Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lose yourself [K&K +18]

#11
Buna! Am citit ficul tau pentru ca am vazut ca Ayu.Lore a comentat si vreau si eu. Poate ceilalti nu te-au criticat mai dur, dar eu o sa o fac. Vezi tu, trebuie sa te perfectionezi intr-un fel si acela nu-i prin linguseli, trebuie sa ti se spuna clar unde gresesti si ce trebuie facut.
Nu delimitezi paragrafele, totul este drept de sus pana jos, mai lasa spatiu intre fragmente pentru a putea citit mai usor.
Dialogul uneori este sec si nu prea isi are rostul ca de exemplu aceasta exclamatie :"Idiotu-le!", este pentru copilasi mici si este scris gresit, se scrie legat. Greselile de tastare sunt si ele prezente, cand scrii un capitol, inainte de al posta mai uita-te odata peste el, pentru a mai corecta eventualele greseli.
Descrierea nu prea este impresionanta, in loc sa descrii prompt cu ce este imbracat si sa plictisesti cititorii, mai bine descrii spatiul in care se desfasoara actiunea.
Atunci cand isi puneau intrebarile in minte nu ai procedat corect, uite:
"Cum saruta Kensuke?, Ce ai vazut la el?, Este emo?, Este romantic? " -asa ai scris tu.
"Cum saruta Kensuke? ","Ce ai vazut la el? ", "Este emo? ","Este romantic? ",parca e mai bine asa...zic si eu.
Incearca sa nu mai scrii cu litera mare, aici pe forum se considera ca tipi la persoana respctiva, si incearca sa numai folosesti Wow,e mai de vorbit pe messenger.
Daca vrei vreun sfat, ceva, da-mi un pm sau daca te-am jignit sau deranjat cu ceva spune-mi. :),
Spor la scris !
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  'Cause I don't care if I lose my mind. F'Green 2 2.768 22-08-2012, 11:42 AM
Ultimul răspuns: F'Green
  Don't lose yourself, Inuyasha... Nico_1998 1 2.725 25-02-2010, 10:40 PM
Ultimul răspuns: curcubeu fara culori


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)