Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mi-a luat zece minute să găsesc numele ăsta

#11
Hopa . Am găsit un metalist 0 , 0 .

Uelcăm hir , scriitor de proză care se dă pe un skate !
Eu nu mai am ce să te întreb ( a nabii idee că ar fi frumos să nu mai intru pe la nou - veniţi . )
Să vedem , că să îşi urez ... Nu , întâi mă prezint , că mama aşa zice că e frumos . Eu sunt Aria ( şi da , frate - miu e Perimetru .) sau Dobby sau Ozzy sau ... Andrada ( don ' t call me this way ) .
Şi mie îmi place Robert , e un nume de om genial . Ştiu mulţi Roberţi geniali !
Oh, oh , ÅŸtiu , ÅŸtiu ! EÅŸti din BucureÅŸti , neh ?

Anyway , welcome here !

#12
Hm, nu chiar. *laughs* Mie imi place, doar ca na... *laughs* Sac! Al meu are douazeci si doi de ani si o sa faca douazeci si trei. *rolling* Dar tot suriroara mea de douazeci si opt de ani e cea mai mare, apoi cea "mijlocie". *sniff*
Mmmm, eu de Memorial flowers eram obsedata. o . o E un live in care Rozz Williams pana sa inceapa sa cante mai da un paharel de vin pe gat. *rolling*
Ah, e bine ca nu esti singur. *laughs*

Cel mai mare vis al tau?
Un indiciu despre orasul tau? ;;]

[edit] @Firefly, chiar ma gandeam ca-i de acolo. *rolling*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#13
Hei, Firefly. *hugs*

Încântat să te cunosc, Aria. - Perimetru mi se spune mie la şcoală. XDDD long story, bro' -
Mă bucur că şi ţie'ţi place Robert. Ofc, e un nume de om genial. Eu sunt unul dintre acei Roberţi genialei. : >
Nu, îmi pare rău să te dezamăgesc, dar nu sunt din Bucureşti. Mama e. :- ?

Thanks anyway!

yaoi maniac - cred că ştiu live'ul. :- ?
Cel mai mare vis al meu? Mhm, let's see. Să ajung cunoscut şi să am o familie drăguţa-drăguţă. =D
Zero indicii, nu scoateţi nimic de la mine. *laughs*
If I could give you one key, and one key only to more abundant life, I would give you a sense of your own worth, an unshakeable sense of your own dignity as one grounded in the source of the cosmic dance, as one who plays a unique part in the unfolding of the story of the world...

#14
Uuu , nu ne spui nimic ... Ce păcat ! Ştiu ! Iau oraşele cunoscute la rând . Eşti din ... Braşov ! Da , e un loc bun pentru un skater .
Hopa , ţi se spune Perimetru ? Câtă ironie , dirigăi îi zicem Volum ... Motive motive ... ( Nu că ar fi grasă sau ceva ! )
Evident că eşti un Robert genial , se vede după ce scrii , dude .
You're welcome , bro !

#15
Bun venit pe site.
*plake numele* si *plake avatarul*
Well sper sa te distrezi si toate cele. Intrebari? Neah sunt puse deja.
Sau... "Ce ai face daca ai fi presedinte?" si culoare favorita daca nu s-a zis. De abia m-am trezit* x.x

Psycho XD

Edit: Neh ti-am spus ca sunt adormita 21



#16
Firefly - nici Braşov. *laughs* O să'ţi i'a o vreme să mă găseşti, but anywaaay.
Mi se spune Perimetru din cauza unei ore de geometrie. ._." hate it.
Aw, şi tu eşti o Arie genială! : >

Zapy Yaoi , thank you. ^^

Nu prea vreau să fiu preşedinte, mă sperie gândul că trebuie să fac extrem de multe chestii şi să fiu serios. :"DDDD
Culoarea mea favorită este....blue, dar ăla şters, nu ştiu cum să spun şi orange. =D
Oh, dacă nu te superi, „sculat” sună urât. >.<" Trezit, meh...kinda cute.

But thx!
If I could give you one key, and one key only to more abundant life, I would give you a sense of your own worth, an unshakeable sense of your own dignity as one grounded in the source of the cosmic dance, as one who plays a unique part in the unfolding of the story of the world...

#17
Ştiu că sunt o Arie genială , doar mi s - a mai spus xD . But thankssssss !
Hm ... Moldovean sau nemoldovean ?
Tot aflu eu de unde eşti . Sunt foarte încăpăţânată ! Don ' t you try to dare me , boy !

#18
Moldovean pe jumătate, că tata s'o născut prin Moldova. :"DD
Şi nu ai să afli, crede-mă. ^^ Sunt la fel de încăpăţânat, sau mai rău decât tine. XD
If I could give you one key, and one key only to more abundant life, I would give you a sense of your own worth, an unshakeable sense of your own dignity as one grounded in the source of the cosmic dance, as one who plays a unique part in the unfolding of the story of the world...

#19
Hm, interesant. N-am mai întâlnit până acum un drac. : -? Eşti primul specimen, so welcome here.
Aş avea nişte întrebări legate de cărţi. Care e autorul tău preferat? Genul pe care îl preferi? Cartea preferată?
Cam asta e. Noah, distrează-te p'aci.

Xoxo, Gumă.
[Imagine: 2mdflw7.jpg]

#20
Bună, Gumiţă! hug

Nu sunt un drac! Sau sunt...sau nu...Sau da. Eh, mă rog. =D
Autorul meu preferaaat: Jeff Kinney sau Mircea Eliade sau Paulo Coehlo. Încă mă „învârt” între cei 3. Dramă, romance şi horror. Şi psihologie. <3
Cartea preferată : poate this - Diary of a Wimpy Kid sau Unsprezece minute sau Nuntă în cer. :- ??

Thank you!
If I could give you one key, and one key only to more abundant life, I would give you a sense of your own worth, an unshakeable sense of your own dignity as one grounded in the source of the cosmic dance, as one who plays a unique part in the unfolding of the story of the world...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)