Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meh gfx.

#11
Meh, nu mai postez sigurile din posturile sterse, le stie lumea deja ._. ...

[Imagine: sacrificingsig.png]

[Imagine: eternalsig.png]

[Imagine: coldeyessig.png]
tribute to a friend <3

[Imagine: adnocturnum.png]
mi-am zis sa incerc si eu ceva pt. concurs, dar m-am luat ieri cu altele pt. scoala si, eh ... next time I'll get in xD sau cel putin daca ne trec orele de la scoala dimineata ...

Comments are appreciated.

#12
Realizezi ca daca intrai in concurs ai fi castigat? =) Anyhow, let me coment a bit , :3

Primul sig :
Hmm, in principal imi place. Backgroundul e dragut dar mi se pare cam mort. Personajul se vede ok. Scrisul la fel, desi il descifrez mai greu. Cred ca ai fi putut sa incerci altceva, sau ceva mai scurt. Anyhow, e ceva acolo care ma deranjeaza. Ma rog, efectele imi plac. Dau frumusetea sigului, like it.

A doua semnatura :
Imi place , e chiar tare. Backgroundul e reusit. Personajul se vede foarte bine si la fel si textul, se potriveste foarte tare. Toate detaliile coincid [ cel putin din punctul meu de vedere ] . Se amesteca totul foarte bine. Imi place cum arata ! Reusit.

A treia semnatura :
Hmm, se vede bine. Personajul se vede fain, backgroundul e ok. Textul la fel, e ok. Efectele sunt dragute. Se vede bine.

Ultima semnatura :
Ei bine ei bine, este cea mai reusita din seria de mai sus [ bine, asta e doar parerea mea ] . Imi super place. Backgroundul e foarte misto, chiar reusit. Robotul se vede prea fain. Scrisul nu se putea pus mai bine. Signature foarte reusita. Imi place, imi atrage atentia. Univers <3 iti da sentimentul de infinit ! Desi are un aspect '' restrans '', ceea ce e super . Si plus ca te-ai semnat foarte tare, se vede foarte misto!!

#13
Thanks for comment :]

So, some new thingies:

[Imagine: ilsig.png]

[Imagine: farewellsig.png]
i-am cam omorat bratul drept, la inceput il vroiam in lumina, apoi m-am razgandit, mi s-a parut prea gol spatiul acela si, eh ...

[Imagine: thosewerethedayssig.png]

[Imagine: withinmesig.png]

[Imagine: myplaguesig.png]
la inceput a fost asta.

#14
Prima semnatura : really nice. Imi plac efectele / culorile si personajul. Desi mi se pare ca se amesteca prea mult prin background, neah, e fain : -? . Background-ul mi-*a atras in mod special atentia cuz its so.. Dunno misto D: a trebuit sa ma uit mult prin el ca sa realizez cum si in ce fel, ceea ce este foarte placut. Ä‚h, scrisul se vede bine D: Cred ca daca nu puneai scrisul acolo spatiul acela devenea prea gol, cuz za other one really has some stuff around, ceea ce e ok. Ii ofera echilibru, sau asa ceva. Like it.
A doua semnatura : Mie imi place... dar are cateva lucruri neclare.. Or smth. Se vede ca i-ai bagat luuuumina si dupa te-ai razgandit si i-ai facuut altceva. Dar asa la prima vedere se vede bine, eu a trebuit sa ma uit mai mult la el ca sa imi dau seama ce si cum. Bine eu sunt si n00b, dar oricum. Imi place foarte mult cum te-ai semnat pe semnatura asta.
A treia semnatura : Drept sa iti spun imi place bckground-ul , este de-a dreptul superb si personajul de asemenea, razele alea la picioarele lui se vad exceptional. Dar nu imi place textul. Deci are un mesaj frumos dar nu imi place cum se vede, ah.. Cred ca e din cauza fontului or smth, nu stiu. In rest e super.
A 4a semnatura... Well e ceva pe la aceasta care ma face sa ma .. pierd. But dunno. E bine ca sunt asa extracagante chestiile alea portocalii [ mda exprimare de tot.. ] ca altfel nu iesea asa bine. Desi mi se pare ca personajul nu se prea potriveste cu background-ul or smth ,ah stiu are un aspect inghesuit : -? .
A 5a semnatura : My favourite indeed. E chiar misto, imi place totul . Nu am ce comenta la el D:

#15
Thankies.

New things 39

[Imagine: griffinsig.png]

[Imagine: deathisnottheendsig2.png]
[I won't say a word xDDDD]

[Imagine: wodsig.png]
... Aaa... pff, bine, nu sunt chiar mandra de sig, roflol. Throw again tomatoes in meh, pliz 21 just as a side note, I hardly remember the reason, but I can remember I was experimenting the photomanip, and, oh well, this was one of my ideas back then 39

[Imagine: shuussig.png]
Shuu's sig, didn't know what to do to the main pic. Loved the Alia stock <3

[Imagine: chroniclesofadamned.png]
banner for a prison fic on another forum, I hafta rewrite it to post it here :/

That's it for now :/

#16
Hei .

Prima semnatura : imi place cum arata. Efectele-s faine si are un aspect foarte dragut : -? chiar ma intreb cum iti ies asa reusite. I mean, le faci dark si le pui asa o pata de culoare de incep sa straluceasca. Personajul ala, I think I know him.. , hmm anyhow se vede foarte bine. Si imi place cum se vede textul : JUMPER. Este intr-adevar de efect si iti da o senzatie super, clasa-ntai.
A doua semnatura : comparand-o cu prima, nu mi se mai pare la fel de reusita ~well am si eu pareri = )) ~ mi se pare ca e totusi prea intunecat bkgr in partea aia ~ you know the black part ~ si se vede cam holly something. There black, in the other part too brighty. Enfin, in afara de asta mi se pare ok.
A treia semnatura : parca ai folosit-o la SOTW or something. Foarte deschisa in comparatie cu tot ceea ce ai tu facut mai recent. E ok [ mi se pare ca am dat la concurs o parere so you probably know what I like / not at this signature. ]
Penultima semnatura : Imi place textul si semnificatia lui. Se potriveste total cu atmosfera pe care ai creat-o in sign : - ? so I think . Ah si personajul se vede super, se incadreaza pur si simplu perfect cu restul 'locului '. Cel mai tare efect sunt ochii blue, se vede foarte bine. Scoate sign-ul in evidenta. Nici exagerat si nici prea putin. Deci e foarte interesant lucrata . like it.
Ultima chestiuta : per ansamblu imi place, mai putin textul. Nu imi place cum se vede , kill me.

<3 bafta :X

#17
Thankies ^^

Ah, tipul din primele doua siguri e Jamie Bell, in rolul lui Griffin din Jumper 4 Really liked how he played :'D And I don't like the text in the last one, too xD Makes it look like a real crap xDD

So, new things.

[Imagine: jellyfishs.png]
tot incercam sa gasesc imagini cu meduze, indeajuns de calumea cat sa scot render din ele [I'm kinda noob with the renders :/ ] si am dat peste un tutorial cu chestia asta care seamana a meduza xDD

[Imagine: elvenearslogo.png]
nu mai stiu de ce am facut asta.

[Imagine: oneroadsig2.png]
the SOTW sig 39

[Imagine: timeshiftsig.png]
okaaaay, imi cam era dor de stilul meu vechi, overloaded intr-o parte, kinda simple in the other side 21

[Imagine: avatarrenya2.png]
that's actually me, lol, with an avatar for a geekfest xDD mi-am cam gresit nasul 39

Comments ? xD

#18
Long time no post :/

[Imagine: phoenixmanipulationsigw.png]

[Imagine: shuussig.png]

[Imagine: sigforshuuv2.png]

[Imagine: claviculanoxsigcopy.png]

[Imagine: teamenviedsigv2.png]
request

http://img34.imageshack.us/img34/916/pat...dycopy.png

that's all :/

#19
hm .. sa comentez nu ? singuru lucru care e acceptabil in tot ce faci e ca lucrezi bine la culori ... efectele ... sunt bunicele dar ce-i prea mult strica .. si tu cam umpli sig-urile cu efecte ceea ce nu e bine ... dar totusi te descurci binisor ... i wanna battle with you 21 si as vrea sa vad niste photomanipulari de la tine ... ai potential pentru asta Smile nu trebuie decat idei ... tehnica o stapanesti 71
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#20
Ty, gez & ...

(16-07-2010, 11:25 PM)gez23 A scris: si as vrea sa vad niste photomanipulari de la tine

huh ? credeam ca postasem o.o
http://img121.imageshack.us/img121/8634/...onsigw.png
http://img18.imageshack.us/img18/6933/sigforshuuv2.png
http://img704.imageshack.us/img704/3213/oneroadsig2.png
http://img59.imageshack.us/img59/3883/avatarrenya2.png
http://img525.imageshack.us/img525/2294/myplaguesig.png
mai mari nu fac ca n-am/ n-am avut nevoie.

No new things, momentan ma strang de gat cu ArtRage-ul.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)