Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MOTM Iunie - Vot

#1
Sistemul de vot


La fel ca in cazul concursului SOTM:

1. Uita-te cu atentie la intrarile din post si alege una, doua sau trei care iti plac.

2. Copiaza numarul si numele intrarilor alese.

3. Posteaza o singura data aceste detalii mentionate la punctul 2.

Exemplu

Citat:Bram Stoke Wrote:
1. Dracula
14. Alucard


Reguli MOTM


In afara celor de la topicul pentru discutii generale, trebuie sa mentionez ca urmatoarele lucruri nu sunt permise.

1. Critica neconstructiva si negativa (daca nu iti place intr-adevar ceva fii politicos si de ajutor).
2. Comentarii, intrebari si lucruri generale despre MOTM.
3. Flamming, trolling si alte comportamente necivilizate care incalca Regulile Forumului.


Lucrari

1. Little One

2. Matt

3. Alistar

4. Sovereign

5. dopamine

6. Aggie
Perioada de desfasurare vot: 21 Iunie - 26 Iunie.

[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#2
1. Little One
Este cred ca cea mai reusita lucrare dintre toate cele care le-am vazut in aceasta editie. Cel putin, pentru mine. ^_^
2. Matt
pentru ca iubesc lupii si pentru ca imaginea, asa incarcata cum e ea, e frmoasa. ^_^
6. Aggie
pentru ca iubesc culorile si jocul de lumini pe care l-ai creat ^_^
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#3
1. Little One - mi se pare cea mai buna lucrare. Nu imi place faptul ca luminozitatea este atat de mare, mai ales in stanga unde nu pot sa disting prea bine formele. Cred ca acolo este o bufnita, dar nu sunt sigura.
Norii se vede ca sunt pusi peste copaci, poate mergeau putin blurati sau opacitatea mai mica. --Votez--
2. Matt - marginile cainilor se vad foarte aiurea, daca nu ma insel cu blur tool mergea rezolvat 39. Zapada -cred ca asta e- nu se potrivea, adica in imagine este toamna. Pasarile trebuiau micsorate si putin mai "in spate", se vad de parca ar fi langa caini.
3. Alistar - ai facut aceeasi greseala ca Matt, adica la decupat. Se vede urat, mai ales parul tipei si marginile stanci. Ideea este buna, dar nu te-ai descurcat sa o pui in apicare. Niste efecte de culoare si texturi ar fi imbunatatit-o.
4. Sovereign - la inceput am crezut ca nu ai schimbat nimic. Dar acum m-am uitat mai bine la imaginea initiala si mi-am dat seama ca au pus gara aceea si ai schimbat culorile. Sincer arata rau, ai lungit-o pana a devenit neclara -presupun ca nu ai pus blur deasupra >.<-, culorile sunt sterse.
5. dopamine - imi plac mult culorile, dar textura de deasupra cu pete strica tot dupa parerea mea. Petele de pe perete nu arata chiar rau 39, dar cea de pe podea care se intinde pana pe piciorul fetei a stricat. Poate daca o stergeai nu mai aveam eu ce sa comentez. --Votez--
6. Aggie - am impresia ca ai vrut sa arate ca un fel de panou publicitar -de muzica-. Tu nu ti-ai prins urechile la decupat, deci ai un +. Dar blur'ul de jos de pe rochie nu imi place. Puteai continua cu el mai mult si sa scazi treptat nu dintr-o data cum ai facut. In rest imi place, culorile arata bine, la fel si efectele --Votez--

Am vorbit din experienta mea de noob, deci daca am spus vreo prostie scuzele mele 9.

[Imagine: YWk6O.jpg]

#4
Citat:1. Uita-te cu atentie la intrarile din post si alege una sau doua care iti plac.
Spune clar ca trebuie sa se aleaga una sau doua lucrari iar voi ati ales 3.

Revin mai pe seara cu un comentariu, momentan am treaba si trebuie sa plec la premiere.


Edit: Okay, History. ^^
Edit2: Eu aleg asa:
5. dopamine - nu ai schimbat foarte multe la ea, dar imaginea finala a iesit foarte dragut; ma bucura faptul ca ai scos in evidenta geisha ninja.
2. Matt - am inteles ca nu lucrezi de foarte mult timp in ps, de aceea iti aleg fotografia, ca se te incuraje, in plus a iesit dragut iar lupii i-ai proportionat bine
4. Sovereign - imaginea e simpla si pare ca nu ai schimbat multe la ea, dar prin simplitatea ei ma atrage; ma duce cu gandul la o sina de tren unde s-au petrecut multe, de la crime pana la locomotive rasturnate, iar poza pare foarte veche, scoasa dintr-un film

#5
Imi pare rau, data trecuta numarul de lucrari a fost foarte mic si am schimbat numarul maxim de lucrari votate la 2. Am editat acum.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#6
Imi pare rau, am fost plecata zilele astea si nu am putut inchide thread-ul cand a trebuit.
Perioada de votare a trecut de cateva zile, rezultatele partiale fiind:
Little One - 2 voturi
Matt - 2 voturi
Alistar - 0 voturi
Sovereign - 2 voturi
dopamine - 2 voturi
Aggie - 2 voturi
Prelungesc perioada de votare totusi, pana pe 1 Iulie, deoarece avem 4 persoane la egalitate, se intelege ca nu poate castiga mai mult de o intrare. Voi reveni cu un edit mai tarziu cu votul meu.

Votul meu merge la Aggie de data aceasta, imi place jocul de lumini insa calitatea strica destul de mult. De asemenea, nu ai extras bine tipa din imagine, se vad urmele de pe margine, probabil ai folosit eraser tool, insa imi place conceptul, chit ca nu e el atat de bine pus in valoare. La celelalte lucrari executia a fost destul de slaba, a fost interesanta totusi idea Dariei, calitatea a cam tras-o in jos.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#7
Castigatoarea editiei de luna aceasta este Aggie, cu 3 voturi. Felicitari, Aggie, astept un PM cu imaginile pentru editia urmatoare si voi vorbi cu Aly sau Lia sa iti primesti medalia.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  MOTM Aprilie - Intrari Stormrage 2 3.015 27-04-2013, 01:58 PM
Ultimul răspuns: History
  MOTM Martie - Intrari Stormrage 5 3.828 01-04-2013, 06:03 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  MOTM AUGUST INTRARI Daria v2 2 3.054 26-08-2012, 12:57 AM
Ultimul răspuns: Lia
  MOTM Iulie - Vot History 8 4.881 13-08-2012, 04:03 PM
Ultimul răspuns: History
  MOTM Iulie - Intrari History 7 4.292 25-07-2012, 01:22 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  MOTM Iunie - Intrari History 8 4.498 20-06-2012, 09:26 AM
Ultimul răspuns: Aggie
  MOTM Mai - Vot History 8 4.954 02-06-2012, 04:50 PM
Ultimul răspuns: History
  MOTM Mai - Intrari Lia 9 5.165 26-05-2012, 11:26 AM
Ultimul răspuns: History
  MOTM Martie - Vot Lia 7 4.681 09-04-2012, 02:59 PM
Ultimul răspuns: Lia
  MOTM Martie - Intrari Lia 9 5.425 14-03-2012, 06:34 PM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)