Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MEEE

#1
Sallut numele meu este Kaunis si ma bucur sa va cunosc,sunt o fata prietenoasa fiindca imi place sa imi fac multi prieteni si ador animalele mai ales caini,culoarea mea preferata este Albastrul si ador marea,ok acum sa lasam mataielile mele si sa va spun cv mai important...imi place sa scriu mai ales poezi si povesti pt copii, in prezent lucrez la o carte pe care sper sa ajung sa o public candva,candva in viitorul apropiat si sper ca dorinta mea va deveni realitate,da imi place yaoi dar momentan nu ma-m uitat decat la Junjou Romantica fiindca e ff sweet si personajele la fel,imi plac filmele SF si popcornul in timp ce le vizionez...cam atat daca aveti intrebari nu ezitati sa mi le adresati...pwp

#2
Bine ai venit pe Animezup, Kaunis Mellah!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei, Kaunis. Bine ai venit aici, printre noi, fani ai animeurilor. Sper sa te simti bine si sa iti faci cat mai multi prieteni noi, asa cum iti e si scopul, din cate vad. smile Zici ceva de o carte? Sper sa reusesti intr-o buna zi sa o termini si sa o publici, dar nu uita ca asta implica multa cultura generala si un vocabular foarte bogat.
Vorbind despre altceva, ce animeuri zici ca ai mai urmarit?
Ai de gand sa postezi ficuri? Hmm... Cam asta e tot.
Ah, si nu ne-ai spus, cati ani ai?

Welcome here again and have fun.

#4
Bine ai venit!
Sper sa iti postezi fic-urile si sa primesti criticiile bine, ca sa te poti perfectiona. Inafara de asta, ce gen de muzica asculti?
Care-s trupele tale favorite?
Ai nevoie de niste recomandari pentru anime-uri yaoi?
Citesti manga?

Sa te distrezi si sa fii cat de activa poti!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
OK pai am sa va rasp.la intrebari pe rand...pai trupele mele fav.sunt...Nu'Est care e formatie Koreana,One Direction da da stiu e formatie pt copii mici cel putin asa o catalogheaza unii dar mie nu mi se pare asa si cam atat,astea sunt formatiile mele preferate.Animeuri la care ma mai uit sunt...Chrono Crusade,Slayers,Yu gi oh Gx,Inuyasha,etc etc.Manga am citit dar am citit doar Junjou Romantica,si app am 18 ani dar imi place sa fiu mai "micuta" daca ma intelegti ce vreau sa zic...adica copilaroasa si asta se intampla doar uneori. pwp P.S...cred ca sunteti singuri care s-au oferit sa imi recomande yaoi inafara de o prietena..bye

#6
YOUUUUUUUUUU~O sa-ti zic Kauni-chan :3
Ma bucur ca-ti place yaoiul cat si albastrul :3 e culoarea mea preferata.
Am cateva intrebari, asa ca:
-Ai vazut Death Note?
-Iti plac merele? Dar bananele?
-Ciocolata preferata?
-Ne vei incanta cu un fic/poezie, ceva?
-Din ce oras esti?
-Imi dai id-ul tau? :3
Sper sa ne intelegem, happy posting si bun venit pe aici. Sa te distrezi 4
~Zbye
[Imagine: oh0j9c.gif]

#7
Ok ok ms de intrebari Young si am sa iti si rasp.la ele pai...Da am vazut Death Note atat animeul cat si filmele,imi plac mai mult merele mai ales cele verzi,preferata mea este ciocolata cu menta si pe viitor va voi incanta cu de toate...sper sa fie asa si sa va placa si id-ul meu poate mai incolo cand o sa vad ce fel de pers.esti scz scz dar nu il dau la cei pe care nu ai cunosc,adica stiu ca trebuie sa iti faci prieteni noi etc etc dar vreau sa va cunosc mai bine inainte si poate o sa iti dau Fb.meu pt ca pe id nu prea intru.pwp
[Posturi unite]
Poveste
Asa cum orice regat ia nastere odata si odata asa a luat nastere o fata ce a fost vanduta unei regine ca toata viata sa-i fie devotata.O fata cu o inima desprinsa din soare,o inima calda,plina de iubire,o inima mare.Ani de-a randul sufletul si inima reginei ea a pazit si niciodata alaturi de ea regina singura nu s-a simtit,zambetul pe fata reginei ea mereu aducea fiindca toata tristetea pt ea insasi o lua.Dar intr-o zi peste aceea fata iubita o vrajitoare rea a pus o durere crancena si nemarginita,ochii fetei in tristete s-au inecat si lacrimi amare au varsat.Nemairabdand durerea aceea cumplita o otrava puternica vrajitoarea i-a daruit.Desi fata simtindu-se de toti iubita nu vroia sa moara,otrava a fost prea puternica si a impins-o sa piara.Sa stiti,dragi cititori,ca in ziua in care ea s-a stins cerul sa umplut de tunete si fulgere si lacrimi amare s-au prelins iar sufletul si inima reginei ce cu loialitate candva fata le-a pazit acum sunt precum desertul cufundat in noapte...Reci si Pusti.

Ok ok asta e prima mea poveste pe care am scris-o si aveam cred ca...13 ani da da si na e cam ciudata pt ca e vb despre catelusa mea care a murit otravita si pe care am asemanat-o cu fata din poveste si pe cei care au omorato cu vrajitoarea iar regina sunt eu desigur..avea 9 ani cand a murit si am tinut mult la ea sper sa va placa pwp.

#8
Da, a fost foarte interesanta, m-ai emotionat, caci mi-am aduc aminte de catelul meu care si el a fost otravit 108 Ce oameni mai exista pe lumea asta, sa omoare bietele animale. Na, mai zic, un caine latra/musca, o pisica fura, dar un iepure p.p *tot omu ala mi-a omorat si iepurasu 46*

Anyway, deja am devenit melancolica, sa o lasam pentru alta data 21 Nu-ti fa griji, nu ma deranjaza ca nu-mi dai id-ul tau, si eu sunt precauta de obicei 10 sau, eram ^^'' Putem vorbi prin mesaje pe forum, nu-i problema, si asa ma vei cunoaste mai bine ^^ sunt deschida de fire :3
~Ne citim :3

P.S. Pari mai mica de 18 ani xD *a fost un compliment*
[Imagine: oh0j9c.gif]

#9
Bine Uite ai putea sa mi-l dai tu pe al tau,si asa o sa il ai si tu pe al meu ok?intru azi si te bag in lista mea. Ms de coment si imi pare rau pt catelul tau,app cati ani ai?

#10
Citat:sunt o fata prietenoasa fiindca imi place sa imi fac multi prieteni
[Imagine: you-dont-say.jpeg]
Welcome!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)