Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Make it clear !

Mainemaduclaantrenamentelewdehandbal,osafietareusor
Maine ma duc la antrenamentele de handbal, o sa fie tare usor.

Măgândesccă,uneori,pânăşieu,caremăconsideropersoanătolerantă,suntmultpreaignorantă,iarastaecevarău.

<Măgândesccă,uneori,pânăşieu,caremăconsideropersoanătolerantă,suntmultpreaignorantă,iarastaecevarău>
Ma gandesc ca,undeori,pana si eu,care ma consider o persoana toleranta,sunt mult prea ignoranta,iar asta e ceva rau.

Sper ca asa e :d
Next:Suntunfluturedinamintire,sicautdrumulsprenemurire.Ma-naltprinnori,s-ajungdeparte,sasimtparfumulploiicalde.Safiucu tinepePamant,doartusieupurtatidevant...!

Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Sunt un fluture din amintire, si caut drumul spre nemurire. Ma-nalt prin nori, s-ajung departe, sa simt parfumul ploii calde. Sa fiu cu tine pe Pamant, doar tu si eu purtati de vant.

Next10arcafacpedetectivulcudescifratulastademesajesiinafaradeastamaiamsimainileinhgetate.
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3

Parca fac pe detectivul cu descifratul asta de mesaje si in afara de asta mai am si mainile inghetate
next:AbiaasteptsavinaintaiiuliedeoarecevineverisoarameaAlinadinElvetia
[Imagine: j5atg3.png]


AbiaasteptsavinaintaiiuliedeoarecevineverisoarameaAlinadinElvetia

Abia astept sa vina intai iulie deaorece vine verisoara mea Alina din Elvetia.
A fost easy 3pupic

Next:Shetookyourpicturetothestarsandtheytoldheritistrueshecoulddaretofallinlovewithyou.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Shetookyourpicturetothestarsandtheytoldheritistrueshecoulddaretofallinlovew​ithyou.
She took zour picture to the stars and they told her it is true she could dare to fall in love with you.

Spersănuluitcăcielesingurulcaremapoatefacefericităşimăajutasăînţelegcumstătreabacuiubirea.

Sper sa nu-l uit caci el e singurul care ma poate face fericita si ma ajuta sa inteleg cum sta treaba cu iubirea.

Next:Vinevarabinemiparenamparalenbuzunaredeceoarenamparalenbuzunarecaecaldsiestesoare
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

Vinevarabinemiparenamparalenbuzunaredeceoarenamparalenbuzunarecaecaldsiestesoare

Vine vara bine'mi pare n'am parale'n buzunare de ce oare n'am parale'n buzunare ca e cald si este soare.

Next: Thattherewasmorethanjustchemistrytheysaythatgoodthingstaketimebutreallygreatthingshappeninablinkofaneyethoughtthechancestomeetsomebodylikeyouwereamilliontoone.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Ce propozitie lunga!!! waaa...

Thattherewasmorethanjustchemistrytheysaythatgoodthingstaketimebutreallygreatthin ​ gshappeninablinkofaneyethoughtthechancestomeetsomebodylikeyouwereamilliontoone.

That there was more than just chemistry they say that good things take time but really great thing shappen in a blink of an eye thought the chances to meet somebody like you were a million toone.

next:
Inamintireaaceeaceafostodataramanedoarnumelesrisorilesirestuldeporcareniiceacumnumaivaloreazanimic.
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

so..let's see39

Inamintireaaceeaceafostodataramanedoarnumelesrisorilesirestuldeporcareniiceacumnumaivaloreazanimic.


In amintirea aceea cea fost odata ramane doar numele srisorile si restul de porcarenii ce acum nu mai valoreaza nimic.

Am nimerit-o? 7
Next:
Prieteniaesteconfortulinexprimabildeatesimtiinsigurantacuopersoanafaraatrebuisaiticantarestigandurilenicisa-timasorivorbele..




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)