Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love in the jail

#21
helaau.

Ca idee-mi place, doar ca parca e diferit de o inchisoare normala. I mean ... iti dai seama ca la o inchisoare normala n-o sa te plimbi ca pe camp si alte cele. : )). Imi place ca e ceva nou, diferit fata de ce-am citit pana acum; il ador pe Gaara desi probabil Sakura va ramane cu Sasuke - i really don't know -, dar Gaara pare atat de dulcee. [ ;333]. Descrierea e destul de ok, dialogul si actiunea la fel, nu m-au deranjat in niciun fel. Greseli de tastare n-am vazut, am citit aseara capitolele. Vulgaritatea a fost prezenta mereu - parerea mea -, dar dat fiind ca actiunea are loc intr-o inchisoare mi se pare destul de normal. : - ?
Ma cam opresc (tre' sa plec la scoala * laughs *), dar astept urmatorul capitol.
Bafta ! >:D<

#22
Hei.! :] Ti-am citit fic-ul si pot spune ca imi place. Sincer, titlul pe care l-ai ales m-a atras cel mai mult. Love in the jail..suna atat de nebunesc! Imi place.
La greseli nu ma bag, ca oricum nu ai avut atat de multe incat sa ma deranjeze. Te exprimi bine, nu ai probleme de exprimare, ceea ce e foarte bine. Descriere ai, naratiunea e buna si dialogul la fel.
Imi place nespus de mult atitudinea lui Sasuke :]]. I-ai creat o personalitate care ma da pe spate. Mica relatie pe care o are cu Sakura e foarte interesanta-nu stiu sigur daca doar profita de ea sau chiar ii place, desi m-as indoi. Cred ca pana la urma chiar se va indragosti de ea, s-apoi vede el! :]] Desi rozalia e cu Gaara, nu cred ca i-a displacut ca brunetul 's-a dat' putintel..bine, putintel mai mult, la ea.
In ultima parte a fost un dulce! Nu ma asteptam sa ii propuna asa ceva. Sigur nu a facut-o doar pentru a se incalzi, cel putin, nu cred.
Astept next, cat mai repede ;;] ca sa vad ce mai e cu idila dintre cei doi.
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#23
Buna Ony
Dupa 10 ani imi fac si eu aparitia la ficul tau ^.^"
Deci nici nu stiu cu ce sa incep...dar o sa las un comm lung >:)
Soo...let's start^^
Primul capitol ma luat prin surprindere gen: O.o Wow Hentai din primul capitol, o sa-mi placa, si mai ales O.O Sakura la inchisoare, mai nou liceul a ajuns inchisoare, am avut dreptate:)). Place mie^^.
Apoi dinou WOW o cauti pe sub patura, mama ce perversa esti Ony meu imi aminteste de faza aia cu silicoanele, alta poveste.
Apoi inca un O.o O.O Gaara e acolo? OMG ce i-as trage una, nu imi place tipul, dar totusi saruta bine>.> ia uite la ce ma gandesc.
Ony oricum astept acel next pervers.
Elz Terminat!
P.S: Anunta-ma cand il postezi.
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#24
Cyaw cyaw! :] . Deci, incep.
Ce m-a uimit cel mai tare: Omg! Sakura fiica lui Orochimaru??. =p~. Nu prea merge, dar e ok! ;)
Mi se pare inchisoarea asta unpic cam.. calda. Adica televizor si aveau voie sa se plimbe prin ea.. Plus ca aveau voie sa gateasca si sa se usuce in locuri special pentru ei. Si ce m-a socat e ca m-ai avea voie si sa fumeze. Dar, daca asta e in imaginatia ta cine sunt eu sa stric asta.
Imi place ca l-ai ales pe Gaara ca iubitul ei, dar ea il cam inseala cu Sasuke. A inceput cu un viol, iar apoi ei chiar ii placea. Deci, ai grija sa nu afle Gaara ca e de rau:)).
Cateva greseli de scriere dar nu are nimic ca oricine mai greseste. Camm atat:]
Un mic anunts pentru mne cand postezi nextul! Succes la scris! :bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#25
Ei bine dupa lungi asteptari am aparut si eu cu capitolul 4. Minune. Astept multe critici dure. Capitolul nu este corectat. Sper sa va placa si va multumesc frumos pentru comentarii.

Capitolul 4

Ma intorc cu spatele la brunet si incerc sa adorm. Simt ca salteaua se lasa, semn ca brunetul s-a intors. Stiu asta pentru ca ii simt respiratia rece in ceafa. Ma intorc pe burta si intr-un final adorm. Incet dar sigur deschid ochii iar niste sunete " minunate " ma surzesc.
"In pat e mai rau decat un leu dar cand e la somn sforaie mai rau decat un mos care e pe moarte. Si are ceva putere." Ma intorc si vad ca din nefericire pentru mine buzele noastre sunt foarte aproape, aproape de un sarut, aproape de a ceda. O nu, nici gand. , ma uit si vad ca mana stanga a brunetului a format un fel de "capcana" care ma tine in pat. Cu greu il intorc pe brunet pe partea dreapta in timp ce sforaie.
- Ce somn adanc, greu ca un taur. Am spus eu calma.
Intr-un final adorm la loc dar ce credeati ca pot eu sa dorm cu Mr. Uchiha Sforaiescu langa mine? Acesta imi sforaie in ureche dar de daa asta se vede ca o face special sa ma trezeasca. Ma intorc, nervoasa si ma urc peste el, simtindu-l tare in pantaloni. Ma asez fix pe punctul sau sensibil si il simt din ce in ce mai tare. Imi scot tricoul si raman doar in sutien. Vreau sa-mi desfac sutienul dar brunetul mi-o ia inainte. Acesta imi rupe incheietoarea la sutien, aruncandu-l prin camera, incepand sa se joace cu sanii mei. Ma tranteste langa el pe pat, apoi se urca peste mine, incepand sa-mi sarute su muste pielea gatului. Brunetul coboara in jos si incepe sa-mi suga, musca si invarta sfarcurile in gura. Incep sa gem usor in timp ce o mana de-a brunetului incepe sa ma maseze in acel loc sensibil. Imi da jos pantalonii, el facand la fel, ramanand doar in boxeri iar eu in perechea de tanga negrii din dantela. Acesta imi da jos chilotii, bagandu-si doua degete inauntrul meu, incepand sa le miste destul de incet. Acesta ma saruta scurt pe buze apoi incepe sa coboare iar cu saruturile intr-un final ajungând in acea zona nevazuta de soare, limba s-a se juca inauntrul meu facandu-ma sa-mi arcuiesc spatele sau sa tresar. Acesta se ridica cand ma simte destul de uda, isi da jos boxeri, isi pune un prezervativ, se aseaza peste mine si ma patrunde repede, acesta incepe sa faca miscari alerte inauntrul meu, facandu-ma sa scap cate un gemand de placere, dupa mai bine de o ora in care am gemut, brunetul se impinge mai tare in mine dandu-su drumul. Arunca prezervativul in toaleta, trage apa si se pune in pat langa mine, ma ia in brate si incepe sa se joace cu o suvita din parul meu. Nu dupa mult ma lipeste de corpul sau si ne unim buzele intr-un sarut pasional. Mana lui dreapta se plimba nestingherita pe spatele meu in timp se mana stanga era pe sanul meu drept. Imi pun mainile dupa gatul sau si adancesc sarutul. Mainile sale puternice imi inconjoara talia, lipindu-ma de el. Ii mangai mana in timp sa brunetul rupe incet sarutul, lasandu-ma sa respir.
-Ce zici de inca o jumatate de ora de somn? Ma intreaba brunetul cu un zambet pervers pe chip.
Ma rezum la al saruta in semn de noapte buna, intorcandu-ma cu spatele la el. Adormim destul de repede, corpul brunetului fiind langa al meu, respiratia sa rece mangaindu-mi gatul. Dintr-o data suna alarma aia afurisita, si eu si brunetul ne ridicam in sezut acesta ma saruta scurt pe buze si se ridica din pat, imbracandu-se. Ma ridic si eu din pat, ma imbrac, imi iau periuta de dinti si pasta si incep sa-mi fac scurta siesta de dimineata. Iau prosopul pe umar si ma intalnesc cu fetele. Hinata Sare pe mine si imi zice ca in dusuri o sa-mi zica ceva, vazand pe fata celorlalte ca ele chiar au explicatii de dat. Intram in cabinele de dus, comune, incepem sa ne dezbracam si intram in dusuri. Pe partea cealalta fiind baietii care rad din Gherghina sie de motiv. Poate Karin si prietenele ei au descoperit intr-un final ca-s hermafrodite.
-Explicatiile, acum, aici si fara ascunzisuri.
-Ne-am tras-o cu ei de bunavoie.
-Naruto o are mare. A zic Hinata rosind.
-Naruto, fratemiu cat o ai sculata ca eu asa vad doar un fir de iarba dabea a rasarit! tip cat ma tin plamani.
-Lasa ma Sikamaru si tu Neji, nici o problema, Sai. Nici voi nu sunteti mai breji. Doar Sasuke e cu un centimetru mai lung, de asta o facem noapte ca ziua mi-e ca ori fug o saptamana fara sa ma opresc ori stau o luna si rad pana ma cracanez. Acestia ma privesc ca pe un extraterestru iar pe Sasuke il vad venind catre mine. Incep sa fug pe acolo cu cei cinci fantastici in spatele meu. Iau un tub de sampon si incep sa dau cu el pe jos. Baietii incepand sa danseze disco pe sampon, sfarsind cazand in cur, pe-o parte dau pe burta. Ma intorc la locul meu si-mi termin dusul, fericita ca i-am facut de ras. Mai stau putin si ies, ma sterg cu un prosop si il pun la locul sau, iar cu cel de-al doilea incerc sa-mi usuc parul cat mai bine. Apoi ma imbrac cu pijamalele primite. Ma duc in celula, urmate de fete. Baietii erau la sala de mese unde jucau poker. Dupa vre-o trei ore fetele se duc sa vada ce le fac iubiteii iar pe usa isi face aparitia Kiba, fara bulgarasul de nea. Acesta ma lipeste de perete si incepe sa-mi sarute pielea cu brutalitate, bagandu-si mana pe sub bluza, masandu-mi sani, rupe sarutul, ma ia pe sus si ma duce in pat, ma tranteste si incepe sa-mi desfaca bluza, isi baga mana in pantaloni dar nu apuca sa intre in mine ca brunetul sare pe el. Cei doi incep sa se ia la bataie, carandu-si pumni. Intr-un final satenul pleaca dar nu inainte de a-l arunca pe brunet in pat. Acesta se ridica repede si vin si ceilalti care se duc in celulele lor, ma ridic din pat si incep sa ma plimb prin celula. Brunetul ma apuca de mana si ma trage pe pat, urcandu-se peste mine.
-Cum indraznesti sa-l lasi pe idiotul de Kiba sa de atinga de tine? Cum? Ma intreaba acesta nervos.
-Ce naiba ai de tipi asa la mine? Intreb oarecum speriata.
Acesta imi rupe bluza, lasandu-mi la vedere sanii mari si moi, face acelasi lucru cu pantalonii, eu ii dau jos tricoul si cand vreau sa-i dau jos pantalonii pare Naruto, trag repede tricoul peste mine in timp ce brunetul il priveste uimit pe blond.
-Aaaaa, scuze de deranj, da-mi niste prezervative pana maine. Spune blondul serios,
-Dracu sa te cante Naruto! Spune brunetul aruncandu-i trei prezervative blondului, acesta plecand.
Brunetul vine iar spre mine dar de data asta ma ridic din pat. Imi bag mana in parul sau si incep sa-l trag pana ajungem in fata patului. In trantesc si il leg de pat cu niste lanturi de la pantaloni. Acesta se uita la mine putin mirat. Ma urc pe umflatura sa si imi plimb mainile pe muschii sai, puternici, brunetul vrea sa scape din catusele impovizate dar degeaba. Acesta isi musca buza inferioara cand imi dau jos sutienul, ma ridic si ii dau jos pantaloni, lasandu-l doar in boxeri. Ma asez cu spatele la el si dintr-o data ma las pe spate, parul meu rozaliu mangaindu-i abdomenul, pana ajung cu urechea la nibalul gurii lui. Brunetul forteaza putin panturile si intr-un final le rupe, imediat bagandu-si o mana in perechea de tanga albastri si cealalta mana jucandu-se cu sanii mei, Acesta se ridica cu mine, incepand sa-mi sarute gatul. Brunetul isi scoate mana din chiloti, incepand sa se joace cu sanii mei. Ma ridica putin si-mi scoate chilotii, el facand la el, ma tranteste pe pat, se urca peste mine si intra in mine. Face miscari rapide, pana il imping in pat, ma urc pe el, brunetul imi prinde mainile la spate si incep sa ma misc. Brunetul se joaca cu sanii mei, din cand in cand intrand mai mult in mine, eu lasandu-mi capul pe spate. Incet brunetul incepe sa preia controlul tinandu-mi mainile legate la spate. Ma ranteste in spatele meu, napustindu-se peste mine ca un violator sau ca un animal, penetrandu-ma repede si dur, facand miscari dute-vino din ce in ce mai alerte, incep sa gem de cred ca ma aude si tata. Brunetul continua pana ne aduce pe amandoi final. Acesta s-a asezet langa mine, m-a tras in brate si mi-a desfacut "catusele" si am inceput sa ne mangaiem.
-Sasuke de ce ai reactionat asa? Intreb eu autin rosie in obraji.
Acesta ma priveste putin umit si apoi ma trage mai aproape de el.
-Kiba nu e genul de tip pe care l-as lasa sa te atinga sau sa se apropie de tine la minim 3 metri.
Chicotesc apoi imi pun capul pe pieptul brunetului si adormim. Acesta ma strange si mai tare in brate si incepe sa-mi mangaie corpul. Buzele sale moi, pielea lui fina, parul negru, ochii negri, muschii. Incep sa-i mangai pieptul si cand ajung la coaste acesta incepe sa rada ca nebunul. Iar eu ma ridic si incep sa-l privesc ciudat.
-Bine mi-ai gasit punctul slab. Imi spune brunetul potolindu-si rasul.
Zambesc dulce si ma linistesc. Bratele puternice ale lui Sasuke imi inconjoara trupul firav. Razele blande ale lunii ne fac corpurile sa lumineze iar dragostea dintre noi sa devina si mai puternica, nestiind ce ne asteapta urmatoarea zii. Trupurile noastre odihnindu-se intr-un amarat de pat cand amandoi stim ca meritam mult mai mult. Brunetul deja a adormit dar eu nici nu pot inchide ochii. Imi place sa-l privesc dormind, inocenta lui, chipul demonic care tine incatusat inauntu un inger a carui intrecere a fost tradata, fiind lasat singur sa se descurce intr-o lume de nebuni. Intr-un final adorm si eu si in vis il vad pe bunicul carea seamana leit cu tata numai ca ochii verzi.
-Intr-un final cel sortit ti-a fost aratat iar eu ma pot intoarce in ceruri. Imi spune batranenul cu parul lung, drept, alb, pielea alba ca a mea, disparand intr-o lumina orbitoare.
Ma trezesc impreuna cu Sasuke, amandoi fiind zgaltaiti de un gardian. Care ne spune ca avem vizitatori. Mergem ne facem ultimul dus, ne imbracam in uniforme si ne indreptam catre camera unde ne asteptau misterioasele persoane. Ies de mana cu Sasuke, il vad pe tata care ma priveste uimit, brunetul ma strange mai tare de mana si ma intoarce cu fata la el.

#26
Buna si iti multumesc mult ca mi-ai spus.
Mi-a placut mult avand in vedere ca au fost doua hentaiuri. Cei doi se iubesc si e o iubire ciudata, mai ales ca e in inchisoare. Ma indrept care e rolul vizitei, ceva neplacut sau o surpriza pentru amandoi. Ai avut unele greseli si un lucru de precizat ar fi faptul ca ai fi putut lasa un radn liber intre duferite actiuni sau timpuri; daca nu asta macar sa incepi de la capat. Adica uneori nu prea se intelegea acest lucru si ne cam ametiai. La descriere ai mai fi putut lucra putin avand in vedere ca e vorba de dragoste ai fi putut pune mai multe figuri si sa adancesti putin lucrurile.

Cam atat si abia astept next :*
[Imagine: h8v.gif]
 

#27
A fost atat de..<3 la fel ca titlul! Sasuke devine gelos, tine la ea si sunt sigura ca a realizat deja. Pe langa placerea fizica, ei se iubesc. Era logic ca pana la urma toti isi gasesc marea dragoste acolo..e tipic. Insa imi place cum descrii unele parti. Multa 'dragoste' in partea asta, dar e ok, desi puteai sa dezvolti putintel mai mult. Nu ca o fac si deja dimineata merge direct cu fetele. Adica eh, e ok, dar puteai dezvolta mai bine..sper ca intelegi.
Mi-a displacut ca ai folosit mult intr-un loc 'brunetul'. Ei bine, ma gandesc ca daca il corectai inlocuiai, defapt, sunt sigura. Deci, nu ma leg de astfel de greseli.
Ca si exprimare e ok, desi la partea de dialog, de la dus, a fost cam greu de inteles. Poate sunt eu mai obosita si de aceea, dar cred ca totusi trebuia explicat mai bine, poate cu putina naratiune intre.
Ei bine, in rest nu stiu ce as mai putea spune. Am incercat sa iti dau niste critici constructive si sper ca ti-au fost cat de cat de ajutor.
Sunt curioasa ce ii va spune tatal ei. O scoate de la inchisoare? Asta ar fi ceva..cred ca ar fi ..nu stiu, i-ar parea rau. Daca asta pregatesti, atunci sunt si mai curioasa.:]]
Eh, astept next-ul. Sper sa ma anunti si data viitoare.

*Hugs`.*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#28
hellooooooooooooooooooooooooooooo

Nu stiu daca eu sunt cea care pierde mult timp pana lasa un comentariu, dar stiu ca tu aduci un capitol mult mai greu. Acest capitol a fost interesant, ei s-au apropriat mai mult. Dar nu stiu de ce e acolo tatal Sakurei, Orochimaru, el ar fi trebuit sa fie la Garra. Ca tot veni vorba de roscat, el nu trebuia sa-l omoare pe Sasuke ca a violat-o pe Sakura ? Cam atat... Capitolul sper ca o sa apara mai repede, nu de alta, dar se pierde farmecul dupa aceea.

:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Jail is my home Ayumi Michaelis 72 47.602 21-08-2013, 01:14 PM
Ultimul răspuns: Ayumi Michaelis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)