Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mely aici :P

#1
Salutare tuturor, sunt Carmen. Nu mi-am mai facut eu o prezentare pana acum, ci " prietena mea buna ARtist/Sibel, cum naiba* care, ca sa zic asa, mi-a fraudat contul. Ce sa-i faci? 106
Am 18 ani si sigur, nu m-ati mai vazut pe aici. Imi plac jocurile pe Pc, gen sims, si altele.
Animeuri: kuroshitsuji, cateva episoade din naruto, dar nu sunt obsedata, doamne.., si kaleido star imi place, chiar daca este pentru copii si death note (il ador pe L )
Imi place genul Yuri si Yaoi, dar in special yuri. Ascult k-pop, k-rock, imi place si rock-ul, dar nu sunt rockerita, sau ceva de genul, ascult mai tot tipul de muzica, sigur, fara manele si indraita muzica populara ( bleah ) .
Pana acum nu am mai navigat pe un site anime, in lb. romana, pur si simplu, nu stiam, pana in 2009 de acest site. Sincera sa fiu, prima oara, cand am intrat, am crezut ca e un site copilaresc, asa ca tupa postul meu la desen, desigur ca am plecat, pentru ca nu prea imi placea site-ul. Abea apoi am ccercetat.. si eu, cum nu cercetez niciodata nimic, site-ul, si am vazut ca are chiar tot ce ma intereseaza. Manga, iubesc sa citesc, si hei, cn nu iubeste? Zau, ca nu prea le am cu descrierile, si de aceea, imi cer scuze daca va plictisesc.
39 filme.. imi plac filmle de comedie, actiune, mai putin cele horror, si chiar si desenele animate. : ) Ador mascota AZup : ) is so little and sweet! Il ador, ce mias dori un animalut de plus, ca el : )).
La Niji, am fost, dar nu am stat decat sa arunc o privire. Nu am facut cunostinta cu nimeni, si nimeni nu a facut cunostinta cu mine 21 stiu doar ca era multa lume, si am vazut standul AZup, si l-am vazut pe asa zisul Alin, care tine hartia cu ID-ul lui. Erau multi. Posterul, facut, cu Zuppy, era extra..extra tare. Zau ca nu ma pricep la desen asa bine, si cand am vazut desenul, m-am intrebat, cine la facut? : - ? Chiar, asa cine l-a facut?

Cate o data sunt o fire glumeata.. dar mai am si iesirile mele. Maine am teza la romana. Apropo, de scoala. O urasc. Nu o iubesc deloc. Am note acceptabile. Am luat un 7 in teza la mate * rusine mie*. Dar, asta este. imi place engelza, romana , desenul si mai sunt cateva materii, care imi sunt dragi.
Ce m-a fascinat aici, este faptul, ca aveti un regulament..foarte mare, deci, eu una nu am mai vazut site-auri anime, cu un asa, regulament bun. Am citit tot Forum, deci pot spune ca "nu sunt bata la a stii unde ma aflu : ))"

Cam atat cu mine. Sunt foarte incantata, ca ma aflu aici, si ce, domle' am venit, normal, pentru am face prieteni, pentru a comunica si citi manga. Chiar iubesc asta.

Sa traiasca comunitatile Anime 4
Descriere, lunga.. da da.. stiu.. ; )
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, ☪ Mely!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Carmen ^^' . Bun venit pe Zup si sper sa iti faci foarte multi prieteni . :] As avea si eu cateva intrebari daca nu te superi :

1.Ce carte citesti in acest moment?
2.In ce zodie esti?
3.Ce iti place cel mai mult sa faci in timpul liber?
4.Care e anotimpul tau preferat?
5.Poti sa te descrii in cateva cuvinte?

Cam atat..39 . Anyway , sper sa ne mai "citim" pe aici si , de ce nu , sa devenim foarte bune prietene . Bye`:]

#4
Multam, Colors 3 Esti o scumpa Smile

1. Momentan nu citesc vre-o carte acum, caci am avut tezele.. si cred ca stii cum ee.. xD Dar o sa incep una in vacanta.
2. Sunt balanta, cum se vede si acolo, la profil xD
3. Sa ies la plimbare cu pretenii sa ma uit la animeuri, sa ma joc pe afara, sa citesc, si logic sa stau pe nat.
4. Pai toate anotimpurile sunt dragute, inclosiv iarna. O ador :X
5. Cred că da. În primul rând sunt destul de sociabilă şi ţin mult la prietenii mei adevăraţi . (sper să am pe viitor şi aici.) . Amuzantă dar enervantă în unele momente de furie sau melancolie.

Da, chiar mi+ar placea să fim ccele mai bune prietene. Eşti foarte simpatică la prima vedere 4 Smile
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
Bunaa~ Welcome here sa te distrezi hug.
1. Cum ai dat de k-pop?
2. Ce trupe'ti plac? [ k'pop]
3. Melodia preferata...
4. Pairingul preferat? 15
So....cam atat hug Sa te distrezi si sper sa fim prieteneee~
app: si eu sunt balanta 65
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#6
hug Hye
Bun venit pe zup.Sper sa te distrezi pe aici si sa-ti faci noi prieteni.Te asigur ca useri sunt prietenosi si foarte de treaba ^_^ Parerea mea.
Asa.. am sa-ti pun si eu niste intrebarii.
1.Ce-ti doresti sa realizezi in vata?
2.Cel mai mare vis al tau?
3.Daca ar fi sa poti face un lucru interzis sau imposibil care ar fi acela? ^_^
Iarta-mi intarzierea si obijnuitele intrebari 21Sper sa nu te plictiseasca prea tare
Welcome hug


#7
@ Smile hug my friendd

1. Ascultam k-pop si am dat pe o melodie de k-rock... asa din intamplare, iar apoi ma fascinat :X
2. tiam zis .. :->
3.Amm muullteee
4. 2min [TaeMin and MinHo din SHINee] ; RyeoMin [RyeoWook and SungMin from Super Junior] si Jongkey [Jonghyun & Key from Shinee] 4 tie? :->

@ Sex is my drug : Multumesc foarte mult de intampinare! Imi place numele tau :-> Smecheer..
1. Chiar mi-as dori sa ajung avocat sau cantareta, pentru ca am voce.. 4 DAr poate ajung, cine stie?
2. Sa ma mut din Romania.
3. sa-i impusc pe Base si boc 4 : ))

Thx, all! Chiar imi placesa raspund la intrebari = ))
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.197 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)