Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Led Apple

#1
Am vazut ca nu e nici un topic despre formatia coreeana Led Apple si m-am gandit sa deschid eu unul XD.
Story Entertainment susţine că Led Apple este complet diferit de orice alt grup de idoli.Grupul a fost ţinut intr-un secret bine pazit, în speranţa că succesul lor va depinde în întregime pe abilităţile lor. "Ei vor deveni un grup de idoli, care poate dansa, cânta rock sau balade, şi să se joace toate instrumentele dintr-o dată."
Trupa este alcătuită din lider Sunghyun (tobe), I-OH (voce), fostul Super Star K participant Minyoung (voce), Youngjun (chitară) şi maknae ZEU (bas).
Acestia au scos un Mv care se numeste Dash. Puteti asculta melodia aici http://www.youtube.com/watch?v=a2nsqxMDA0Q
Hmm si ce pareri aveti despre aceasta trupa? Si care va este preferatul? :3
Deocamdata parearea mea despre trupa e una buna mi-au atras mult atentia Mvu' "Dash"...~Si ca preferati sunt bineinteles cei 2 vocalisiti adica I-OH si Minyoung :3,dar nici restul din trupa nu arata rau 15.
Oh da si o poza cu ei :[Imagine: ledapple_01.jpg]

#2
Cand am vazut topicul am fost, "wow, cum de s-a gandit careva sa posteze despre ei?" 21

Trupa e destul de buna, desi blondul ala ma cam enerveaza 21 Are tot ce ii trebuie, dar nu stiu, parca e enervant 39 enfin. Trupa e buna, are ce le trebuie, melodia e bunicica, si mie imi place celalalt vocalist. xD Eh, toti sunt dragutzi, dar parerea mea e deocamdata asta, fiindca doar o melodie? Eh, astept un intreg album ca sa vad ce potential au, ca sa nu fac "discriminari".

Pana atunci, good luck to them ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)