Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

M-am intors din iad.

#1
Hey, what's up? Numele meu este Norin dar imi puteti spune Rin pe scurt. Sau Tim [de la ailalt prenume pentru ca doua, si pentru ca da]. Am 18 ani si asta nu este prima data cand imi creez cont pe Animezup. Eram membru fidel si entuziast cand aveam gen 12-13 ani, cred? Dupa care, spre rusinea mea, m-am indepartat de tot ce inseamna anime pentru ca am descoperit alte chestii care au inceput sa imi ocupe timpul. Eiii, dupa o vreme am inceput iar sa ma uit la anime, si mai rau ca inainte, si da-i, tata, maratoane peste maratoane. Genurile mele preferate sunt seinen, sf/fantasy/supernatural, thriller, action. Nu ma impac foarte bine cu cel shoujo/romance. Cum nu prea am prieteni care se uita la anime, mi-am adus acum cateva zile aminte de site-ul asta si m-am gandit sa-mi fac iar cont [becaus why not, duh] si sper sa intanlesc oameni misto p-aici. Amu' nu-s cea mai sociabila fiinta ever, dar cand vine vorba de lucrurile care ma pasioneaza schimb opinii cu mai mare dragul. Cam atat cu introducerea mea. Daca aveti curiozitati in legatura cu orice despre mine [culoare norocoasa, manga favorita, carte favorita -glumesc, nu citesc decat manga-, cum imi sta parul cand ploua, marimea de la chiloti etc.], nu ezitati sa ma intrebati.

#2
Bine ai venit pe Animezup, ghosthead!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salutare, man!
Bine ai revenit pe zup!
Prezent???? la datorie, cic????, ohaio_angel aka ingeras, ohio etc.
Dac???? tot ai zic dac???? avem curiozitati, intreb: ce marime porti la chilotei? 21
Ce freza faina ai? (ala esti tu , man, din poza de profil? o.o )
Cat de inalt esti , strumfule?
Recomanda-mi un anime care merita vazut~ asta face parte din categoria provocarilor, celelalte 3, de mai sus , fac parte din categoria adevarului. 21

Dewa matta Crazy-monkey-emoticon-077
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#4
Norin... am inteles. Generatia voastra mai rapida prefera cartile cu poze. Desi nu e o noutate. Daca aveai deja cont... cum se face ca ai mai avut nevoie de altul? Subtilitati logice banuiesc!

Alte intrebari nu am. Propunerile tale m-au lamurit pe deplin ca oricum esti un ins optimist si cu spirit de initiativa. De ajuns pentru mine.

Oricum nu pare ca te-ai intors cu adevarat ca... ai lasat un mesaj si... ne-ai parasit nou. Nici nu ma indoiesc ca iadul e un loc primitor! Smile

Numai bine!
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)