Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mijlocitoarea

#11
Am avut impresia ca am pierdut ceva mai mult, insa m-am inselat :( ...
Pot spune ca-mi place ceea ce tu ai scris, povestea este frumoasa si abia astept sa citesc continuarea, chiar sunt curioasa/interesata de intorsaturile aceste povesti, de ceea ce se va intampla intre Alyssei si Declan ( sper sa se infiripe ceva intre ei <3 ).
Ai un stil frumos si placut de a scrie, un stil curat care ma incanta. N-am observat greseli, am fost concentrata la ceea ce se intampla. Iti urez mult succes in continuare >:D<
O zi buna!

#12

#13

#14

#15
Scumpa mea,te rog iarta-ma ca nu ti-am scris pana acum,dar sunt o uituca incredibila! Oricum sa stii ca imediat ce postezi eu sunt prezenta! :)) Ce sa spun...Alyssa ma fascineaza total! In primul rand pentru ca tu o descrii foarte bine si sentimentele,modul de gandire si temerile ei sunt foarte bine scoase in evidenta! Iar in al doilea rand pentru simplu fapt ca-mi doresc din tot sufletul sa fiu si eu ca ea! Sa am posibilitatea de a fii si eu o misita...Da,stiu...am luat-o razna! :)) Povestea incepe sa prinda contur si banuiesc eu de aici incolo o sa devina din ce in ce mai interesanta,un motiv in plus sa stau ca pe cuie incinse!! =)) Asa ca,in masura posibilitatilor te rog sa nu ma lasi sa fierb in suc propriu foarte mult timp!
Te pup si sa nu uiti ca-ti sunt o fana infocata!!!! :D
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#16




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)