Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

MBLAQ

#11
Ador trupa :3
Membrii trupei sunt toti niste adorabili >.< Imi plac la nebunie de ei si nu stiu niciodata de care imi place mai mult :]] Cand am descoperit trupa de Mir mi-a placut cel mai mult 105 I mean, e asa cute, amuzant, frumos, sexy :]] Are de toate si ochii aia sunt atat de irezistibili >.< .
Si eu stiu videoul cand Mir invata Engleza si Joon rade de el :]] E prea kawaaai xD. Si de Joon imi place la nebunie, arata atat de bine .__. Mai ales in momentele cand isi ridica tricoul xD. Momentele cu Joon si Mir sunt atat de funneh >.< Si Thunder e asa foarte frumos si amuzant :]] Are capul extrem de mic si o privire inocenta O_O Ii ador vocea, canta foarte tare.
Liderul e mortal atunci cand rade :]] Are un ras molipsitor si el rade cel mai mult dintre toti. Rade asa din orice ca si mine :]] Iar G.O :]] Renumit pentru mustata lui xD.
Mi-au placut foarte mult de ei in acel show, Idol Army :]] A urmarit cineva? Eu am crezut ca mor de ras inca de la primul episod O___O

Melodii preferate...Am multe :]] Cry, Y, Oh Yea, Again, I belong to you, Stay, G.O.O.D Luv, Again, Tonight si altele.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#12
Omfg! N-am mai intrat demult pe zup si mi-am zis sa vin sa postez la MBLAQ. Gosh, sunt o A+ pana la moarte. Aish, I love these guys. Sunt asa simpatici. In Idol Army si in Sesame Player au fost geniali. Mai ales Seungho. Gosh, omul asta e genial. Un lider excelent +w+. Cum am dat de ei? Paai, eram cu my best friend si mi-a aratat MV-ul de la "Oh Yeah". Si eram like "Ohoo...too sexy for my shirt huh?". La inceput decat Seungho mi se parea interesant, asa de la distanta. Restul, pentru mine toti erau aroganti. Apoi m-am uitat la Sesame Player si Idol Army si am vazut cat de sinceri si amuzanti sunt oamenii astia. Joon era crima. Mereu pierdea la jocuri. Si la sfarsit se plangea ca si-a creat imaginea de "muscle pabo" XD. Si Seungho...oh snap. Am mentionat ca e genial And yes, he's my bias +w+.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#13
MBLAQ
numele are o rezonanta aparte...asta daca nu il iei la puricat...mi se pare tare ciudat Music Boys Live in Absolute Quality: ))
In orice caz, mi se pare ca toi sunt buni si hot si cum vreti sa le spuneti 105
Joon saracul(ca nici nu-i place) e dezbracat prin toate mv-urile(ati vazut ce HOT era in Y? O_O...am tot dat replay la dusul ala de sute de ori...si asa aveam eu fantezii cu dusul : )) )
G.O. ma enerva la culme cand avea barba aia...poate arata bine, dar mie imi venea sa il prind si sa il rad: ))
Thunder...are capul mic...si e ciudatel...nu ma omor dupa dansul, dar arata bine
Mir...e geniala fiinta asta...am ras de el pana nu am mai avut aer= ))
"Many many happy.Everybody rice eat." = ))...love his "Engrish'" = ))
Seungho-O_O Pe Sfanta Banana Saltareata! I-ati vazut buzele?O_O...Holy shit, e ca si cum ai lua un tip cu buze geniale, le-ai mari si le-ai face si mai geniale : X....Si ticul ala al lui...cand isi trece mereu limba peste buze...cel mai genial tic, pe care l-ar putea avea: X (pfft...nu e ca si cum toata ziua m-as uita la asta : -")
Ador toate melodiile lor care au un mv...nu de alta, dar asa ii pot si vedea : ))
Mai ales aceea in japoneza-Your luv-e perfecta pentru anime : X
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

#14
Mmm, nu stiu sa spun exact de cat timp ii ascult, dar, cu siguranta, e un an sau mai mult.
Prima melodie de-a lor pe care am ascultat-o a fost 'Mona Lisa' care, si-n prezent, inca este
preferata mea, deci au si alte melodii bune! De asemenea, Joon a fost primul pe care am
pus ochii si sentimentul, daca se poate numi asa, de idolatrizare a ramas neschimbat.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)