Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Michael Jackson

#11
Ziceam ca MJ nu e mandru de tine pentru ca tu nu vezi decat ce vrei sa vezi. Acum incearca sa-ti dai seama ce inseamna "MJ valoreaza mai mult mort decat viu".
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#12
-I removed my comment cause there is no sense in letting it here anymore :]-
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#13
Nu. Ala e un efect. Tu chiar nu iti dai seama pe ce lume traiesti? Ai 12 ani?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#14
-I removed my comment cause there is no sense in letting it here anymore :]-
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#15
Da, nu vezi, nu stii, nu vrei sa vezi.
Hai sa-ti traduc: MJ valoreaza mai mult mort decat viu. Cat timp a trait nu era difuzat, nu vindea, nu castiga nimeni nimic. Dupa ce a murit a fost ca o explozie: MJ peste tot. Pricepi acum?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#16
-I removed my comment cause there is no sense in letting it here anymore :]-
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#17
In cazul asta eu zic ca era evident. Plus ca banii aia chiar daca era viu nu ajungeau la el (sau cel putin nu toti). MJ a fost, este si va fi o masina de bani.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#18
Da' n-am voie sa mai arunc si eu una-doua sageti pentru atmosfera? 2
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#19
pai, eu una am inteles ce avrut @Kashim sa zica, dar eu nu sunt nimeni ca sa zic daca are dreptate sau nu?!
Deci, @"Kayako" daca tu chiar tii la MJ [si mie asa mi`ai dat impresia] te rog frumos sa nu ii mai dai replica lui Kyako pentru ca asa cum ai zis si tu "fiecare cu parerile lui/ei"...
e logic sa nu le placa tuturor de Michael, dar acum ca a murit trebuie sa il lasam sa se odihneasca in pace!
eu una, chiar am tinut extrem de mult la el, si inca o fac... de fapt nu cred ca o sa incetez vreodata din a mai tine la el, dar daca exista oameni in aceasta lume care au alta opinie eu una nu o sa incerc sa le schimb parerea, pentru ca nu sunt si nici nu ma consider in masura sa cred ca am "puterea" de a schimba modul de gandire al unei persoane...


am zis`o de atatea ori, si o mai zic o data... "Michael Jackson was an incredible man, a LEGEND...
si chiar daca nu tuturor le convine asta, nimeni nu are puterea de a schimba lucrurile...
asa ca oameni buni, va rog io fumos... va place MJ... lasati comment in care sa spuneti ca va place, si daca vreti sa argumentati... nu va place, sugestia mea e sa nu mai cititi un subiect cu o tema care va displace, sau daca totusi il cititi, macar abtineti`va de la a lasa comm in care sa spuneti chestii de genu` "nustiu ce va place la el... blah, blah...!" ganditi`va totusi ca poate sunt oameni carora le`a placut de el si inca le place si intr-un fel sau altul ii doare ceea ce spuneti voi [cei care spuneti ca nu va place]...
cam atat am avut de spus, si vreau sa mentionez ca nu vreau sa jignesc pe nimeni cu acest comment, dar orice ati zice, nu o sa dau edit... asta e parerea mea pe care sunt libera sa mi`o exprim...
@Kashim... @Kayako... sper sa incetati "discutia contradictorie" [ ca sa nu o numesc cearta , pentru ca e un cuvant prea urat] pe care ati inceput`o...
daca vreti sa imi spuneti ceva, sau sa ma contraziceti,,, orice... luati`mi id`u de la profil... sau trm un PM si se rezolva3
*Z`bYe*

#20
@O.o.::draQusoR.::o.O: PAUZA: cine te-a invatat sa pui @"nume" ? /PAUZA Cearta mea (cuvant mai urat? adica?) cu ea (mi-e lene sa-i dau c/p la nume si n-am chef sa-l scriu gresit) a fost cu ceva timp in urma, adica te-ai bagat si tu...
E un forum, s-a deschis un subiect, se discuta. Si cu pro si cu contra. Nu-ti place sa auzi si pareri negative nu intra.
Urmand ideea ta cu "acum ca e mort..." te rog sa ii idolatrizezi de acum si pe astia
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)