Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Landscapes :)

#1
n00b - asta e cuvantul care ma descrie intr-ale fotografiei, pentru moment sper 21 Pana acum am fotografiat doar peisaje pentru ca astea ma pasioneaza cel mai mult <3 Cum spuneam, sunt incepatoare si toate pozele au fost facute din pura placere de a imortaliza unele peisaje superbe, well sper ca macar putin sa fi reusit ^^'

Here you go a few, and please, be kind <3

#1, #2, #3, #4
note: scuzati data din fiecare poza ._.
Mai tarziu voi posta si preferatele mele <3

xo
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#2
AyliniÅŸor. hug

Păi. Chiar aşteptam nişte fotografii de la tine. [şi încă aştept şi nişte desene, dar nu ştiu dacă o să am noroc, nu desenezi, aşa-i? 21]
Nu prea am ce să comentez. Nu îmi place că e afişată data pe toate pozele. Pe viitor să o scoţi. Îmi place unghiul din care faci pozele, se cunoaşte că aparatul e pe mâini bune. Calitatea, de asemenea, una foarte bună. Ce aparat foloseşti ?
Îmi place în special ultima poză, dacă nu ar fi avut data afişată o luam ca wallpaper. xD
Prima poză a fost simplă, a doua un contrast puţin şters, a treia poză mi-a clătit ochii, nebunia de culori puţin ţipătoare aşa, şi a patra poză, genială.
Well, nu ştiu ce să mai spun. De obicei critic, dar la tine nu am ce să critic, to be honest.

Aştept şi următoarele fotografii şi sper să mă laşi la fel, în pană de cuvinte. Să nu am ce să critic adică.5

Spor la fotografiat şi multă imaginaţie!

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#3
Pai...o sa spun ce ma doare dintr-un singur shot, la toate pozele. Deci... Toate sunt facute intr-un unghi bun. Luminozitatea este buna 39 Cel mai mult mi-au placut penultima si ultima. Sunt niste poze foarte reusite...
E bine ca ai inceput cu peisaje pentru , trebuie sa te perfectionezi.Trebuie sa te obisnuiesti sa focalizezi bine...''tinta''. Folosesti o camera, banuiesc, nu? Imaginile nu sunt sterse, sunt clare si chiar NU-MI place data de acolo T___T''. Nu poti sa setezi aparatul pe care-l folosesti sa n-o mai scrie? E urata...Strica toata poza.
Pai, sper sa mai vi cu poze noi. Chiar imi plac, si sunt destul de bune pentru o incepatoare.
Ne mai auzim <3.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#4
Helău, Aylin. x]
Well, pe aici chiar n-am trecut şi mă bucur c-o fac acum. Um, let's see.
First, calitatea fotografiilor îi ok. Ceea ce ce mă deranjează pe mine în special e data. ._.' Poţi, te rog duuulce, ca în viitoarele poze s-o scoţi? Ar arăta mai bine. ;] Unghiurile sunt destul de reuşite, se vede că ştii să faci ceva fotografii şi asta e bine. Btw, ce aparat foloseşti ?
Prima poză mi se pare puţin cam simplă. :- ? De parcă ar lipsi ceva de acolo, dar nu ştiu ce. :]] A doua...hmm, aici e ok. Îmi place. ^^ A treia poză arată binişor, deşi aş fi luat din alt unghi iahtul ăla sau mă rog, marea and stuff. T.T A patra e...<33 reuşită din toate punctele de vedere! Genială, adorabilă, cum vrei tu. x] Îmi place muuult-muuult. xD
Mai aştept lucrări. Mult spor! *big huuuug*

xoxo
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)