Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Magic City

#1
Aici se vor prezenta personajele (zanele)

Zanele vor fi personaje principale ale povestii

Apoi spiridusii, elfii, demonii, personajele secundare dar care au rol important in poveste incercan sa creeze conflicte intre ei si zane

Zanele la inceput vor fi zane in devenire, studente ale academiei si scopul lor va fi acela de a deveni zane depline foarte puternice. Rolul personajelor secundare pe langa postari in rpg va fi acela de a strange zupi si a fura ei elementele inainte de a pune zanele mana pe elemente. Si sa dea karma zanelor incat sa le dispara zupii astfel ingreunandu-le actiunea de a pune mana pe elemente sau alte facilitati din Shop.

Bazandu-ne pe faptul ca userii vor fi corecti, vom pune si urmatoarea regula. In luptele ce se prezinta in poveste userii au voie sa se foloseasca doar de puterea magica ce o au in respectivul moment. De ex eu ca zana care acum am puterea focului in poveste ma voi folosi doar de ea. Nu am voie sa invoc puterile apei sau vantului sau ale pamantului.

Dar in poveste eu cat si alte zane, vom fi in cautarea elementului ce ne vor conferi toate puterile adica itemul Combined.

Cine va dobandi acest item cat si celelalte lucruri din Shp va deveni zana deplina.

O zana deplina va tb sa aiba:

Element: Combined
Weapon: Ultima Weapon Staff
Armor: Ultima Armor
Helmet: Ultima Helmet
Boots: Ultima Boots
Accesort: Ribbon

Deasemenea pt a ajunge pana aici o zana va tb sa isi cumpere la inceput:

O optiune de element, una de de weapon, una de armor, una de helmet, una de boots si una de accesory de care se vor folosi de puterile lor magice in poveste pana vor strange zupii pt a cumpara si a deveni zana deplina



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Magic City (Academia) Magica Bloom 0 2.066 28-09-2007, 04:13 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Magic City (Padurea) Magica Bloom 0 2.105 28-09-2007, 03:43 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom
  Magic City Magica Bloom 0 2.036 28-09-2007, 03:41 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)