Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mădălina Manole.

#11
S-a sinucis de proasta. Ca multi care traiesc prea bine.

Citat:So, personal cred că moartea ei a fost foarte discutată
Ca orice alta moarte de mai mult sau mai putin vedeta.

Citat:Personal, iar, cred că s-a sinucis. Şi cred că a greşit enorm de mult. Pentru că a lăsat în urmă un copil care nu va avea mamă, şi o familie îndoliată. Cred că decizia ei a fost una greşită, şi că soţul ei este acuzat degeaba.
Da. Toata lumea spune ca si-a dorit enorm de mult copilul. Si acum ca l-a avut a apucat-o depresia. O persoana normala nu cred ca se sinucide mai ales cand are un copil.

Citat:Eu cred ca moartea ei a survenit din interese financiare
Ca multi alti artisti, Madalina face mai multi bani moarta decat vie.

Cat pentru "s-a sinucis pentru ca nu era difuzata". E vina ei ca nu era difuzata. Daca in urma cu 100 de ani era cineva bravo ei! Dar dupa ce ajungi sus trebuie sa te mentii sus. Nu poti sa stai in casa, sa lalai 10 melodii si sa speri sa sara lumea pe tine sa te laude. Si in momentul in care 3 case de discuri te refuza, chiar si la situatia muzicala din Romania, e clar ca ai o problema.
Da, Madalina nu avea sa atraga un public nou, dar erau acei oamenii care o ascultau in trecut. Daca stia sa si-i pastreze ca fani era bine. Situatia unde era ea cu muzica e din nou vina ei.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#12
Mădălna Manole,

Geez ce tam-tam s-a mai făcut pe urma tipei ăleia. Chiar vorbeam cu Jak într-o zi despre ea 21. Nu mai după ce mor sunt apreciaţi 22. Eu nu auzisem de ea până când nu murise, şi cred că sunt mulţi ca mine care habar nu au cine era.
Mă bucur că nu a fost ca la MJ. Cum l-au înmormântat tot ţăranu' a devenit peste noapte fanul lui. Şi mulţi nu ascultaseră o melodie de a lui. En fin, vorbeam despre Mădălna, da cum a murit cum au început să se facă acel circ timp de câteva zile. Şi toţi veneau cu tot felul de afirmaţii şi presupuneri şi încercau să afle cum a murit tipa, nici nu ştiai pe cine să crezi. Ba că s-a otrăvit ba că a fost ucisă de soţul ei. Mi s-a părut un gest destul de deplasat şi tâmpit să te omori numai pentru faimă. Nu ştiu dacă ea s-a omorăt sau nu dar nici nu îmi pasă.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#13
Daca mai aud de ea ma urc pe pereti X-(
S-a sinucis,era o penibila...vai de steaua ei.Degeaba zic altii ce zic.Imatura,o lasa.Imi e mila de copilul ala,cum s-a mai zis.Atat,doar de copilash imi e mila.
M-am saturat sa aud despre ea la TV,sincer mi s-a acrit.
Ma doare-n 14 ca a crapat78
Ai dreptate @Teki,toti taranii au devenit fani M.J.Pe el il regret sincer pentru ca sunt fana de la 2 ani.La mine in casa se asculta M.J si e normal sa fiu fana.Orcum,ca el nu se va naste altul.poate fiul lui sa-i calce pe urme,dar nu va fi la fel.El era unic,un om deosebit si special.
Mda,m-am abatut de la subiect.Gomene,nici o viata nu mi-ar ajunge sa zic ce simt eu pentru M.J.Era vorba despre Madalina...mdah78
Ma doare-n 14 de ea78




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)