Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Herastrau ~ picninc

#11
Yeeeee!Picniiic!Ma bag si eu,dar sa fie cineva dragut sa-mi aminteasca,fiindca eu nici macar nu stiu in ce luna sunteeem21Eu o sa aduc prajiturile!(o s-o bat pe mama la cap!>.<)
In fine,ma intereseaza la ce ora si unde ne intalnim ca eu nu am niciun numar de telefon si sigur o sa ma ratacesc prin parc24
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#12
Ma gandesc sa scriem si ce aducem, pentru orice caz. Sa nu venim cam toti cu aceleasi lucruri. Adica, daca mai e timp, dar macar sa ne organizam cat de cat. 106 Zer0, nu mai bine aduci pentru tine bere si pentru ceilalti, cel putin pentru mine, vin? Oricum, s-a oferit Yoru sa-ti aduca absorbante, nu te mai cara tu cu olita ca ne faci pe toti de ras (pe langa manele si la cum o sa puti a mici, daca e). 65 Oricum, multumesc mult Castrevecior. hug Vroiam sa dau edit la precedentul post sa zic ca o sa vii tu sa ma iei, deci o sa fiu prezenta pe acolo. 65 Dar e partea cu... daca eu vreau sa plec mai devreme, ma duc singura? o.o Ora de cand pana cand nu s-a stabilit, nu? Nu cred ca venim la ce ora vrem, ca asa unii vin cand se termina, bla bla bla. Eu nu cred ca pot aduce ceva. 106 Macar de-asi avea ceva bani ca sa pot cumpara cispsuri si/sau o punga cu semite sa nu fiu pe dinafara. Zuppy03
@Bloaica mea, te anunt eu. 10 Daca e sa mai se faca picnicul si se stabileste te anunt eu cu... cinci sau trei zile inainte ca sa te poti pregatii cu chestii. ;]] Daca zici ca o sa uiti, te anunt si cu o zi in urma. ^^ Suntem in iunie. Nici macar nu stii cand este ziua mea (adica, a fost). 46

[edit] S-ar putea ca pe 2 iulie sa fiu la sor-mea. T^T
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#13
@Mitsu: zici haideti haideti ca in melodia aia cu salam 21

asa, deci va mai ganditi cand facem, ca vreau si eu, dar cu mici e mai bine cum zice zero, si niste manele 15 Zuppy04
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#14
anno eu nu pot sa vin sorry 20. Motivul: pe 2 iulie e ziua sora-mi....face 4 ani si ar fi in stare sa ma omoare daca nu as sta toata ziua cu ea ( si cu o armata de copii de la grupa mijlocie 21). Again...sorry guys.
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#15
Daca nu poate nimeni amanam. Propuneti voi o zi cand vreti 5
Eu pot oricand, plus ca am chef de iesire
Sper sa fim ceva persoane




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)