Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Miky draw right here :)

#1
Hey yap ^^

Here I am 19 Nu mai stiu in ce topic am scris ceva gen "Sper ca in viitorul apropiat sa postez si eu niste desene". Whaaii, nah ca am reusit ^^ Nu stiu cat de reusite o sa vi se para pozele pt. ca sunt facute cu aparatul. Sper totusi ca se vad cat de cat okay [credeti'ma, in realitate arata muuult mai bine].

Happy B-day --> Asta am facut-o special pentru o prietena apropiata careia sper din tot sufletul sa-i placa Smile Btw, stiu ca scrisul n-a iesit chiar atat de OK pe cat mi-as fi dorit.. -.-" dar cum am mai spus, in realitate arata mai bine.

Hell's Slave --> Initial, am vrut sa copiez o poza, insa imediat mi-a aparut o imagine better in minte si m-am gandit de ce nu? Smile A, da, pe foaia aceea erau facute doua desene, de aia se mai vede un colt prapadit acolo.

Ra's WTF?! face --> I'm a great fan of wolves 8

Nu m-am semnat pe toate desenele, iar acolo unde nu m-am semnat am pus un "by Miky" digital. Astept critici Smile Kisses and hugs, xo.Miky.xo ! pupichug

hmm[posturi unite]
@Hasamy lost vampire: Iata ceva care cred ca seamana mai mult cu un lup decat "Ra's WTF?! face" 3

Ra's Thank You Face
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#2
Asta da lup. Ochii celuilalt erau ciudati. Doua rodunduri, dar asta mai seamana cu lup.
Nu am mai vazut un lup cu asa blana. E original. Urechile sunt dragute si botul de asemenea.
Fluturele de pe nasul lui .... frumos si el. Incepi sa te descurci mai bine. Felicitari si posteaza desene in continoare. Data viitoare sa pui mai multe desene ca comenteriul sa fie mai lung si sa am ce sa comentez.
[Imagine: Anime-Girl-8-Anime-Wallpapers-1366x768-300x168.jpg]

[Imagine: PupetteSiggy2.png]

Trei lilieci stau pe balcon. Zboara unul si dupa un timp se intoarse plin de sange la gura. Le spuse celorlalti doi:
-Ati vazut turma aia se oi?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al doilea si se intoarce la fel, cu sange la gura.
-Ati vazut turma aia vaci?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al treilea si se intoarcec la fel ca fratii lui, zicand:
-Vedeti turnl ala de biserica?
-Da!
-Eu nu l-am vazut!

[Imagine: chibi_5878.gif]
, Kaoru


#3
A trecut ceva de cand nu am mai postat un desen aici.. Scuze ca postez doar cate unu', da' nu am asa de mult timp la dispozitie avand in vedere ca am lasat pe ultima suta de metri toate temele de vacanta

Our Little Dragon
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#4
ÃŽncepem cu desenul din primul post. Ä‚la cu ziua de naÅŸtere.
Umbrele lasă de dorit...faţa este cumva....cam strâmbă, serios. Scrisul puteai să-l faci şi tu mai sofisticat, şi cred că ieşea nemaipomenit.

Al doilea desen: Picioarele..ei, sunt ciudate, foarte ciudate. Sunt...strâmbe. Părul e cât de cât mai...frumos/drăguţ, în rest..corpul lasă de dorit şi el.

Al treilea desen: Ăla trebuia să fie un lup? Vorbeşti serios? Zici că-i o caricatură, lol. Are şi breton 15

Al patrulea desen din următorul post: Lupul ăsta arată mult mai bine! Chiar e foarte cute. Aşa mai merge. Îmi place. Me likes it. Măcar ochii lui arată altfel 21.

Lol! Săracul dragooon 21. Ce s-a întâmplat cu el? Coada mai mare decât capul, lol. Aripile sunt cam ciudate, dar el e cute. Chiar foarte cute. Aş vrea să-l mănânc ;33.

See ya! Şi să şti că nu am vrut să fiu rea. De fapt, n-am fost. Pe mine mă apucă râsul din orice. Zic asta în cazul în care crezi că râd de tine.

Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)