Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mass Effect

#1
Mass Effect 1 & Mass Effect 2 au fost printre cele mai geniale RPG-uri cu elemente de shooter pe care le-am jucat vreodată.
Grafică şi gameplay de invidiat, un story line care m-a impresionat, Mass Effect va rămâne cu siguranţă în istorie.

În 2 mi-am importat caracterul şi cred că o voi face şi în al 3-lea joc, care am înţeles că va apărea pe la sfârşitul lui 2011 sau începutul lui 2012.

Abia aştept sincer să văd ce surprize o să avem de la BioWare şi să-l rup pe Harbinger.

Mass Effect 1

Mass Effect 2 - e genial trailerul

Mass Effect = pure epicness!

Citat:"Mass Effect 2 is simply awe-inspiring"
- X360 Magazine

Citat:"Breathtaking outer-space epic"
- Official Xbox Magazine

Citat:"Gaming's most ambitious science fiction epic"
- PC Gamer
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#2
Tocmai m-am reapucat de Mass Effecte si dupa ce am reparcurs primul cu un Sentinel si am ajutat babe sa treaca strazi antigravitationale urmand calea Paragon-ului, mi-am importat pe nenea Shepard in 2 punand in valoare si mai bine abilitatile de Sentinel pe Ketamina si generand in orice situatie de lupta Tech Armor-ul, jucand astfel cu un terminator care ajuta babe sa treaca strada in timp ce elimina tot ce misca absorbind tot damage-ul ce-l primea. Also, combinatia biotica Pull-Push e funny like hell.

Astept sfarsitul anului sa vad ce aduce ME3 si sa vad Terra-ul imaginat de Bioware sub focul Reaper-ilor.

P.S.: De fiecare data cand vad abilitatile biotice, tot ma duce gandul al lightsabere... Wonder why...
I laik pie... and beer... period.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)