Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Left 4 Dead 2

#1
Sunt si eu curios daca mai joaca cineva de pe aici Left 4 Dead 2. L-am cumparat la super oferta pe steam (4.50 $) si pot sa spun ca e foarte tare jocul. Cel putin asta e parerea mea ... ^^. Asa ca daca mai e cineva pe aici care se joaca sa ridice mana si poate jucam impreuna.
Cat despre necunoscatori dar care ar putea fi interesati jocul e un FPS ( first person shooter) in care 4 personaje incearca sa supravietuiasca intr-o lume plina de zombi. A lot of guns and shooting 19
The best quotes are written by unknown people .
BlackER

#2
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#3
Si eu l-am luat tot la Summer Sale-ul asta. E Left 4 Dead, serie deja bine cunoscuta de toata lumea. Bine ca are add on-uri si nu te lasa sa te plictisesti dupa ce termini campaniile principale. E distractiv daca ai cu cine sa joci. Poate daca mai posteaza cineva prin topic ne strangem mai multi intr-o zi sa jucam.

#4
Eu l-am luat de pe un site, chiar daca nu mergea multiplayer, mergea lan si puteam juca pe hamachi. Destul de tare, dar dupa ceva timp te plictisesti si de zombie.. In orice caz, jocul merita un 9.50..

#5
Cand vine vorba de LFD2 e multiplayer or nothing.
Deci jocul mi se pare chiar prost ca si single-player. Un killing spree continuu.
Dar fiind facut mai mult pe partea de online devine o chestie destul de buna si amuzanta.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
Azazel , L4D e un joc pe care`l joci asa...pt relaxare juma de ora dupa ce ti`ai spart creierii in ceva serios. Nu poti lua L4D la modu` serios...ca n`ai cum.It`s just a relaxing game , a way to blow some steam easy.
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Game review: Dead Space CyBeR 0 2.150 06-09-2012, 04:36 PM
Ultimul răspuns: CyBeR


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)