Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Let is Snow!

#11
Ba snow, am o veste proasta 24). Nu pot sa-mi editez sig', deci nu-ti dau credit 24.
Si sa nu fiu off. De ce nu-mi raspunzi la intrebari? 2
@Candy. Poti sa te bagi si tu... in discutie 24. Si ai spus adevarul, noi suntem doar niste copii inocenti. 2
Si daca vrei sa vezi mai multe discutii "inocente" uita-te pe epic convos. 21
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

#12
(02-08-2011, 12:56 AM)Aylin A scris: Conversatia voastra = 24
Lasand asta la o parte, bun pe venit pe Zup bla bla, o sa-ti spuna destui aceleasi chestii cu have fun & no spam 78 ceea ce as vrea eu sa stiu e daca citesti carti si/sau manga, si daca da, cateva din preferatele tale 5

So I guess I'll see ya around :]

Pai cartile pentru mine sunt so-so,adica citesc ce e obligatoriu ca nu gasesc ce imi place,dar mi-a placut mult Memoriile unei gheise.
Cat despre manga citesc asa10achetul standard(Naruto,Bleach,One Piece) si pe langa mai am o lista:Historys Stronges Disciple Kenichi
D.Gray-Man
Eyeshiel21
HunterXHunter
The Breaker:New Waves
Si astea doar acuma,cam toatea deodata,cand cum am chef.

#13
Off: Vorbiti frumos ! Dumnezeu va vede.

On: Hello there and welcome on animezup : > Eu sunt Beki, incantata de cunostinta. O, Satu-Mare. Am o matusa nebuna pe acolo, insa n-am fost niciodata in Satu-Mare. Cum e acolo? o_o
Asa,alte intrebari...nu stiu daca ai scris, but...cum te cheama ? o.o Ce trupe asculti? Ce filme iti plac ? : >

Si...cam atat. No ideas. Inca o data bine ai venit si sper sa iti placa aici. Bye xD.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#14
(02-08-2011, 01:36 AM)ßéкi♡ A scris: Off: Vorbiti frumos ! Dumnezeu va vede.

On: Hello there and welcome on animezup : > Eu sunt Beki, incantata de cunostinta. O, Satu-Mare. Am o matusa nebuna pe acolo, insa n-am fost niciodata in Satu-Mare. Cum e acolo? o_o
Asa,alte intrebari...nu stiu daca ai scris, but...cum te cheama ? o.o Ce trupe asculti? Ce filme iti plac ? : >

Si...cam atat. No ideas. Inca o data bine ai venit si sper sa iti placa aici. Bye xD.


E frumos,adica din cate am vazut eu mi-a place,n-am apucat sa dau de partea intunecata.21
Ma cheama Rosian(but people call me Rosi,e mai usor de retinut si de zis).
Trupe,trupe,trupe:Aaaa asa:Simple Plan,Green Day,All Time Low etc...Rock pe scurt.
Filme:Comedii,Actiune,Combinatiuni intre astea doua in general.

#15
Welcome here Snowster - că poate nu ţi-au urat destui :]] -

Ce zodie eÅŸti ?
Am observat că lucrezi în photoshop. De cât timp ?
Ce photoshop foloseÅŸti ?

Cam atât. Nu-s prea inspirată dimineaţa : )).

#16
Heei. Welcome here! xD
Cunoscut văd că te-ai făcut deja, îţi urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată pe forum.

Desenezi ?
Metal asculţi ?
Eşti leneş, ă ? Dw, leneşii trăiesc mai mult. Sunt leneşă şi mă măndresc cu asta.

Well. That's all. Sper să ne ami citim pe forum. Happy trollin', welcome again and have fun hier! x]
I hope u'll make a lot of friends on Zup.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#17
Va multumesc din nou for the welcoming(in romana nu iesea bine).

@Abbeh10ai sunt fecioara,in Photoshop lucrez de 3 ani sau ceva de genu si folosesc Photoshop CS5(always the newest and the better one).

@Ang: De desenat nu desenez,ca sunt praf,doar chestii abstracte si fircalituri aiurea,si cate ceva prin Illustrator.Metal nu pream,nu sunt fan,dar poate s-au mai ratacit unele prin capul meu de care sa nu stiu.Si da sunt insuportabil de lenes,enervez lumea,ma cert cu partinti(bine mai mult ei pe mine),uneori dimineata imi este lene si sa mananc.21

#18
Citat:uneori dimineata imi este lene si sa mananc.

I knoo wut ur talkin' about. Distance sucks. My room is so far away from my kitchen.

Well, have fun hier.hug

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#19
Ahh..BunaSmile.
Pai bine ai venit pe Zup si sper sa iti faci prieteni, sa te distrezi si multe alte chestii.106
Deeci :
Ce iti place sa faci in timplu liber?(in afara de arta digitala)
Ai vreun animal de casa?
Cam atat.
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









#20
Salut! trebuia sa trec pe-aici ca vad ca esti in tabara mea! 21
So...te-au intrebat multi destule, insa tot trebuie sa zic si eu ceva:
-ce filme/seriale iti plac(titluri)?
-ce Anime iti place cel mai mult?
-cata bere bei pe zi?
-te defineste sarcasmul/egoismul?
-fumezi? ce tip de Kent preferi: cu biluta sau fara?

Cam atata, daca-mi aduc aminte te mai intreb 21! Sedere placuta si sa dea Domnu' sa nu iei warn prea devreme, nu ca ai intra in cartea recordurilor dar nu e frumos 21! Bafta!
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)