Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Just Dragos...

#1
Buna! :] Sunt Dragos... ii multumesc lui Paty ca m-a facut sa intru pe Zup! Dupa cateva cautari pe site-ul asta am observat ca oamenii de pe aici nu sunt rai deloc... ^_^ din contra... Ii ador...

Imi pare rau ca nu am postat cum mi s-a activat contul. Am vrut mai intai sa vad cum sta treaba pe aici... imi cer scuze!
Nu stiu ce altceva va mai intereseaza pe voi despre mine, dar daca e cineva care doreste sa ma cunoasca mai bine, va rog sa-mi trimiteti PM... multumesc anticipat! n_n

La multi ani si la multi bani tuturor!
Ma simt bine alaturi de voi, aici, pe Zup! hug

PS.: Daca am facut vreo greseala va rog foarte frumos sa-mi spuneti... poate imi si explicati de ce nu trebuia asa si trebuia altfel... Multumesc din nou! :]]
21 Cu forte noi inving natura! 21

#2
Bine ai venit pe Animezup, Scooby_LOVE_Doo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Helău, bun venit pe aici, sper să te înțelegi foarte bine cu cei din jur. Câteva întrebări:

Ciocolată sau vanilie?
Unul sau doi?
Albastru sau roșu?
Manga sau Anime?
Naruto sau Sasuke?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#4
In primul rand, imi pare bine sa va cunosc! :] Asa este Zuppy! "Zup e cel mai tare!" ^_^
In al doilea rand, as vrea sa-i raspund Danielei la micul chestionar... 4

so... let's see... n_n

1. Ciocolata
2. Unul? :]]
3. Se poate si ambele? ~_O
4. Idem 3 ^_^
5. Sincer... 39 Sasuke... n_n dar nici Naruto nu-i mai prejos!
21 Cu forte noi inving natura! 21

#5
Hei, Dragos. Bun venit pe ZUP si ne bucuram... (daca pot sa vorbesc la plural) ca ai asa o parere despre AnimeZUP. *laughs*
Ce varsta ai?
Ce materie iti place cel mai mult?
Practici vreun sport anume? Daca da, atunci care este acela?
Altceva... Hmmm, nu, nimic. Doar: Ce manga ai citit pana acum? Si ai auzit vreodata de Naono Bohra? (mangaka care scrie yaoi cu old-man-sensitive *thinking*). NANA sau Vampire Knight AI vizionat?
Toate cele bune si un an nou ferici iti zic de pe acum!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Hey, Dragoş. Bine ai venit pe zup! Eu sunt Sara, nice to meet you! Am şi eu câteva întrebări la care sper că-mi vei răspunde 4:
1. Fructul preferat?
2. Melodia preferată?
Şi cam atât. Sper să te distrezi, să-ţi păstrezi părerea despre zup aceeaşi, să-ţi faci mulţi prieteni şi să ai un An Nou plin de bucurii!
She's wiskey in a teacup.



#7
Salutare DragoÅŸe...xD Si La Multi Ani! :3
Avand in vedere ca tocmai am intrat in 2012....21

Asa....sa incepem cu intrebarile.
1. Pe unde iti faci veacul? <Adica de unde esti :]]>
2. Citesti? Si daca da, cartea/nuvela/citatul/romanul etc. favorit/a? ;; )
3. Ai feisbuc? 15

Si cam atat. 4 e prea tarziu (devreme? ) pentru mine. Ne mai auzim pe aici!

P.S.: Bun venit pe site! Am uitat sa mentionez la inceput. :]] Sper ca te vei distra. ^.^
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

#8
Welcome, Dragoş ! xD And yea, la mulţi ani ! *smile*
Sper că vei avea o şedere cât mai plăcută aici and also, i hope that you'll have fun on AZ.

Acum, câteva întrebări :
1. ÃŽÅ£i place horror-ul ?
2. Preferi să călătoreşti sau să dormi ?
3. Care a fost ultimul anime vizionat ?

Thats all, again, have a fun here.

#9
Poi stati sa va iau pe rand... ^_^ imi cer scuze pentru intarziere... -_-"



@ Aou:

1. 24 ani
2. Nu am o materie preferata, dar imi place sa desenez... chiar daca nu ma prea pricep... insa o sa ma invete Paty (da la Arhitectura... <3 ^_^ )
3. Da. Mai ies cu colegii de serviciu la cate un football. Dar suntem doar amatori... n_n
4. Manga? Poi am citit Naruto & Naruto Shippuden...
5. Nu, nu am auzit de respectivii/respectivele! -_-"
6. La multi ani si la multi bani!


@ Saravis:

1. Nu stiu daca am un fruct preferat. Imi plac mai mult bananele, portocalele, merele (mai ales cele verzi <3 ^_^ )...
2. Melodia pe care o prefer este aceea pe care am dansat impreuna cu Paty cand am intalnit-o prima data! n_n
3. La multi ani si la multi bani!


@ Shanny.:

1. Sunt din orasul Fagaras, jugetul Brasov, dar contul mi l-a facut Paty fiindca eu nu am stiut cum sa-l fac... 21
2. Pana acum, din toate cartile pe care le-am citit, mi-a placut cel mai mult Codul lui Da Vinci de Dan Brown.
3. Da, am feisbuc... ^_^ tu ai? ~_O


@ L'Addeh.:

1. Nu neaparat... imi plac aproape toate tipurile de filme... mai ales filmele romantice... :->
2. Prefer sa calatoresc, dar sunt atat de ocupat incat nu am timp. Pe deasupra, nici nu am o economie destul de bogata ca sa imi permit sa calatoresc dupa bunul plac. Doar strictul necesar in legatura cu calatoriile (mai exact partea in care merg din Romania in Spania si invers).
3. Anime? 39 Naruto & Naruto Shippuden ^_^



P.S.: La multi ani si la multi bani, tuturor! hug Pentru mai multe detalii astept PM... n_n
21 Cu forte noi inving natura! 21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)