Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Losing myself in colors

#1
Well, sunt cam innebunita dupa Tegoshi yuya si ador sa fac siguri cu actorii si cantaretii mei preferati. Well ast aar fi primul sig xD

[Imagine: 55250941.png]

si al doilea XD

[Imagine: aniya.png]

#2
Hm, îmi plac efectele pe care le-ai folosit. Asta m-a atras cel mai mult la sigurile tale.
La primul sig îmi place mult bg-ul. Este după părerea mea foarte reuşit şi îmi place
destul de mult culorile şi textul acela de lângă stock se potriveşte bine cu
bg şi e bine poziţionat.
La al doilea îmi place la fel bg-ul- Faci nişte bguri interesante
care atrag şi nu ştiu de ce 21 e ceva interesant în ele, Mits ' da nu îmi pot
da seama totuÅŸi de ce.

Well, îmi place.
-

#3
Interesante background-urile ...
Culorile se potrivesc.
Nu mai pricep prea bine, deci nu stiu ce altceva pot spune, in afara de faptul ca sunt dragute.

[Tox edit] păi ia, când mai înveţi, scrie şi tu mai mult în posturi.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#4
Si eu sunt inebunita dupa artisti >.< asa k stiu sentimentul, si acum sa comentez:

Primul - puteai adauga ceva efecte, desi arata bine 39 ochiul de pe fundal e infricosator dar sincer, in sig nu apare asa O.o chiar e marfa, place ideea insa puteai sa mai pui efecte

Al doilea - pot zice k e excelent, insa dk puneai un gradient map alb-negru cu luminosity era si mai bine, parerea mea 39 dar ador cum l-ai facut :X

Sa nu uit, place stilul tau :3
Nice job and gambate
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#5
Mersi mult guys, dap si eu cred ca ar fi trebuit sa ii dau mai multa luminozitate celui de-al doilea dar cred ca ar fi contrastat foarte mult cu render-ul care e si el de altfel deschis la culoare39
Tnx guys<333 pentru comenturi. Am mai facut un sig xD

[Imagine: 61457732.png]

Versurile sunt dintr-o melodie japoneza, ma rog traduse in engleza

#6
Hm, sigul acesta are un bg prea dark nu ştiu, adică poţi să le faci mai luminoase, spre exemplu ca să se deosebească mai bine textul acela, eu cel puţin nu prea îl observ. Îmi e destul de greu să-l observ plus că e destul de mititel acolo
şi mi-a luat ceva să-l disting.
Ai putea încerca şi un border pentru siguri, sunt de părere că merge ca să dea
un aspect mai drăguţ sigului. Idk. Fata [ cea blondă ] e prea în întuneric, poate ar trebuii să o scoţi mai bine în evidenţă făcând sigul mai luminos, plus că bg-ul pare simplu, nu ştiu de ce.
-

#7
Dap, iar eu ^^"

Voi spune direct - nu imi place.

De ce? Simplu: blurat, neclar si amestecat. O.o Ce ai vrut sa faci nu inteleg, oricum nu ti-a ieshit deloc. Trei personaje intr-un sig? Intr-un niciun caz. Incearca sa folosesti maxim 2, dar stii cum - una mica, si una mare. Si a da, daca nu ziceai de versuri, nici nu le vedeam, e prea mic scris si nu se vede. Well, macar pe blonda daca o faceai mai "clara" poate arata mai bine sig-ul, insa iti spun ca nu arata si cum a zis Lynn, border nu strica.

Well, sper sa mai faci si scz de critici ^-^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#8
scapa de imaginea de blur din partea dreapta, arata nasol tare

#9
Nu ma supar pentru criticile primite, daca m-as supara nu as mai posta, normal.21 Am tinut seama de ele, si uite ce mi-a iesit. Sankyu guyspupic

[Imagine: signatureq.png]

SI bannerul unui forum, eram atat de plina de idei in momentul ala21

Banner

#10
La primul sig, background-ul este interesant. Culorile se potrivesc. Textul este pozitionat bine. Am observat ca nu prea folosesti culori foarte deschise ...

Banner-ul este dragut. Background-ul este ok. Culorile sunt mai deschise decat la primul sig. Scrisul " drowned in passion " se potriveste cu personajele, care se saruta, chiar daca nu imi dau seama daca este o fata si un baiat sau sunt baieti ...

Sunt reusite.

Succes in continuare ...
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).
























Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)