Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Masturbarea

#11
Uber, sper ca ai inteles de ce se duce Romania de rapa!
si ca sa fiu ontopic:

Citat:Despre efecte negative
[Imagine: 72751_157124657656481_146990575336556_25...3303_n.jpg]

#12
Cu efectele am vrut sa vad ce ziceti voi...pe net sunt o gramada de contradictii...Ughh nu ma-ti inteles vroiam sa va aud doar pareea(desi toti ati facut off).Omfg nu tre' sa ma sfatuiasca nimeni daca nu stiam ce e aia nu deschideam topicu'
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#13
(14-09-2011, 07:03 PM)Azazel A scris: Cu efectele am vrut sa vad ce ziceti voi...pe net sunt o gramada de contradictii...

Guess where we are? 10

#14
@North ooo da tot pe net suntem...hmm...oare daca dai si cu stanga si cu dreapta reusesti sa te modelezi????(in legatura cu poza)
Daca mai postati fiti on daca nu abtinetiva sau inchideti topicu'
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#15
vezi sa nu-ti creasca par in palma daca o faci prea mult
QUOD ME NON NECAT ME FORTIOREM FACIT

#16
Azazel mama, inainte de a cauta pareri despre "sexul cu tine insasi".. in fine, nici nu mai zic nimic XD.

In fine, nu se oboseste nimeni sa inchida topicul asta 21?
[Imagine: iK6og.jpg]

#17
Am rugat;o eu pe Teh sa il inchida.

Uber, cuvinte patrunzatoare.. 23

[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#18
(14-09-2011, 06:06 PM)Akito A scris:
(14-09-2011, 02:54 PM)Uberwald A scris: Sasori, poate ai vrea sa spui 'ofensiv', mamii.

In primul rand, copilas Azazel, cine crezi ca o sa vina sa-ti povesteasca de efecte pozitive sau negative? Sunt un mit pentru copii crescuti in doctrina crestina, ca sa nu se joace 'al mic cu Petrisor ca nu-i frumos.

Ma rog, ma intreb ce tot cauta subiectele astea despre dragoste, sex si masturbare pe un forum cu varsta medie de 14 ani. Si de ce toata lumea cauta opinii si sfaturi, de parca am avea profesionisti stand la coada sa-i zica minorului cum se mananca toata treaba.

Good old try it, feel it, learn from it thing works best!


S-o iau cu inceputul :

''Mamii',ne numim la fel sau nu inteleg rolul apelativului adresat mie.

Tu nu ai fost copil?Nu aveai acelasi curiozitati?Sa afli,sa stii ce-ti rezerva viitorul?Sau mai nou,curiozitatea in a cunoaste ''x'' fapte si ''y'' factori care implica ''z'' lucruri,e o crima ce se pedepseste amarnic?

Si lumea se mira de ce se duce Romania de rapa.

And btw Uber,daca vroiam o profesoara langa mine sa ma corecteze
oricand greseam,imi angajam una proprie.

Si da,scuzele mele,nu stiam ca tu esti una din sutele ''usi de biserica'' intotdeauna perfecta prin complexitate si gandire.Smile

Si cand stau si ma gandesc,ca pentru aceleasi vorbe,cu ''masa de pe forum de 14 ani'',am luat warn,e chiar interesant cum lumea se dovedeste superioara si se sustrage de la reguli.

Si inca ceva,daca tu nu ai avut pe nimeni alaturi,care sa-ti spuna ce si cum e viata,asta nu inseamna ca acum trebuie sa retezi orice avant al unui pusti spre a cunoaste ce va implica viata,si cum va fi in viitor pentru el.Daca tu nu ai stiut si ai gresit,asta nu inseamna ca el nu se poate ''interesa'' pentru binele lui.

Si intr-un final,sunt dezbateri,cred ca oricine poate exprima o parere,sau poate da un sfat bun cuiva in ''x'' problema.

Cer sa te contrazic, daca stii multa teorie sexuala, nu stii nimic despre viata si in niciun caz despre viitor. Greseli oricum se vor face, cu cat mai mult le eviti, cu atat mai rau, pentru ca atunci intr-adevar nu o sa inveti nimic despre viata.

Nu am implicat nici ca ar fi o crima, doar ca sunt subiecte mult mai constructive de abordat si ca practica bate teoria in cazul asta, dar doar in momentul in care esti pregatit. Nu inteleg de ce un copil si-ar bate capul cu lucruri pe care nu e pregatit sa le inteleaga. O sa stii cand e timpul potrivit. Pana atunci bucura-te de copilarie si de aerul placut de toamna, iti va face mai mult bine.

Rolul apelativului era sa iti arate ca nu e nicio urma de ironie in ceea ce zic eu, va vad ca pe niste copilasi naivi, eu eram si mai rau de atat, dar macar aveam alte preocupari.

Eu nu cred ca m-am sustras de la reguli, le cunosc destul de bine. Nu am retezat avantului nimanui, doar directia.

Cat despre de ce se duce Romania de rapa, nu stiu, oricum nu locuiesc in ea.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#19
Ce naiba mai e şi asta? No seriously. Controlaţi-vă, oameni buni, nu suntem forum cu tematică sexuală/love whatever. Maybe it's only me, dar the topic's going to be closed.

So, thread closed.
Nu primesc complaints.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)