copii mai mici decat ea nu fumeaza iarba la noi in tara and you\\\'re like \\\"ooh they\\\'re so cool, I\\\'m gonna try it too\\\". In plus, fie ca e vorba de Miley fie ca e vorba de alta celebritate, why do you guys care? E viata ei, are 18 ani, poate sa faca ce vrea. Daca voi ati avea banii si faima ei ati fi niste perfect little princesses? Nu prea cred :/ Nu am inteles niciodata de ce atatia o fac \\\"a slut\\\" or call her other names. Ok, se imbraca in pantaloni scurti sau a purtat nu stiu ce costum. I bet you wish you had her dressing room 23 Si acum ca si-a facut cateva tatuaje iar sar altii ca o sa le regrete bla bla. It\\\'s her f#cking body, am vazut atatia tarani cu tatuaje meaningless cu vreo sirena/dragon sau alta dracie si de aia nimeni nu mai face misto ca deja s-au obisnuit. Si ea toate pe care le are au cate o semnificatie speciala, a mentionat o data ca nu si-ar face niciodata un tatuaj meaningless. It\\\'s not your body, and if you don\\\'t like it that\\\'s your problem. Nu-ti faci si gata. Simple as that 106 personal ador cum se imbraca si tatuajele ei mi se par geniale, thanks to her I got some ideas too, si de asta m-am bagat sa-i iau putin apararea. Mind your business ppl, nu ajungeti nicaieri criticand-o. In timp ce unii write her hate on the internet, ea are o avere and has fun errday. Just saying 21
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#16
@Aylin, cred că toţi o numesc aşa pentru toţi s-au obişnuit ca ea să fie idolul copiilor, cea care nu greşeşte niciodată etc. 22


Recunosc că am fost fană de a ei. Indiferent de ce zic alţii, nu cred că voi înceta vreodată să îi mai ascult unele melodii. Niciodată nu am spus că e c***ă sau alte chestii de genu` pentru că niciodată nu mi-a păsat de ce face cu viaţa ei. Unii zic că i `s-a ridicat faima la cap`, dar nu cred că dacă altcineva era în locul ei, nu i s-ar fi `ridicat faima la cap`. 22
Nimeni nu-i perfect, trebuie să recunoaşteţi. Părerea mea e că întotdeuna a fost sub aripa lu` taicăsu`, şi acum că a scăpat la libertate, profită. 106
Ete na, de parcă mi-ar păsa ce face. Tot ce-mi pasă este muzica, de imaginea ei se ocupă ea, nu eu. N-am de gând s-o critic în nici într-un fel, face ce i vrea muşchiul. Odată şi odată o să se trezească şi o să realizeze ce a făcut, dar sper că nu vreţi să se trezească la realitate chiar la 18 ani. 21
Zic că are talent, normal că da. Are voce, e frumoasă, şi chiar îmi place cum a jucat în `The last song`. Well, viaţa ei, treaba ei. 21
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#17
(31-07-2011, 12:57 AM)Zuza. A scris: @Aylin, cred că toţi o numesc aşa pentru toţi s-au obişnuit ca ea să fie idolul copiilor, cea care nu greşeşte niciodată etc. 22

You are so right Zuza. Dar cati ani avea cand a inceput Hannah Montana? 11? 12? Cam asa, maxim. Si acum are 18 ani. Sa vina cineva si sa-mi spuna in ochi ca acum ei la 17-18 ani sunt la fel in ceea ce priveste valorile si princiipile ca acum 6-7 ani :/ Eu nu mai sunt aceeasi care eram acum un an, d-apai acum 7 ani 22 srsly now..
And I couldn't agree more with you Zuza ^^ si mie mi-a placut cum a jucat in The last song, am citit si cartea si pot spune ca inca nu m-am decis care din cele doua imi place mai mult (chiar daca se spune ca de obicei cartea e mai buna xD)
No one's perfect people, not even you. Si de fapt, chiar isi doreste cineva cu adevarat perfectiunea? 23

Btw, am gasit un mic citat de la ea 5
I think I’ve definitely changed a lot. If anyone tells you you’re gonna be the same person at 11 as you are at 18 and nothings going to change and your values aren’t gonna change and things aren’t gonna change, they’re definitely lying to you. Because who you are, and what you know, and what you understand, and what you feel, is completely different.
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#18
N-am nimic cu Miley, serios acum, e viața ei. E o adolescentă, credeți că e ultima fată de optesprezece ani care iese în oraș, bea și se distrează cu prietenii ? Nu. A fost Hannah Montana dar asta nu înseamnă că va trebui toată viața ei să se poarte ca la treisprezece ani. A crescut, s-a schimbat. Nu mai e copilul ce era, obișnuiți-vă !
Se droghează ? Și ce ? De ce vă pasă ? Ea e cunoscută, voi nu. Ea e bogată și poate face ce vrea cu banii, voi nu. Ea are fani, da acei copii de doișpe ani, voi nu. Fața lui Hannah apare peste tot și ce ? Vă ofticați că nu e fața voastră ? Maturizați-vă, nu mai o urăți doar pentru că ea e cunoscută și voi nu.
Ce vă interesează atât de mult ce face ? Dacă nu vă place de ea de ce vorbiți despre ea ?
Nu ați observat că toate starurile Disney încep să o ia razna ? Asta e, au crescut. Nu mai pot fii copii ce erau acum șase ani. Voi sunteți la fel ? Acum cățiva ani erați fanii Hannah Montana iar acum o urăți. V-ați maturizat, exact ca Miley. Pănă la urmă voi nu sunteți mai buni ca ea dacă stați toată ziua și o înjurați.
A jucat într-un serial dedicat copiilor și acum vreți să fie un exemplu pentru ei ? Fiți serioși. Chiar ea a zis că nu mai vrea să fie asemănată cu Hannah Montana. A jucat în alte filme și a scos noi piese. Chiar trebuie să ne întoarcem mereu la Hannah ?
Da, i-am luat apărarea. Doar nu o să încep să o înjur pentru orice prostie pe care o face.
Voi nu aveți o viață ? Toată ziua vorbiți despre cât de c***ă a ajuns Miley aka Hannah. Altceva mai bun de făcut n-aveți ?

#19
Poi ce sa zic idolu pustoaicelor si "femeia ideala" a pustilor de 10-12 ani21Despre ea ca persoana nam cum sa vorbesc pentru ca nu o cunosc si nici nu as vrea...Despre serial mi sa parut ciudat adica..daa nu era serialu ala nu devenea asa "faimoasa" (cel putin in romania).
Oricum multi stiu de ea ca hannah mondata nu miley cirus asta e o diferenta..
Cica sa drogat(nu's la curent cu stirile dew genu) ahhh...si cea bagat??? Cum a zis si Milii daca are bani sa faca ce vrea sasi rupa capu macar are cu ce...
Nus fan si nici nu substin dar doar pentru ca niste pici sunt umpic disperati nu trebuie sa criticam o persoana..(chiar si chiar yo o fac uneori).
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)