Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mash-up

#1
Well, poate ca ati auzit sau nu de mashupuri. 21 Sunt mai melodii intr-una 106 cu un ritm comun. 21 Eu o sa va prezint cateva de la userul de pe YT mmixes, dupa parerea mea a facut cele mai bune mashupuri ^^'.
Melodiile folosite le gasiti in casutele descriptive.

Adios 2008 (19 melodii) cum spune si titlul.
2009 part I (23 melodii)
2009 part II (28 melodii)
Adios 2009 (35 melodii)
2010 part I (30 melodii)
Girlgroup special mashup (10 melodii)



Astea sunt cele care mi-au placut mie 106 dar pe pagina lui de YT cu siguranta gasiti mai multe.
Sper sa va placa ! ^^
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#2
Yup, me loves them. Si preferata mea e cea cu 30 de melodii. De fapt e primul mash-up pe care l-am ascultat vreodata, acum ceva vreme. Ma bucur sa il regasesc.
Intr-un mash-up pot gasi de obicei mai multe melodii pe care nu le stiam inainte. Bine, cat timp lista cu melodiile folosite e acolo, ceea ce cred ca ar fi normal. Pe langa asta, chiar suna foarte bine. Parerea mea, cu cat sunt mai multe, cu atat mai bine. Mai gaseam cate un mash-up unde nu stiam melodia, ma rog, imi lua ceva vreme sa o gasesc. Cautam alta varianta si tot asa.
Si pe langa asta, suna foarte bine numai pentru ca aici vorbim de k-pop. Parerea mea.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#3
*Ahhh! SHIT! M-AM LOVIT!* AÅŸa, revenind.
Da, deci, omu' ăsta e genial! Jur. e minunat, toate mash-upurile lui sunt minunate, ca şi el. Îmi place, la fel ca tuturor, după câte vad, cel de 30 de melodii. Se armonizează şi are cam toate melodiile care-mi plac mie, deci....duuuh! Şi eu l-am descoperit acum ceva luni, este minunat.
O să-l ascult şi pe cel pus de Zuza mea :3. 20 de minute...am ce face, mă plimb prin casă, mănânc, merg şi la baie 2124
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)