Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~ Meow

#1
Buna, umm, m-am gandit ca ar fi timpul sa imi fac o prezentare, desi am aici mai mult de doi ani, in ultimul an am fost totusi cam inactiva, deci presupun ca acum nu ma mai cunoaste nimeni.
Ma numesc Turta Dulce [ clar, nu e numele meu real ], insa, prefer sa mi se spuna Lola sau Lulu.
Am varsta de saptesprezece anisori si aproape doua luni. Asa cum deja probabil v-ati dat seama, imi plac animeurile, rareori citesc manga. In general ascult pop, rock, j-rock, hip-hop etc.
Altceva nu stiu ce sa mai spun despre mine, nu sunt prea buna la introduceri, pentru orice intrebari, ma gasiti aici hug.
Pe aici a trecut micuta
Turta Dulce secret


/culorile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Turta Dulce!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei hei Turta dulce hug (as manca o turta dulce din cauza ta >.<) pai eu nu te stiu, pt ca sunt noua 21 so..
1.Care e anime-ul tau preferat ? xD Ce genuri preferi ?
2. Manga preferata ?
3. Ai vreun anime caracter preferat ? ^^
si ca sa nu te intreb numai de anime-uri 21
4.Urmaresti filme/seriale? vreounul preferat?
5. Desenezi, scrii, citesti canti habar nam vreun talent ?Smile
aa da si vad ca iti place J-rock xD nici nu credeam ca mai sunt persoane care asculta si j-rock deci e de bine xD Trupe preferate?
aand nice to meet you btw ^.^

#4
Citat:Hei hei Turta dulce (as manca o turta dulce din cauza ta >.<) pai eu nu te stiu, pt ca sunt noua so..
1.Care e anime-ul tau preferat ? xD Ce genuri preferi ?
2. Manga preferata ?
3. Ai vreun anime caracter preferat ? ^^
si ca sa nu te intreb numai de anime-uri
4.Urmaresti filme/seriale? vreounul preferat?
5. Desenezi, scrii, citesti canti habar nam vreun talent ?
aa da si vad ca iti place J-rock xD nici nu credeam ca mai sunt persoane care asculta si j-rock deci e de bine xD Trupe preferate?
aand nice to meet you btw ^.
Buna Infinite hug Multumesc pentru urare, iar acum sa iti raspund la intrebari:
1. Nu am un anime preferat, prefer animeurile amuzante, sadice, ecchi, ._. in general orice prind, desi personajele isi au in rol important deoacere daca personajele nu sunt prea dragute, nu sunt prea interesata, doar daca povestea este prea o.o si ma convinge. Cateva animeuri pe care le ador sunt: Clannad, Sao, Blood+, Shakugan no Shana, Code Geass, Hiiro no kakera/Dai Ni Sho, Itazura na kiss, Gantz si inca cateva zeci sau sute >.< .
2. Nu citesc manga
3. Chitanda eru si Sora din Kaleido star sunt printre preferatele mele, desi imi place si Luka Megurine etc.
4. Da, urmaresc Vampire Diaries, Supernatural m-am uitat la primul episod si umm, sper sa ajung sa vad toate sezoanele.
Si ador serialele coreene, desi sunt incepatoare in acest domeniu am vazut destule si sunt in pana de idei fiindca nu mai stiu nici site-uri nici seriale la care sa ma uit.
5. Da, desenez desi putin fiindca nu stau prea bine la acest sezon, citesc destul de mult in ultimul timp, desi sunt in alta limba si sunt pentru scoala, in romana nu am mai citit de mult o carte. Si da, cant, deocamdata doar vocal, pe viitor sper sa invat sa cant si la chitara care zace aruncata prin camera 4.
Cat despre j-rock, imi place, dar in ultimul timp nu am mai ascultat > . <
Multumesc din nou si imi pare rau ca am raspuns tarziu 108



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meow KaMoonDNA 4 2.635 27-06-2014, 03:36 AM
Ultimul răspuns: Romania
  Meow odette 3 1.744 19-03-2013, 08:39 PM
Ultimul răspuns: odette
  Konichi wa desu meow azami 2 2.085 14-07-2008, 12:19 AM
Ultimul răspuns: azami


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)