Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Midnight

#21
Yaay capitol n-n-nou. Omfg O.o e cu 3 ani mai mare? Mi-e mi se parea un pusti mic si rasfatat. Dar... tot uke va fi blondinul da? Ca deja mi-am imaginat partidele si nu imi place sa schimb locurile :)) Mi-a placut capitolul mai ales faza cu abonatul :)) sa tin minte replica cand nu am chef de cineva. Greseli nu prea sunt genul care sa uita dupa ele... mai mult dupa "actiune" ma uit. Asa deci nu mai am ce zice.

Frumos capitol si succes in continuare :bv:

#22
Yeee un nou capitol ^_^ a fost cam scurtut,dar conteaza ca ai postat.
Fraza atat epica nu am auzit*laughs* pacat ca Alex cu a raspuns cu una pe masura.Deja imi imaginam cum a intrat peste saracul Luca care tocmai se refreshase:-"
20?Wooo, asta schimba toata situatia... si mai bine! Sincera sa fiu nici concentrata nu asi fi putut sa-mi dau seama. Cateodata oamenii sunt atat de copilarosi! Mi-am imaginat cel mai rau cand au inceput sa se certe. Ce noroc ca a recunoscut!Deabia astept sa citesc continuarea! Nu am vazut nicio greseala ^_^
Muulta inspiratie!:*
Byye>:D<
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#23
Deci : eu practic am rămas : wtf ? o.o Cum sa facă 1 + 1 = 1 ? Bullshit I tell ya o.o But, i-a uită-te, tu ai venit cu capitolul şi chestia asta m-a mai făcut să uit câte puţin de matematică and all that kind of stuff *laughs*

Well, nu crezi că meritam să primim ceva mai mult ? I mean, un capitol putin mai lung în care să descrii toaaate acele scene pe care, noi, cititorii, le aşteptăm cu mult drag. Right, readers of yaoi ? :>
Oh, se pare că începi să ne dezvălui mai multe despre Alex - darn it, tocmai mai adineaori a făcut pe badass-ul :]] Şi yepz, am citit bine. Face douăzeci de ani ! E mai mare decât Luca ! o.o I just smelled hard yaoi :>
Come with the next xhapter pleaseee xD

#24
Stupid. Atatea greseli incat nici nu ma deranjez sa le enumar. Nu mai lasa spatiu, descrie, fa si tu liniile de dialog mai interesante. Sa cante in romana? o.o' What de f**k is that?! La naiba, mi s-a parut cea mai naspa idee din cate am citit, inafara de alea in care Sasuke sau/si Itachi ieseau din nu stiu ce masina sau se duceau in Romania ca vai Doamne afaceri. >.> Anyway, nu incepe si tu cu "nu iti place, nu citi" ca pana la urma, doar am vrut sa vad e. ^^ Timp pierdut degeaba. Anyway, I gonna have a look in future chapters to search for yaoi-ul.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Midnight Waltz Lucifer 10 8.642 06-01-2012, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Lucifer
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 37.291 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)