Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love Rain

#1
L O V E R A I N .
[Imagine: loverainposterextra1.jpg] [Imagine: yoonajanggeunseuk.jpg]






Prezintă în paralel , două iubiri . Povestea începe în anii 1970 , Seo In Ha şi Kim Yoon Hee , doi studenti , el un baiat talentat la arte , ea o fată ruşinoasă şi frumoasa . Se întâlnesc , se indragostesc daaar ..au un sfâşit neferecit . A doua iubire , se întâmplă în zilele noastre , fiul lui In Ha , So Joon [ total diferit de tatal lui ,fotograf şi-un mare playboy..] şi fiica lui Yoon He ,Kim Ha Na [ o fată energică , nebunatică şi total diferită de mama sa ] se întâlnesc , se îndragostesc .. şi tot aşa . Pe parcursul serialui , ne este prezentat reîntâlnirea parintiilor şi povestea de iubire şi obstacolele petrecute de cei tineri .

Distributie : 1970

Jang Geun Suk joaca rolul lui Seo In Ha
Yoona joaca rolul lui Kim Yoon Hee
Kim Si Hoo joaca rolul lui Lee Dong Wook
Son Eun Seo joaca rolul lui Baek Hye Jung
Seo In Guk joaca rolul lui Kim Chang Mo
Hwang Bo Ra joaca rolul lui Na In Sook

2012

Jang Geun Suk joaca rolul lui Seo Joon
Yoona joaca rolul lui Jung Ha Na
Kim Si Hoo joaca rolul lui Lee Sun Ho
Jung Jin Young Seo In Ha
Lee Mi Sook joaca rolul lui Kim Yoon Hee
Oh Seung Yoon joaca rolul lui Cho Soo
Kim Young Kwang Han Tae Sung

Parere personală .

Este o dramă buuunăăă , te ţine cu sufletul la urechi . Sinceră sa fiu în primele episoade m-am cam plictisit şi credeam ca voi renuta , dar mă bucur că n-am facut-o . Actorii sunt tare scumpi , soundtrack-ul superb şi scenariul destul de buuun 9 . Am auzit că nu a avut un rating foarte mare .. dar nu prea cred 33 , n-ar avea de ce .. e prea buna . Nu zic foarte multe din cauza ca sunt o nebuna si fac spoiler la greu 21 . Si daca cautat o drama cu multi baietasi draguti .. ullaa , aici e pupic . Va pup si sper sa urmariti aceasta drama cu aceeasi placere ca mine !




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)