Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lovitura de forum

#11
What my flawffy feathers is going on in here?

Flaw, dude, nu stiam ca suferi de personalitati muliple Oo. Dar vad ca toti sunt pe partea negativa si acum vin sa te intreb:

Si atunci unde e varianta FEMININA? Toti stiu ca femeile sunt capul tuturor rautatilor 15
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#12
(01-10-2010, 02:00 AM)Mittwoch A scris: Si atunci unde e varianta FEMININA? Toti stiu ca femeile sunt capul tuturor rautatilor 15

Varianta feminina e Marina 65
Suntem ca Ying si Yang noi... unul mai neserios si lenes, si cu planuri de cucerire malefica a zupului, si unul mai serios si harnic, care munceste la revista mangazup in loc sa frece menta aiurea pe forum.
Te las pe tine sa iti dai seama cine e cine

#13
Dar Marina e personajul pozitiv in toata povestea asta, eu vreau unul malefic 2 o varianta feminina care atunci cand se enerveaza se face verde ca o muratura 33
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#14
(01-10-2010, 02:23 AM)Mittwoch A scris: Dar Marina e personajul pozitiv in toata povestea asta, eu vreau unul malefic 2 o varianta feminina care atunci cand se enerveaza se face verde ca o muratura 33

Hmm... stai ca nu inteleg postul tau...

Te referi la...

Flulk

[Imagine: flulk.jpg]

sau la Flavia?

[Imagine: flavia.jpg]

#15
(01-10-2010, 02:37 AM)Flaw A scris:
(01-10-2010, 02:23 AM)Mittwoch A scris: Dar Marina e personajul pozitiv in toata povestea asta, eu vreau unul malefic 2 o varianta feminina care atunci cand se enerveaza se face verde ca o muratura 33

Hmm... stai ca nu inteleg postul tau...

Te referi la...

Flulk

[Imagine: flulk.jpg]

sau la Flavia?

[Imagine: flavia.jpg]

Un fel de hibrid intre cele doua. She-Hulk meets Flavia 15, doesn't that sound scary?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#16
Waaaa, Birtanicul e sexeh 15 şi francezu. Ţiganul cred că îl pui la Fan Fiction. Fug toţi ! 15 Fulck e cam verde, dar cred că nu va avea probleme cu bronzul. Le Flaw are o mustaţă tare ciudată O.O dar sper să nu mă baneze că i-am zis asta. Heh . . . . Mă fac troll şi vă trollez dacă primesc ban. Sunt nevinovată O.O'' Nu ştiu, mă mai gândesc dacâ accept recompensa. Dacă vrei să ataci Dacia şi să-mi dai o zi zupii şi după să mi-i furi ?

edit : cum îmi garantezi asta?
-

#17
Hei flavia daca iti place sa freci menta10 ce ar fi sa te apuci de articolele promise la revista sau din eroina povestii devin in propriul tau shinigami...ti-am zis ca am rezervat o katana pentru niji si una foarte ascutita 65 hai la treaba pana numar la 3...1...2...3...
[Imagine: Untitled-1.png]

#18
da te plictiseai oleaca aseara...

@marina nu ai voie cu obiecte ascutite la niji

#19
@Tan, acea katana a ei e din plastic dar tot ameninta lumea cu ea...

Flavia looks like a pitzi Oo

#20
Ce urat 22
Tocmai anunt ca e revolutie si lumea in loc sa se sperie, rade de mine 22
O sa imi trimit toate clonele sa va atace si sa baneze, clar! Mai putin pe Flulk... el nu stie cum sa dea ban, pe el il trimit doar sa faca spam




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)