Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Metin2

#11
Metin sucks. Quest sistem-ul e slabut,grafica nu are nimic special,moobi in facuti intr-un stil clasic. E poate doar varinta banala a unui mmo. Daca aleg mmo-uri simple prefer Lineage-ul. Am jucat M2 vreo 4 ore,lasadnuma cu o impresie destul de prosta. Dar oricum nu aveam asteptari de la un joc jucat de toata populatia de 7-14
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#12
Metin2 Ro- am ajuns pana la nivelul 23 cu o razboinica, dupa care am inceput sa ma plictisesc, si sa ma enervez ca nu am bani cu care sa platesc itemele de pe site.
Metin2 Moon- asta mi-a placut cat de cat, am jucat la o prietena timp de vreo 28 de ore (am stat treze toata noaptea) si am facut nivelul 150 (ajungeam la ultimul nivel dar s-a jucat si prietena mea pe contul ei), e naspa ca nu poti face nici macar trei misiuni pentru ca tot jocu e in germana (poti sa il schimbi pe franceza si italiana, da mai bine stiu nemteste), oricum n-am mai jucat moon de atunci (am luat ban si nu aveam nici un interes sa imi fac alt cont)
Metin2 Darckness- cica e cel mai bun dintre metin-uri, da de unde, l-am jucat doar de plictiseala pana la lv 50.
Metin2 fun- la ce impresie mi-au facut celelalte nici nu l-am mai incercat.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#13
Metin2? Eh, acum vreo 2 ani ma apucasem de metin. Suroaica, desigur (mda, mie cam imi plac astea cu magie, demoni s.a.m.d.), cu care am facut lvl 40, si apoi...m-am plictisit. Adica te plimbai pe acolo ca nebunu, vanai ceva, te intorceai, pentru ce? Atacuri putine, putine rase si stau si prost cu grafica, plus ca nu puteai sa-ti alegi avataru. M-am orientat inspre altceva si dupa un catralion de intrebari pe TPU, ajunsesem intre AION si Shaiya. Pnan la urma am ales Shaiya, si nu regret. Lumea lor e imensa, 12 rase, 4 moduri de joc, te deplasezi cu vreo 10 taste, atacuri cu miile, haine tot cu miile(nici pana acum nu le-am inteles sistemu culorilor xD), 2 tabere principale cu 6 rase fiecare si cele 2 zeite foarte atragatoare. Mda, deci de 1 an joc shaiya si nu m-am plictisit, e penal jocul. Cand o sa-mi iau leptop o sa incerc si AION, sa vad cat d misto e, iar daca imi place, le joc pe amandoua in paralel. Apropo, daca cineva de aici joaca Shaiya, poate sa-mi dea un pm? Caut aliati in joc (dar cu experienta, nu sa-i dadacesc eu, stiu si dinastia si nu-mi trebuie).
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)