Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Matrimoniale(Gaseste-ti perechea)

#51
Din nou pe aici.
Poze, poate la "Pozele userilor 1/2".
Ce muzica asculti: Unele formatii din k-pop si unele melodii, J-rock - la fel, unele formatii de rock (nu-mi place muzica nebuna), pian & vioara, cea trista (+ mv la fel si chestii, poate ma credeti emo sau ceva de genul - nici ca ma intereseaza pentru ca acea muzica ma alina si multe altele).
Ce formatii asculti: Cinema Bizarre (cand si cand, era preferata mea pe timpul cand nu se despartise), F.T. Island, B2st (daca pot spune), Plastic Tree, Three days grace, 30 Second to mars, Skillet, Micheal Jackson (omul asta mi-a transmis multe prin melodiile lui), unele melodii de la The Gazette, Lie, An cafe si Alice Nine etc.
Care este animeul tau preferat: Death note (partea a doua nevazuta, personaj preferat: L), Ai no kusabi, Ikoku Irokoi Romantan, Maiden Rose, Special A, Nana, The Wallflower (iubesc anime-ul asta), Kaleido Star (genuri preferate la anime & manga: romance & yaoi).
Care este numele tau: S. A. (initialele la Special A - Sandu Andreea)
Care este culoarea ta preferata: rosu sangeriu, turcoaz, bleomaren (culoarea mea preferata, culoarea cerului inseninat), orange, gri (alta culoare care e preferata mea), gri (la fel - celalalte imi plac putin mai mult, cred - toate culorile sunt frumoase, la randul lor).
Ultima carte citita: Complet? Omul invizibil. Incoplet? Omul de cristal (yeah... amandoi invizibili :]]). Nu prea ma omor cu cititul, desi imi place si cand prind o carte buna o termin in maxim trei zile (prea mult).
Adidas sau Nike?: Nu ma prea pricep, dar sa spunem Puma.
Caciula sau Sapca?: Heh, imi place caciula ca-mi tine cald la urechi cand e frig. [edit] Acum am ceva cu sapca si mi-as dori una. Nu cred ca pot alege, dar depinde de climat. In rest, sapca.
Blugi sau Trening?: Blugii sunt draguti (mai ales unii), dar cred ca aleg trening-ul.
Goku sau Vegeta?: Habar n-am...
Jigoku sau Eu?: Eu, logic.
Danone sau Actimel?: Danone. ;;]
Caine sau Pisica? Caine - catelusiii!
Negru sau Verde? Verde spre negru. ^^
Cum ai vrea sa arate persoana: Mult de povestit.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#52
poza? hai sa fim seriosi xD
Ce muzica asculti: cate putin din fiecare,dar fara manele! alea sunt numai in caz de forta majora,adica la nunti,botezuri,etc (valabil si pentru populara)
Ce formatii asculti: Breaking Benjamin,TDG, HIM, Evanescence,Botdf, Bvb,All time low,etc etc :3
Care este animeul tau preferat: Chrono Crusade,urmat de VK(la cel de-al doilea imi place mult grafica^^')
Care este numele tau: Theo (si nu, nu e cu 'H' ca am eu nazuri)
Care este culoarea ta preferata: rosu,galben,verde si nonculorile
Ultima carte citita: de critica literara xD
Adidas sau Nike: ce imi vine mai bine
Caciula sau Sapca?: de preferat nici una
Blugi sau Trening?: blugi
Goku sau Vegeta?: -
Jigoku sau Eu?: Eu
Danone sau Actimel?: -
Caine sau Pisica? matzi matzi :3
Negru sau Verde? negru
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

#53
Poza: Gasiti pe la profil, daca stiti sa cautati.
Ce muzica asculti: K-pop, Nightcore, Balade
Ce formatii asculti: Formatii K-pop si cateodata soft rock.
Care este animeul tau preferat: Naruto & Kuroshitsuji, nu pot alege
Care este numele tau: ...cred ca o sa merg dupa DeDal.
Care este culoarea ta preferata: Gri, alb si albastru
Ultima carte citita: Crima prin mica publicitate.
Adidas sau Nike?: aaa, niciuna
Caciula sau Sapca?: Caciula
Blugi sau Trening?: Trening
Goku sau Vegeta?: Goku banuiesc
Jigoku sau Eu?: Jigoku
Danone sau Actimel?: Danone
Caine sau Pisica? Pisica
Negru sau Verde? Negru

Cum ai vrea sa arate persoana...: Nu ma tin nervii sa va spun.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#54
Poza: nu-mi place sa pun poze cu mine pe netSmile

Ce muzica asculti: house, clubb-ing

Ce formatii asculti: sunt destul de multe106

Care este animeul tau preferat: Naruto

Care este numele tau: Andreea15

Care este culoarea ta preferata: Albastru, bleumarin si in general culorile mai sterse

Ultima carte citita: Legendele Olimpului

Adidas sau Nike?: Adidas

Caciula sau Sapca?: ambele21

Blugi sau Trening?: si blugii, dar si treningul

Goku sau Vegeta?: Goku

Jigoku sau Eu?: Jigoku

Danone sau Actimel?: nu-mi place sa mananc iaurt21

Caine sau Pisica? am si caini, si pisici...deci amandoi/doua

Negru sau Verde? verde15
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]












Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)