Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Me , Myself and I

#1
Pai...s-o luam cu inceputul .
Ma numesc Andreea , trec clasa a X-a la un liceu economic din Bucuresti si sunt cea mai mica din clasa mea dar sunt cea mai guraliva.
Sunt o fata... obisnuita(sau nu, depinde de unde privesti) .
Imi place mult sa alerg chiar daca nu sunt sportiva in adevaratul sens al cuvantului, alergatul e modul meu de a ma destinde.
Genuri de muzica preferate : ascult orice , dar absolut orice , daca are un ritm bun, chiar si muzica clasica .
Culoare mea preferata este bej , pentru ca ....ei bine nu stiu de ce , doar imi place si atat .
Cum am ajuns sa vizionez anime-uri ?
Totul a inceput cand am vazut prima oara la televizor , nu mai stiu pe ce post, Vampire Knight .
Mi-a captat atat de mult atentia in cat m-am interesat si l.am gasit pe internet . Dupa ce l-am terminat am ramas cu un sentiment ciudat ca nu mai stiu ce sa mai fac si asa am tot continuat sa caut anime-uri .
Cum am ajuns aici ?
Dupa o vreme , de curand mai exact, am inceput sa fiu interesata de genul yaoi, asta mai exact dupa ce am terminat de vazut Loveless. Am cautat astfel de anime-uri si am dat de cateva fan-ficuri de pe acest site ,cam asa am ajuns eu aici.
Acum , nu sunt eu cine stie ce otaku dar am vazut destul de multe anime-uri si am ajuns sa de scopar ca nu ma mai satur.
Cam atat ...

#2
Bine ai venit pe Animezup, andreea161!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit, Andreea!

Sper sa fii cat mai activa pe forum si sa ramai alaturi de noi mult mult timp.
Daca ai nelamuriri/sugestii/intrebari/probleme nu ezita sa-mi dai un mesaj pe privat sau pe mess/skype (gasesti id-ul la profil).

Ne citim pe forum 3
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)