Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La multi ani, Animezup!

#11
Zuppy va multumeste tuturor pentru urari si va prezinta Istoria Animezup

#12
Soo, a trecut un an de cand e Zup 71 ... Have a verry verry Happy B-day Zuppy hug cuz uh know we all :love: U
Soo... Admini mozi si useri... Tineti-o tot asa ca sa traiasca Zup-ul inca 3000 de ani 21
Si intr-adevar, cred ca Mascota zup (vulpitza/vulpoiul nostru/noastra) e cel mai sweet din cate am vazut ... pupic
So Again...
HAPPY B-DAY ZUPY :party:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#13
well, la multi ani tuturor... sincer nu ma gandeam ca aveti o asemenea istorie...21
desi sunt cam noua, nu vreau sa nu va zic si eu un la multi ani :X va ubex pe toti si sa fin mereu la fel de uniti...
sa mai petrecem impreuna inca multi ani de acum incolo... multumesc toturor ca ma-ti inclus si va urez un happy b-day.... cu toata dragostea...:X:X:X:X:X:X

va poop dulcik pupic

#14
Feliz cumpleanos!
La multi ani!
Happy B-day!
Sa implinesti multi ani Zuppy.
Sutem membri pe acest site care este super tare datorita Marinei si celor care s-au alaturat ei.
Inca o data La multi ani
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#15
Poi cam tarziu si eu dar ... Inca e ziua zupului.
La multi ani !AnimeZup
La multi ani !Userilor(si mozi,admini si ei sunt useri)
ca doar si userii fac parte din zup.
La multi ani zuppy! desi nu cred ca azi e ziua ta pentru ca inca nu ai un an de cand esti mascota noastra oficial.
^__^ Sper ca la anu sa ne revedem din nou toti si sa sarbatorim 2 ani de cand e zup.
Ii urez sa creasca mare si sanatos(21)
Si ii ofer o felie de tort de la ziua mea :
[Imagine: Lcakehappy-b-day.jpg]
10
La multi ani inca odata ^^!

Iar despre istoria animezup O.O e superba adica ce site a mai avut onoarea sa aiba asemenea staff ?
Sank-q Flaw,Marina si mozilor pentru ceea ce fac cu site-ul 4!

[Imagine: birthdayboy.jpg]
o.o" wot

#16
waw numi vine sa cred ca anime zup implineste un an,ah acuma ma oftic ca sunt membru nou ,aveam sansa de mult sa ma loghez aici,la multi ani anime zup si tuturor membrilor si celor care au pus bazele saitului,happy b-dai,sper ca va mai dura multi ani de acum inainte

Happyyyyyyy b-dayyyyyyyyy animeeeeeeeee zupppppppppppupic,sa ne traiesti multi ani si sa ai parte de cat mai multi membripupic

#17
yep Me To! Happy B`day..scuze k asa tarziu dar am lucrat toata ziua.Acum,dupa ce iesiti de la topic`ul asta...duceti`va un pic mai jos ^_^ La Amy Has A present si aveti parte de o surpriza ^_^

Again Happy B`day Zup and you too marina and cedik hug Voi meritati toate laudele...bine bine si ady 10
Multumim pt acest minunat site hug
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#18
Scuze pt intarziere, mi-ar fi placut sa fiu s eu ieri pe zup dar din pacate ieri nu am avut net toata ziua. La Multi Ani ZUP! si multa sanatate adminilor si tuturor userilor si moderatorilor!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)