Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Let's shout freedom!

#1
Bonjour!

Numele meu poate fi redus la Melo, iar daca va intrebati de unde vine, putem ramane la simplul diminutiv de la Watermelon -which I like.

Vorbind de ceea ce imi place pot mentiona calatoriile, lectura, bineinteles nelipsita muzica, anime-urile (desi sunt destul de noua in lumea anime, printre preferatele mele se numara : ->Naruto, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Ouran High School Host Club, Fruits Basket, School Rumble, Lovely Complex.),manga (desi sunt indecisa in ceea ce priveste gusturile in materie de manga) painting/drawing, fashion, movies, sportul..etc, restul, in cazul in care ar mai trebui mentionate, puteti intreba. : )

Astept intrebarile voastre...

Love, Melo.


#2
Bine ai venit pe Animezup, Melo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Well hello to you si bine ai venit Melo. (frumos nick btw.)
Desi destul de explicita in descriere, cred ca intrebarile tot trebuie sa fie puse neh?

Ai mentionat de filme, ca urmare ce preferinte ai in domeniu?。
Dar in ceea ce priveste literatuta? Autori, genuri, carti?。
Daca ar fi sa calatoresti care ar fi prima tara pe care ai vrea sa o vizitezi?。
Fashion huh? Daca ar fi sa alegi, ce ai alege Jimmy Choo sau Christian Louboutin?。

Well cam atat din partea mea, bine ai venit din nou. Have fun around si spor la postat.

Hugs!
Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.


#4
Hey Chlo ^^

Mai intai de toate mercy de intampinare ... very nice of you ... Btw, imi place nickname-ul tau, ii inspirat cumva din ‘’Chloe – the movie ??
O sa incerc sa iti raspund la intrebari cat mai concis ca altfel mi-ar lua o zi intreaga ... si deh timpul e pretios ...

In materie de filme imi place cam orice depinde de starea de spirit. De obicei prefer thriller-urile, dar ma dau in vant si dupa filme horror ... comedii romantice siropoare, mai rar. Dramele – not so much – prefer happy ending –urie ^^ Some of my favourite movies: Ace Ventura: Pet Detective , When Nature Calls, Crash, Shawshank Redemption, Devile’s Advocate, A Beautiful Mind, No Country for Old Men, Devil Wears Prada etc etc etc

Well, in materie de carti am citit cate putin din toate genurile. Ceea ce iti pot spune sigur e ca as citi oricand o carte din colectia Chik lit si asemenea unei veritabile fashion-iste as cutreiera strazile vechi ale Parisului , intr- o pereche dementiala de sandale Christian Louboutin^^


Love, Melo.

#5
Welcome There!!!!!!
Cati ani ai??
Cam ce citesti??
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
Welcome, darling!
Ă, eu nu ştie ce să te întrebe... Poate că doar dacă scrii ficuri or smth or stuff like that.
Åži, ce animeuri preferate sau mangauri preferate ai ? like preferate preferate!
Şi şi şi şi şi! Îţi place Bugs Bunny ? ( Care e cel mai sacsi evăr )

#7
Bine ai venit pe Animezup!
De unde esti?
Ai frati/surori?
Ce animal ai de casa?
Atat...byebye




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)