Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mea culpa

#1
In primul rand trebuie sa stiti ca existenta mea ca user pe forumuri a inceput prima data pe aplus, actual animeplus. M-am inscris sub nick-ul de Angel Asakura si mi-am facut cunoscuta prezenta pe acel forum. De atunci au trecut anii si eu am trecut de la Angel Asakura la Arashi Kigen, apoi la Danielle si am ajuns intr-un final la Dei.
Am facut destule lucruri rele intr-o perioada de timp. Unele dintre ele se vad chiar aici pe acest forum : disparitia subita a unor topicuri. Am fost sfatuita sa-mi cer scuze prin pm de la userii carora le-am facut rau, dar nu am suficiente cuvinte, incat sa-mi cer iertare, asa ca am deschis acest topic, unde astept parerile voastre, jicnirile, reprosurile sau ceea ce mai aveti voi sa-mi spuneti. Le voi accepta pe toate cu fruntea sus.
Daca aveti intrebari, la care as putea raspunde, va rog adresati-mi-le in acest topic.
[Imagine: shaiyalight.png]

#2
nu e normal sa deschizi un topic in care sa ceri sa fii jignit,pentru ca insusi regulamentul interzice jignirile. Nu voi sterge topicul dar il voi inchide,astfel incat reprosurile vor veni prin pm[in cazul in care ele exista] dar atat. Fara sa redeschidem certuri si subiecte de scandal,ca nu se merita

Closed




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)