Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Loves [Naruto]

#1
Deci eu si my sys Sakura Alexutza ne-am decis insfarsit sa postam un fic

Amandoua suntem incepatoare si va rugam sa nu lasati comm-uri prea dure mai ales ca sys e foarte sensibila si daca vede un comm mai dur se apuca de bocit in fata PC

Primul capitol va fi pus de sys
Sper sa va placa!

#2
Primul capitol este din perspectiva lui Naruto
Capitolul I
Intoarerea Sakurei….

Stateam pe pat si ma gandeam la ea si la ziua ce va urma. Cred ca va intrebati cine e ”ea” ? Este sora mea mai mica. Chiar si acum imi amintesc zambetul ei dulce care putea topi orice inima, parul ei care o asemana cu o floare de cires si ochi ei verzi ca cel mai pretios smarald. Numele ei era Sakura Haruno. Desi eram frati doar de mama o iubeam din tot sufletul.Inca imi mai amintesc ziua de 11 iunie aceea a fos ziua in care Sakura a participat la primul ei concurs de frumusete pe care la si castigat iar la 2 zile dupa concurs a sunat-o o firma de modeling care dorea ca rozalia sa faca parte din modelele sale. Aceasta a acceptat fara sa ezite .
Maine e o zi importanta deoarece Sakura se va intoarece inapoi in Konoha .Sunt foarte emotionat nu am mai vazut-o de 5 ani decat in poze. Cu toata agitatia am uitat sa ma prezint . Eu sunt Naruto Uzumaki am 16 ani sunt la liceul din Konoha imi place foarte mult sa joc fotbal si imi petrec timpul cu prieteni mei : Sasuke Uchiha – un prieten adevarat el este cel care mi-a fost alaturi dupa plecarea surori mele acesta a venit in cartier la o saptamana dupa plecarea Sakurei, Neji –un tip foarte dur si varul fetei de care m-am indragostit, Kiba-un tip obsedat de potaia lui, Garra-un tip rece si distant dar si un prieten adevarat. M-am uitat la ceas si am vazut ca e déjà 23:30 asa ca am hotarat sa ma duc sa ma culc.
M-am trezit dis de dimineata era ora 9:45 pentru a ajunge la aeroport cat mai repede. Cand am ajuns la aeroport am observant ca avionul deja aterizase. Foarte repede am zarit un grup de fete printer care se aflase si rozalia vazand-o afisez un zambet strengar si ma apropi de ele pentru a auzi ce spun:
-O sa imi fie foarte dor de voi fetelor!spune rozalia printer lacrimi
-Si noua de tine Sakura!spun celelalte fete in cor
-Dar promitetimi ca o sa tinem legatura.spune rozalia stergandusi ochii si zambindu-le dulce
-Sigur!zice una dintre fete Dar mai intai IMBRATISARE IN GRUP!!!
Dupa aceste cuvinte fetele sar toate pe Sakura si o imbratiseaza strans. Fetele se despart iar rozalia incepe sa ma caute cu privirea , ma zareste si incepe sa alerge spre mine luandu-ma in brate si starangandu-ma puternic. O privesc si observ cat de mult s-a schimbat acum avea parul lung pana la solduri si un corp foarte atragator nu semana deloc cu Sakura pe care mi-o aminteam eu observ ca e mai increzatoare si mai puternica. Era imbracata cu un maieu roz cu un decolteu generous care ii punea in evident sanii mari si rotunzi, o pereche de pantaloni negri foarte scurti, o pereche de cisme negre din catifea si purta o palarie neagra. Am ajuns cam pe la vreo 20:30 pierdusem aproape toata ziua aratandui surorii mele orasul. Acasa mama si tata o imbratisara pe Sakura si ii urara bun venit. Obositi dupa o zi asa agitata mergem fiecare in camerele noastre si ne culcam…

#3
Ok. Fetelor, voi ati vazut cum arata un fic in viata voastra ? In primul rand, un fic se deschide cand ai deja scris capitolul scris de tine, nu il deschide sisu` tau care o sa puna abia al 2-lea capitol. In plus, capitolul pus de voi nu are 40 de randuri, trebuie sa aiba cel putin 40 de randuri. Sper ca data viitoare sa nu mai faceti astfel de greseli. Va inchid ficul. Sry. Dar nu pot sa va iau la raspundere mai altfel decat ceilalti.

In plus, nu aveti disclaimer. Pentru asta va inchid ficul. O sa-l redeschid cand aveti disclaimer si un capitol decent de 40 de randuri. Postati la topicuri inchise.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End
















Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)