Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lame intro. Hi ^^

#1
Se spune despre locul asta ca e deodseobit...si cum din interior e mai usor de vazut decat din afara, am intrat sa vad de ce. Imi pare bine sa revad pe cine stiu si sa vad pe cine nu. Nice to meet you ^o^


Sper sa raman pe forum, desi cred ca o sa ajunga, la fel ca alte lucruri incepute de mine, abandonat. But I'll do my best ^^

Ce e de mentionat? E evident ca sunt fana anime, chiar daca timpul nu prea mi'a permis asta in ultimul timp. Sa mentionez si ca de cateva zile am prins o pasiune pentru desktop mascots si mi'am umplut calculatorul cu prostii de nu mai vad ce scriu? ^^ Scriu, desenez, citesc...citesc...ascult muzica, si nu orice fel de muzica, urmasc jdrame...just your normal otaku ^^

I think I'll stay to bug you ^^ see you around here XD



[btw, I like your foxes]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Cherry!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe zup cherry..^^ nu tre sa incepi pesimista..poate o sa-ti placa si o sa ramai..si daca tot esti fana anime..8...pls..delight me with what you have seen

-ce animeuri ai vazut?
-cati ani ai?
-cum te cheama?
-ce zodie esti?
-citesti si manga?-daca da ce manga?

cam atat..^^..mai las si pe altii...yoroshiku onegai shimasu
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#4
Multumesc pentru intampinare, goddess ^^ sper si eu ca voi ramane...daca nu din proprie dorinta 100%, macar ca sa va stresez pe voi XD

Ca sa iti raspund la intrebari, cu aprox.24 de ore intarziere din pacate, anime'uri am vazut multe, lista e lunga si nu stiu daca merita enumerata, dar in mare,toate anime'urile difuzate pe animax, mai putin cele noi, si altele ca Black Blood Brothers, RahXephon, Loveless, si destul de multe altele pe care nu mi le amintesc bineinteles, dar uitandu'ma la lista cu seriile anime pe care le am in calculator cred ca urmeaza Zombie Loan si alte 7 pe langa asta XD
Varsta...conteaza? incearca sa ghicesti XD Numele...let's just stick with Cherry ^^ si nu, nu citesc manga, am avut o tentativa de a citi manga FMA dar am sfarsit prin a ma uita doar la poze...

Inca o data multumesc pentru intampinare si sper sa te mai vad pe aici XD


[btw, again...Zuppy kind of freaked me out >.<]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intro scraT. 7 3.041 24-06-2012, 05:06 PM
Ultimul răspuns: Clau~
  Intro kuka 3 2.221 08-03-2010, 11:15 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)