Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Legături puternice.

#21
Wooow ce draguttt :chuu:
Cat de dulce poate sa fie Teddy :X ...la fel si Eric.Si zi asa..acum sunt impreuna.Deja lucrurile incep sa devina serioase.Abia astept sa devina si mai serioase de de-atat :-"
Am observat ca pui accent pe desriere..si chiar te descurci.Adica partea aceea de inceput cu cosmarul a fost foarte buna :D
Cam atat..asteptam nextu'
bye bye :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#22
whhha deci nu prea am ce sa zic, dar hai sa spun si eu ceva nu?:)) Asa si unde ramasesem aaaa da zicadutzi k aa fost MAGNIFIC:X
Totul a fost perfect si sper k asa o sa si fie in continuare k de nu:)) decapitez persoane:))
Ast nexu cat de curand:)
Succes si spor la scris:*:X
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#23
Il ador, il ador, il ador :love:...la fic ma refeream, e superb:X. Cred ca nu am mai citi de mult ceva atat de minunat, pur si simplu e fabulos ficul..Pff...hai k nu mai stiu ce sa spun:)). Un sigur lucru iti spun: daca te lasi de scris, nu o sa scapi de mine nici in mormant.
Teddy e asa de dulce ca mai ai umpic si il confunzi cu un baiat de ciocolata:X. Cand a spus Eric "Teddy, vrei sa fii iubitul meu?" si Teddy a acceptat eram asa de fericita de parca eram yo unul dintre personaje. Eh..yo as fi vrut sa continuie, dar ma multumesc si cu un sarut pasional...stiu eu ca o sa fie toate la timpul lor. Pana atunci astept si ma rog de personajele tale sa faca lucruri indecente:))
Scz..cred k m-am imbatat cu aer :-"...nu ma luat in serios decat la faza ca imi place ficul..restul poti sa uiti. Sper sa scri cat mai curand continuarea si abia astept sa vad cum decurg lucrurile. Ja ne:-h:*
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#24
Well nu am mai pus de ceva vreme o continuare, şi vreau să îmi cer scuze. Însă nu prea am avut timp să scriu pentru că , you know, a fost my biirthday apoi Paştele, şi toate cele. Acum mi-am gasit din inspiratie şi timp liber, so am venit cu urmatorul capitol. Nu ştiu cât de reuşit este!
Lectură placută!
_______________________________________________________________________________
[center]6[/center]

Îl doream! Pe el, şi doar pe acesta; pentru că m-a învăţat să fiu ceva ce nu am avut curajul, dar care am vrut să fiu. Nu cu toti, ci doar cu unul. Inima îmi batea mai tare în timp ce mâna sa catifelată era rasfirată printre firele parului meu, strângându-le uşor în strânsoarea sa copilaroasă. Buzele noastre erau încă contopite, iar eu nu ştiam, nu voiam să reactionez. Ochii îmi erau închişi, pentru a savura momentul acesta, plin de pasiune. Nu era primul meu sarut cu un baiat, sau un barbat. Doar eram un idol, însă era primul care mă facea să zbor! Mi-am deschis ochii doar pentru un minut, pentru a-l observa, a-i ştii reactia. Am zarit acea faţă roşie, asemenea unui rac. Ochii îi era închişi şi expresia îi era fantastică, parcă pierdută în Paradis. Mă întrebam, fata mea ce expresie avea?
Simteam nevoia de a respira, dar mai mult voiam acele buze să fie contopite cu ale mele. M-am desprins blând din sarut, realizând câtă nevoie de oxigen avea el. I-am prins barbia în mâna mea stângă, şi cu cea dreaptă am început să îi mângâi obrazul. Bratele sale se aflau în jurul propriului sau trup, iar ochii sai albaştrii straluceau, mai frumos ca niciodată. Acea privire inocentă ce mă facea să zbor. Simteam cum un drog, unul foarte puternic, îmi era administrat, cu voia mea. Mă patrundea şi îmi dadea foc venelor, sângele îmi clocotea şi respiratia îmi era agitată. Nu! Un drog ar fi facut mai rau, el era mai presus de asta. Propria mea heroină, propriul meu viciu; simteam cum îl folosesc, din cauza acestei iubiri nebuneşti. Mă îndragosteam de el; deja o facusem, ca urmare a acestui sarut. Nu îmi puteam retrage sentimentele, sau... ceea ce spusesem, nu doream asta, îl voiam doar pentru mine. Egoismul meu îmi ataca viata, îmi invada mintea şi sufletul, facându-mă să îl pastrez.
Glasul sau m-a trezit din această visare, îmi observase privirea captivantă; aş fi vrut să o vad şi eu, în adâncul meu speram să nu fie aceea, dezbracă-te! Însă după reactia sa, am presupus că nu era. Aproape că am rasuflat uşurat; îmi era aşa de simplu să mă comport normal când eram cu el. Era al meu, acum ştiam că aş fi facut, şi aş face, orice pentru el, şi să ramână alaturi de mine. Nu îl voi lasa să plece, pentru că dacă s-ar întâmpla acest lucru..., şi inima mea ar pleca din trupul meu, odată cu el, iar sufletul mi s-ar înalta la Cer.
- Eric... îţi multume..
Dar nu a putut continua pentru că fata i se înroşi chiar mai tare ca înainte, l-am ridicat din pat şi l-am învaluit într-o îmbrăţişare duioasă. Acum eram eu, în picioare, pe podeaua din acea cameră, a lui, şi el aruncat în bratele mele, nemaistând în pat, pentru că mişcarea facută de membrele mele ne-a dus mai departe.
- Te simti mai rau Teddy?
El deschise ochii, pe care îndrazni să îi ţină închişi până în acel moment, i-am simtit apasarea, poate ruşinea.
I-am prins iar barbia în mâna mea, de această dată dreapta, pe când stânga îl ţinea aproape de trupul meu. Cât mă bucuram de înaltimea mea. Închise ochii, din nou, cum deja banuisem. Atunci începui să vorbesc.
- Ştii Ted... dacă îţi este ruşine de mine... nu ştiu unde putem ajunge cu acest lucru... Ce spuneam? Nu era sigur de ce avea să îmi raspundă... dacă îmi spunea, că s-a pripit la decizia aceea, atunci viata mea era distrusă. Eram atât de prost uneori. Mă gândeam la el, asta era. Pentru că voiam să fie fericit. Eram sigur că nu mai eram eu în preajma lui, mă transformam sau, îmi dadeam la o parte mantia aceea falsă, şi masca, fiind cel ce eram. Am continuat să vorbesc, şi mi-am simtit ochii umezi, care probabil straluceau dar nu conturau lacrimi, voiam doar să îmi simt durerea. Dacă îţi este ruşine să mă priveşti în ochi, nu putem fi împreună. Nu pot suporta... să te iubesc atât de mult şi ţie să îţi fie frică de mine, cât şi de o relatie baiat- baiat. Nu este corect, faţă de niciunul dintre noi. Eu.., spunând asta m-am desprins din îmbrăţişare, calm şi totodată blând, mi-am luat mâna de pe barbia sa şi m-am departat întorcându-mă. Îmi întelegea oare reactia? Nu ştiam ce se întâmplă în spatele meu.
Mi-am simtit trupul învaluit de două brate marunte şi o voce subtire, trmurândă începu să vorbească, ezitând.
- E..Eric, eu... îmi... este atât de... greu, să... vorbesc... despre asta... dar
Mi-am întors privirea, şi doar aceasta, la el. Cred că era inexpresivă şi totodată stralucitoare, o frumusete orbitoare. O vedeam în ochii sai. Eram oare acela fals? Nu îmi puteam da seama, eram prins de el, în el, şi îmi simteam inima explodând. Ce prost eram! Nu trebuia să spun acel lucru, mă va respinge. Aproape că îmi venea să plâng.
- Dar.. Prinse curaj dintr-o dată şi începu să vorbească fară ezitare în timp ce ochii îi erau napaditi de lacrimi, atât de dulci, şi totodată atât de amare. Oare de ce plângea? Uite, eu ... vreau să fiu cu tine mai mult ca orice pe acest Pamânt. Îmi este ruşine să te privesc pentru că perfectiunea ta îmi distruge imaginea, pe unde merg doar pe tine te vad , de parcă doar tu ai exista. Şi pentru mine, doar tu eşti. Îmi este frică de ce privire aş avea, şi cum ai interepreta-o, dar.... vreau să fiu cu tine, pentru că altfel nu pot trai.
Spunând aceste ultime cuvinte cazu în genunchi şi îmi strânse pantalonii, foarte tare în mâinile sale, îi simteam lacrimile. Continuă să vorbească.
- Te rog nu mă parasi!
Statea aici, în spatele meu, în genunchi iar eu nu facusem decât să îl privesc, eram eu cel inuman. Mă întrebam, oare care era privirea mea? M-am întors, aproape din instinct şi l-am luat în brate, l-am facut să se ridice simtindu-mă mai vinovat ca oricând. Ce facusem? Eram atât de prost! Cum o spusesem atât de des, idiotul, şi nemilosul!
I-am mângâiat parul şi obrajii sai încă roşiatici, i-am sarutat obrazul în timp ce îl ridicam, l-am luat în brate, ducându-l în pat, însă nu în camera sa, am mers pe hol, ţinând directia până la camera mea. Nu ştiam de ce faceam acest lucru însă îl doream cât mai aproape de mine şi lucrurile mele. Nu acum, nu doream să îl fac al meu din cauza reactiei sale; încă îmi aminteam povestea sa, şi prin ce trecuse, dar cu toate acestea, voiam să stea acolo, pentru a-l şti al meu.
Ajuns acolo, l-am pus în pat şi i-am şters lacrimile. Am vorbit, în timp ce acesta se afla în pat încă în genunchi, eu fiind aşezat pe marginea patului, privindu-l.
- Te iubesc Teddy! Mai mult decât orice, mai mult decât pe oricine, uite.. te vreau pentru mine, şi doat atât. Ştiu, sunt cea mai egoistă fiinţă pe care ai cunoscut-o şi nu este corect faţă de tine. Însă, spune-mi ce aş putea face? Inima îmi accelerează doar când te privesc, şi vreau să fii fericit.
Mi-a raspuns, deşi nu îi adresasem o întrebare.
- Tu eşti fericirea mea. Fară tine... nu mai pot fi eu.
Privirea îi era atât de captivantă. Mă întrebam cum a putut cineva să creeze acest înger? De ce mi-l dadea mie? Nu eram demn de maretia sa.
A venit spre mine, târându-se prin patul dublu şi a început să mă dezbrace. Ce facea? Am încercat să îl opresc.
-Ted, ce faci? Nu trebuie să faci asta... eu pot aştepta, oricât, pentru tine. Însă nu a spus nimic, a continuat. Mi-am simtit abdomentul gol şi bratele sale fiind în jurul meu, strângându-mă. M-am întors spre el, şi acum ne aflam amândoi în mijlocul acelui pat. I-am prins fata în mâini, şi l-am întrebat, calm.
- Ce faci?
El a clipit, parcă nevinovat, şi apoi, mai îndrazneţ ca oricând, îmi spuse.
- Vrei să mă faci al tau, te rog? Roşi în timp ce încă mă privea, ştiam ce efort facea să mă privească, fară să îşi închidă minunatii ochi albaştrii. Puritatea lor mă orbea. Ceea ce îmi spusese îmi facu sufletul să crească, eu voiam asta mai mult ca orice, poate, dar el? O voia şi el? Mă ruga atât de frumos, şi ştiam că ar fi continuat, chiar să mă implore dacă refuzam. Puteam eu, chiar şi aşa, să profit de bunatatea lui? Voiam!
- Tu? Eu... vreau să fii al meu, dar te rog, nu mă ruga aşa cum fac atâtea, atâţia. Nu mă ruga, pentru că... ceea ce îmi spui tu, vei avea, şi ceea ce vrei de la mine, vei primi. Întotdeauna! De ce? Pentru că te iubesc, eşti singurul pentru care simt asta. Nici macar parintii nu mi-i iubesc aşa cum o fac cu tine!
Vorbi şi el, întelegând că nu vreau să îl ranesc. Şi îmi spuse.
- Vreau să fiu al tau. Altfel nu aş simti că... mă iubeşti.
Când a spus aceste vorbe mi-a atins inima, cum nimeni nu reuşise până în acel moment, ce doream să existe pentru totdeauna. Deşi nu se putea, speram. Am mers mai aproape de el, pentru a-l face să ştie, că acceptasem. Dacă acest lucru nu era atât de vizibil pe cum doream să îl fac, am început să vorbesc. Voiam să ştie sigur că ceea ce simt eu pentru el e mai presus de orice, şi oricine. Cum îi spusesem.
- Vreau să fii al meu, dacă şi tu vrei. Cu toate astea, poti tu să mă accepti? Aşa cum sunt? Egoist..., un înger poate accepta aşa ceva?
Chipul îmi era angelic, ştiam acest lucru din privirea lui, mă aflam la câţiva milimetri de gura sa, limba mea tânjea după buzele sale, dar încercam să îmi abtin acest sentiment. Începu şi el să vorbească.
- Eu nu sunt un înger, şi tu eşti perfect. Dacă tu mă accepti, sunt gata să fiu al tau pentru totdeauna. Niciodată nu voi pleca de lângă tine, doar dacă mă vei da la o parte.
Ce spunea? Acelaşi lucru îl simteam şi eu, un singur lucru am mai putut spune înainte să îmi proptesc buzele de ale sale.
- Te voi proteja, pentru eternitate! Am simtit efectul vorbelor mele, acum că trupul meu era atât de aproape de al lui. Îi simteam inima, ce bataie frumoasă accelera. Cât de placut îi era mirosul şi respiratia... aş fi putut să o simt până aş fi murit. Mi-am înfăşurat bratele în jurul lui, şi i-am închis ochii, ştiind cât de greu este pentru el să mă privească. Am fost surprins când i-a deschis şi mi-a spus.
- Vreau să te vad!
În momentul care a urmat am început să îi deschis hainele. Buzele noastre se lipiră. Sentimentele ce mă învaluiseră nu erau cunoscute până acum, atunci când spusesem că îl iubesc mai mult decât orice, spusesem adevarul pentru că niciodată nu simtisem aşa ceva, pentru nimeni. Nici chiar pentru proprii mei parinti, pe care, spun toti, îi iubeşti mai mult decât orice. Dacă ar fi fost ca cineva să mă întrebe : Ce ai face pentru el? Aş raspunde, fară ezitare : Pentru el aş ucide, pentru el mi-aş da şi viata! Era oare aceasta iubire? Nu aveam de unde să ştiu, însă de un lucru eram sigur, nu aveam să las pe nimeni să mi-l ia. Eram legatie pentru toată viata, şi mai departe de atât, chiar şi după moarte.
L-am strâns în brate, mai dulce ca înainte, şi mi-am lasat sentimentele să îl învaluie.
__________________________________________________________________________________

Multumesc celor ce au citit!
[ PS : nu am verificat greşelile ]

#25
Foarte frumos capitolul asta.Greseli de tastare nu am vazut si nici de exprimare(si chiar daca as vedea nu as comenta pentru ca io is un adevarat dezastru la scris)Sunt curioasa sa vad cine le va strica fericirea astora(ca doar no fii pace si liniste asa ar fii plictisitor ^_^)Sa pui repede continuarea.Kiss si spor la scris!Ja-ne!
I'm Kira.

#26
E superb! :love: Sis cum de scri asa frumos, cum de ai gasit asa o poveste dragutza? Hm...cred ca incep sa delirez...putin:))..dar e asa dragutz ficul incat nu ma pot abtine sa nu-ti spun. Deci in sfarsit o sa mi se indeplineasca dorinta...cred k se trage de la urarile de Paste:)). Abia astept sa se culce Teddy cu Eric...my pervy mind:))..eh nici k imi pare rau:-". Capitolul a fost foarte frumos, imi place cum ai descris sentimentele si mai ales felul in care Eric il vede pe Ted. Teddy e asa de doolce...hm..cred ca am mai spus-o dar nu-i nimic, nu strica de doua ori.
Greseli am vazut foarte putine si oricum nu ti le zic pt ca ficul e prea dragutz ca sa ma leg de niste amarate de greseli:D. Atat am avut sa-ti spun ..astept nextu' si ja ne:*
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#27
deci tot ce pot spune este ca a fost super acest next...greseli chiar nu am vazut si chiar dak ar fi fost cred ca nu ma mai interesau
imi place reletia dintre cei doi...de abia astept urmatorul capitol
spor la scris^_^
[Imagine: tumblr_lo65w6rqUy1qfkfkho1_r1_500.gif]
He is mine...so don't touch him.

Juliette, chibi-ul lui Sadic Juliette

#28
Am ajuns si eu pe aici..cu o oarecare intarziere ce-i adevarat:D Oricum fac un efort supraomenesc sa las comm la ce lene imi e acum :)). Insa pentru acest capitol atat de frumos, merita :D
Ce-as putea sa zic mai mult decat ca este foarte reusit? mai nimic :D. Ai scos foarte bine in evidenta sentimentele personajelor tale, astfel incat, eu ca cititor, aveam impresia ca sunt in locul lor.
Incepe sa-mi placa foarte mult de Teddy..caracterul acela ezitant si totusi hotarat, il fac sa fie foarte dragut.Oricum cei doi formeaza un cuplu foarte dragut :D
Astept nextul cu nerabdare :)
bye bye :* :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#29
Multumesc foarte mult pentru comentariile voastre, sunteti foarte draguti să comentati când cititi. Înseamnă foarte mult pentru mine, cred că am mai zis asta de câteva ori. Oricum sper să vă placă în continuare ficul, eu mă voi stradui !

Lectură placută!

________________________________________________________________________________________________
[center]7.[/center]

Ne aflam amândoi în patul moale, mă aflam peste el şi îl sarutam, iar el mă privea. Privirea îi era atât de dulce, şi obrajii îi erau rozalii, respiratia i-o simteam mai greoaie. Îl iubeam atât de mult încât şi cel mai mic gest facut de el mă facea să tremur, de dorinţă şi poate chiar de placere. Mi-am dezlipit uşor buzele de ale sale, şi am stat să îl privesc, iar. După câteva momente scurte, mi-am proptit buzele de gâtul lui, şi am început să i-l sarut. Cum eu nu mai purtam bluză, abdomenul meu era dezvelit; îi vedeam privirea ştrengară, mişcându-se în toate directiile, sorbindu-mă din priviri, şi înroşindu-se cu fiecare uitatură. Cât de dulce putea fi. Îşi ţinea bratele întinse, pe lângă trupul sau micuţ, pe care le mişca din când în când pentru a apuca o bucată de cearceaf şi a o strânge în mâini. Ştiam că era din cauza imensei placeri ce îi era provocată, de catre mine. Nu am dat un mare interes acestui detaliu. Acum că buzele mele se mişcau nestingherit pe gâtul lui, am început să îl ling, iar acesta a tresarit. Am crezut că nu voia să mai continui, pentru că în acelaşi timp mâna mea se afla pe unul dintre picioarele sale, pipaindu-l. M-am oprit.
El m-a privit, atât de blând, cum o facea întotdeauna. Nu puteam să îi spun nimic. A vorbit el pentru mine.
- Te rog... continuă.
De abia a putut rosti aceste cuvinte. Mereu îl faceam să se îmbete, prin glasul şi înfăţişarea mea. Nu îi era frică, ci teama de a mă pierde; acum întelegeam cât de important eram eu pentru el. Poate la fel cum era şi acesta pentru mine. Începeam să simt ceva nou şi inima îmi pulsa mai ager ca înainte. Credeam că este acea farâmă de fericire ascunsă în sufletul meu.
Am continuat să îl sarut, lingându-i gâtul şi încercând să îi accentuez câte o muşcatură, însă nu voiam să fiu o bestie. Am început să îi pipai fiecare parte a corpului, el încă mă privea, şi de această dată simteam cum parcă eu eram cel ce va fi îmbatat. Doar de fata sa, pentru că celelalte simteam că mă drogau. Am început să îmi mişc mâna mai sus, ajungând în zona sa intimă. Purta încă pantalonii de pijama, dar nu mă interesa. Condus de pasiune am atins acea zonă şi am început să o masez, uşor. El a tresarit, şi i-am simtit neliniştea cât şi ardoarea, voia să continui iar eu ştiam asta. Am continuat să masez fiind atent la fiecare reactie a sa. Mă privea, capul meu era la o mică distanta de a sa. Şi-a strâns putin picioarele, în timp ce mâna mea se afla încă acolo, i-am simtit membrele inferioare strângânu-mi mâna, parcă fară a mă lasa să plec, am continuat să o mişc, şi să strâng, uşor, din când în când. El şi-a apropiat buzele de ale mele, până a ajuns la un milimetru de ele. A stat câteva clipe aşa; întelegeam că nu îi este uşor, se înroşise cu totul, încerca, şi totuşi ezita. Fară a mai aştepta mi-am aruncat buzele peste ale sale, şi l-am sarutat. Mi-am introdus limba în gura sa şi am început să o plimb după bunul meu plac, pentru că îmi dadea voie, mai mult decât atât credeam că voia şi el. Probabil că da. Am continuat să îl pipai. Mi-am scos mâna dintre picioarele sale, şi am simtit un fel de apasare din partea lui când am facut acest lucru. Inima începuse să îmi accelereze. Mi-am dezlipit buzele şi am început să îi piai abdomenul, pe sub bluza de pijama, am început să i-o dau jos, acesta tremurând la fiecare mişcare. I-am scos- şi am început să îi sarut pielea, lingând uşor fiecare parte. Am ajuns la sfârcurile sale şi le-am muşcat, însă nu agresiv. Mi-am lasat limba să se joace în jurul lor, iar el mă privea. Încă facea acel lucru deşi ochi pareau să îi fie cufundati în roşeata obrajilor; continua să privească cum profitam de el. Şi îi facea placere. Însă eu nu mă puteam opri; nu ştiam dacă îi fac rau, dar ştiam că dacă m-aş fi oprit mi-ar fi spart sufletul în două parti; el din mine, cu mine, şi celalalt el din mine, ce nu mai este al meu. Deja nu mai eram eu, era el şi apoi apaream. Inima îmi exploda doar la aceste gânduri; am încercat să îmi pastrez calmul. Mâinile încă îşi faceau jocul murdar şi pipaiau. Aş fi dat orice să ştiu care era privirea mea, pentru că se uita prea frumos la mine. Am presupus că eram blând şi nu aveam o uitatură salbatică. Am continuat prin a-i deschide pantalonii de pijama şi a-l descotorosi de ei, i-am simtit bratele ce încă se aflau pe lângă trup, încordându-se, înainte să fac gestul ce urma, de a-i scoate pantalonii, l-am mângâiat, i-am prins trupul într-o îmbrăţişare strânsă. Acum el se afla cuibarit la pieptul meu, iar eu simteam cum îi batea inima, capul sau se afla acum aruncat pe umarul meu, dar bratele îi erau încă aruncate pe lângă trup. Le-am prins şi le-am înfăşurat în jurul meu. Voiam să îl simt aproape. Am simtit cum mi-a strâns pielea, acum că era cu ele pe spatele meu. Statea lipit de mine şi acum ştiam că nu voia să se mai desprindă, să fie sigur că nu îl voi parasi, mi-am luat îndrazneala să îi vorbesc.
- Teddy, nu te voi parasi niciodată. Te iubesc! Atât de mult încât simt că aş putea şi muri pentru tine. Tot ce vreau este fericit, şi voi întelege dacă vreodată nu mă vei mai vrea. Pentru că... eu oricum te voi avea în sufletul meu pentru tot restul existentei mele, şi pentru ceea ce urmează, eternitatea.
Nu îi ştiam expresia fetei însă m-a strâns şi mai tare în brate. După care s-a desprins putin brusc, însă încă blând. A început să spună şi el ceva. Simteam sângele din venele mele, cum îmi pulsa şi cât de tare accelera. Mă îmbata, doar prin faptul că exista. Acum îl puteam vedea, parul sau albastru încă stralucea iar ochii încă îi pareau un labirint al jocului, acum condus de pasiunea mea
- Ştii Eric, înainte să te cunosc pe tine nu puteam face nimic, nici macar să fiu eu cel adevarat. Acum că te-am cunoscut, toată viata mea, şi tot ceea ce sunt eu, s-a schimbat. Cred că radical. Nu te pot parasi, nu pot pleca de lângă tine. Şi asta mă doare, să te leg de un neputincios, ca mine, pentru atât de multă vreme. În loc să ai o viaţă a ta, fară să te împiedici pe oriunde de mine. Şi totodată ştiu... că nu voi putea trai fară tine.
Cuvintele lui mi-au atins adâncul sufletului. Nu voiam să ştiu mai multe, îmi spusese totul.
- Linişteşte-te! Vom fi împreună, pentru totdeauna.
După ce am spus acele cuvinte am început să îl sarut pasional, pipaindu-l. Am început să îmi trec limba peste abdomenul sau, lasând o dâră de salivă în urmă. I-am observat bratele aşezate în parul meu, şi parcă, conducânu-mi capul. Nu mă deranja, mai mult mă fascina. Am ajuns la urechile sale şi mi-am trecut limba peste ele, am muşcat urechea dreaptă şi apoi mi-am trecut buzele peste ale sale, atât de brusc încât am crezut că l-am ranit, însă el îmi mângâia spatele.
I-am simtit mâinile în jurul taliei mele, mai apoi încercând să îmi deschidă pantalonii. De această dată pulsul meu o luase razna. Ce facea? Îmi placea, şi nu ştiam cum poate să facă acest lucru. Şi totuşi o facea, pentru mine. I-am privit fata, era mai roşie decât un rac. Cu toate asta continua. Am simtit cum pantalonii mi-au fost aruncati, pe jos. Am continuat şi eu prin a-i luat pantalonii de pijama de pe trup. I-am aruncat undeva, într-un loc ce nu l-am vazut şi am început să îi pipai picioarele. Am început să masez iar acea zonă intimă, şi îi simteam placerea din trup. Tresarea la fiecare atingerev facută de mine. Am început să îi dau boxeri jos, de culoare neagră. Mi i-am dat şi eu joc. Era gol. Cred că a încercat să se ascundă pentru câteva secunde, i-am simtit încordarea. Însă i-am mângâiat capul, i-am prins nişte şuvite de par într-o stârânsoare liniştitoare, şi i-am şoptit.
- Totul va fi bine.
A zâmbit, iar eu am început să îl ating, peste tot. Acum că era atât de apetisant şi apetitul meu creştea; am continuat să îi masez zona intimă, goală de această dată. L-am sarutat de câteva ori, am început să îi ling fiecare parte a corpului, şi în cele din urmă m-am apropiat de el. Zâmbetul îi era pastrat pe faţă în timp ce se abtinea să nu închidă ochii. Am încercat să îi spun că putea să o facă, însă m-a refuzat din priviri. M-am apropiat de el, simteam tensiunea, şi l-am patruns. Un mic ţipat a fost scos din gura sa, iar ochii i s-au umplut de lacrimi. Credeam că mă voi panica, însă mi-a atins obrazul cu mâna sa dreaptă, m-a mângâiat iar eu am continuat, l-am patruns de câteva ori, încercâd să nu fiu salbatic. Reuşisem.
L-am sarutat, şi i-am lins abdomenul, şi zona intimă. Am început să îl mângâi, i-am muşcat uşor gâtul. După câteva minute m-am trântit în pat lângă el şi l-am prins într-o îmbrăţişare suavă. El a continuat să mă privească. Nu ştiam dacă aş putea să vorbesc cu el, sau doar ar trebui să îl privesc. Era pentru prima oară când nu ştiam ce să fac. Parul sau statea proptit în toate directiile, şuvitele rebele aruncându-se peste pernă după bunul plac. Ochii sai erau captivanti, patrunzatori. Pe mine, mă fascinau. Privirea îi era blândă, se uita la mine şi nu spunea nimic. Am simtit cum îmi analizează fata. Stateam amândoi aruncati în pat pe o parte, privindu-ne. Mi-a atins fata şi mi-a mângâiat obrazul stâng, singurul ce putea fi atins, pentru că celalalt se afla aruncat pe pernă. Şi-a bagat mâinile în parul meu, şi a stat aşa preţ de câteva clipe. Trupurile noastre erau acoperite de cearceaful alb. S-a apropiat de mine, acum fiind extrem de aproape. S-a aruncat la pieptul meu, şi a spus ceva.
- Te rog, îmbrăţişează-mă!
Deci asta dorise în tot acest timp. L-am pus la propriul meu piept, şi mi-am înfăşurat bratele în jurul sau, pentru a ştii că este fericit. Am adormit cu el în brate, singurul lucru ce m-a trezit a fost telefonul meu.
[center]Ring- ring! Ring- ring![/center]
Sunetul facut de telefonul eu era stupid. Însă se auzea foarte tare, aşa că m-am trezit. Mi-am observat trupul gol, şi aveam impresia că am roşit. Am mers pentru a raspunde. Am privit mai întâi ceasul. Era ora cinsprezece şi patruzeci de minute. Aveam douazeci de minute să mă pregatesc, pentru că trebuia să plec. Am raspuns; era mama.
- Da! Am oftat, după care am vorbit. Sigur mamă, nu îţi face griji.... Da, desigur. Hmm, da! Da! Pai o să am cea mai mare grijă. Am înteles.
Odată ce am închis telefonul am rânjit. Era un fel de fericire. Îngerul aflat în patul meu se trezi, şi îşi trecu un braţ deasupra ochilor de parcă lumina îl deranja. Odată ce m-a zarit, şi-a începartat-o pentru a mă vedea mai bine. Ce facusem eu să merit atât de multă fericire?
- Cine era?
Am râs.
- Bunicuta ta!
El s-a speriat, după care a râs. M-a întrebat şi ce voia.
- Ei bine, să am grijă mare de tine. Ce zici, vii la prezentare diseară? Defilez pe marele podium. Am zâmbit ştrengar, iar el a zâmbit timid.
- Dacă îţi face placere să fiu acolo, eu aş adora.
I-am simtit dorinta din chip, am mers la el şi l-am sarutat. Era atât de magic. Mă întrebam cum poate oare să fie adevarat.
_____________________________________________________________________________________________________
Multumesc celor ce au citit :].

#30
Ce capitol superb! Imi place foarte mult, Ninno si ai foarte mult talentesi totul a parut atat de magic!! Of Doamne ce frumos a fost! :x Eu m-am indragostit de fik-ul asta si abia astept sa vad ce se va intampla la acea prezentare dar pana atunci... iti urez si eu:

Gambate la continuare and See ya'! :-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)