Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mda....salut

#1
Buna ma numesc Georgiana si am 13 ani,sunt o fire mai inchisa dar in acelasi timp prietenoasa si protectoare,sunt rebela,independenta.Genurile mele muzicale sunt axate pe rock si k-pop.Nu am o viata chiar normala insa m-am obisnuit,sper sa-mi fac prieteni sa ma distrez si cam ata daca aveti intrebari puneti-leZuppy11

#2
Bine ai venit pe Animezup, InImA PuStIe!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello Georgiana ! hug Welcome on Zup !

Aş avea câteva întrebări:

1.Care e trupa ta preferată de rock?
2.Citeşti? Dacă da, ce-ţi place să citeşti?
3.Care este anime-ul tău preferat?

Atăt. Încă o dată: welcome on zup and have fun !
Kamy.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#4
Hei there, bine ai venit pe forum :] Iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Eu sunt Beki, incatanta de cunostinta. Numele real e Diana, dar nimeni nu imi spune asa pe aici :]] Pai ce pot sa zic, sper sa fi un user activ si sa ramai mult timp pe aici >.<
Intrebari:
1. Ce trupe preferate ai din categoria k-pop?
2. Ce zodie esti?
3. Din ce oras esti?
4. Ce limbi straini preferi?
Cam atat pentru moment...duc lipsa de idei :]] Inca o data bine ai venit si spor la postat.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#5
Hei,bun venit printre noi.
Se pare ca majoritatea intrebarilor ti-au fosst puse,doar una as avea sa-ti pun:
Cum ai aflat de Animezup?

Era sa uit.Sa te distrezi frumos,da?:bv:
[Imagine: 33zfwb9.jpg]


#6
Bun venit pe Animezup, Georgiana!
Sper să-ţi faci mulţi prieteni, să te faci repede cunoscută pe aici şi să te distrezi.
Uhm...Cartea/Autorul preferat?
Desenezi?

That's all. Welcome again, happy posting without spam and have phun! xD

Btw,îmi place numele tău b-) [Al meu tot Georgiana e].
Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#7
Hei , Georgi , sper ca nu te supar daca iti spun asa . Zuppy02Sper sa te simti foarte bine aici , esti bine primita si fi sigura ca-ti vei face o gramada de prieteni(printre care si eu daca vrei ) Zuppy11 Am si eu cateva intrebari:

Care este culoarea ta preferata ?
Ce animal iti place ?
Ai animal de casa ? Daca da imi spui cum il cheama si ce rasa e ?
Cum iti petreci weekend-ul ?
Iti place sa citesti ? Daca da imi spui si mie care este cartea ta preferata si autorul ei ?
Zuppy10
Sper sa ne imprietenim si inca odata Bun Venit !Zuppy11

#8
Bun venit InImA PuStIe, te superi dacă îţi zic Gia pentru că îmi place cum sună şi vine de la Georgiana. Să te distrezi şi să îţi faci prieteni este cel mai important.

1). Care e anotimpul tău favorit?
2). Scri vreun fic sau poezie? Ceva?
3). Wanna be friends?
[Imagine: 2d1r7lv.png][Imagine: 2r3l6co.png][Imagine: t05g8o.png]
It shines forever with blue, like my beloved sea.
To protect the future, now I gather power
for the people and places I should be loving.
Glittering azure, I want to protect these pure feelings the way they are now.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)