Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting IaÅŸi

#1
Mă tot gândeam că n-am încercat asta de mult timp, sau mă rog, nu ştiu dacă am încercat asta vreodată, noi, cei din Iaşi, şi dacă tot e vacanţă, poate putem să facem o ieşire.
Să-mi spuneţi şi mie cine vrea să meargă, şi dacă e, fixăm locul împreună. Eu mă gândeam la Copou, dar nu ştiu dacă vremea e prea bună pentru asta, so... hm.
Yulobo, tu nu mai zici nimic?
[Imagine: sig3a.jpg]



#2
Ar fi o idee draguta, dar din nefericire, din cate stiu eu, suntem putin de pe forum din Iasi... 2


#3
Hm, Yulobo, Little M, Manga (care e plecată din ţară, as I record), Khonsu (Paşcani), Shiro (care n-a mai dat pe aici de astă vară) sunt din Iaşi, şi probabil şi alţii, dar nu-i ştiu pe toţi. Eu tot aştept vreun răspuns/idee, eventual vine şi Manga prin România, o conving să mă ierte şi să ieşim, poate facem şi vreo ieşire prin ...Tavernă.
[Imagine: sig3a.jpg]



#4
Hmm...might as well invite myself xD Taverna e draguta si n-am mai dat de 2 ani...
Nu-s chiar din Iasi dar vin des...si nu cunosc chiar niciun fan anime de prin apropiere macar.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#5
Blank, Taverna ar fi potrivită dacă userii care ar veni ar avea măcar peste 15 ani. Cum să duci nişte copii de 12-13 ani acolo?
Pe mine nu mă deranjează ideea, totuşi. N-am mai călcat nici eu de prin noiembrie/decembrie. În mare nu ştiu pe nimeni înafară de Manga care să fi fost în Tavernă, şi Schimodie e şi el din Iaşi, şi după gusturile în materie de muzică, a fost şi el în Tavernă. Dar cam atât.
Oricum, dacă e să facem un meeting şi să vedem cine vine, ne mai gândim la locaţie.
[Imagine: sig3a.jpg]



#6
Well nu stiam ca au limita de varsta...si e destul de civilizat fata de alte locuri.
Dar ai dreptate, persoane sa fie ca se gaseste si unde.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#7
Da, de fapt sunt din Botosani dar imi petrec timpul mai mult prin Iasi (faculta), in fine... da, am dat prin Taverna mai ales joi seara cand se-apuca baietii de la Trafic sa cante, dar si prin Hand. In fine, cum nu suntem multi care ne-am putea intalni, iar acestia suntem destul de "batrani" (desi Taverna e destul de pasnica), deci Taverna ar fi ok.

#8
Schimodie, e vorba ca doar tu şi Blank să veniţi până acum, şi ambii aveţi peste 20 de ani, aşa că e o mică-mare discrepanţă între vârste, şi ar fi cam greu să găsim un subiect care să poate să prindă la toată lumea. Eu zis să mai aşteptăm puţin, poate mai vin oameni, ca să se mai echilibreze puţin situaţia.
[Imagine: sig3a.jpg]






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)