Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La mare,la soare ..

#1
*has no idea if the topic was put in the right place o.o'* [m-am tot gandit daca sa il fac la Anunturi sau aici dar ma rog.. .-.']

Deci,a venit vara si majoritatea lumii migreaza inspre litoral. Cum eu stau la mare ma gandeam [nu,nu sa va ofer cazare] ci sa vad daca mai vine cineva in vacanta,daca aveti rude sau chestii de genul ca sa facem un meeting mai mare sau unul restrans,nu conteaza.
Daca sunteti siguri atunci poate postati si data si unde veti sta 39
Eu stau in Mangalia,Amy sta in Constanta de unde sunt mai multi fani,dar nu conteaza 24

Deci,vizitatori ? <333
LOLNOPE

#2
Oaleleleleleleeeeee maaaarrrreeeeeeee

Deci eu 100% vin. :X:X:X:X:X
Chiar daca am Dunarea la 2 km distanta, vara asta vin si la mare8
Aah, abia asteepppt!
So count me in. Daca vin in perioada cand vin si ceilalti. Daca nu...ne vedem pe plaja b-)
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#3
Si eu merg la mare,la Momamia cu familia timp de o saptamana.E
a cincea oara in viata mea cand merg la mare <3,si a patra la
Mmamaia.Abia astept sa ma balacesc cat e ziua de lunga in apa.
Abia astept s ama distrez,si sa ma invart printre tarabele pline de
suveniruri,si prin parcul de distractii.Sa fac castele de nisip.Kyaaay !!! <3

Am uitat,Vacanta placuta tuturor. ^.^'

#4
Vin la mare cu siguranat 21. E partea mea preferata a verii. I love the sea :X:X:X:X:X
Eu ma duc abia prin august, dar pana atunci pot astepta nu-i problema. Ca de obicei ma duc tot la Mamaia. E statiunea mea preferata si e si aproape de Constanta asa ca am unde sa ma plimb. In fiecare an petrec cel putin o zi prin Constanta.
Abia astept sa ma plimb din nou pe marginea marii de la un capat al statiunii pana in celalalt si sa fac poze.
Oricum vacanta placuta tutror si distractie placuta celor care ajung inaintea mea.
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#5
Yupiiiiiiiii, vacanta, mare, soare, apa, distractie!
E logic ca o sa vin, cel mai probabil prin Mamaia, aici nu am mai fost niciodata si as vrea sa vin de data asta. Cred ca voi merge cu mama pe la inceputu lunii iulie, ar fi frumos sa ne intalnim atunci :- " .
And btw, vacanta placuta tuturor! pupic
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#6
Ok,lol,vad ca fiecare merge in alta parte si in alte perioade 24
Am sa incerc sa ajung si eu prin Mamaia ca vad ca e tare in voga o.o'
'nyway,exista un festival de muzica la Mangalia,Callatis, si am gandeam ca va puteti silii parinti sau veniti voi in perioada aia [dureaza o spatamana] si sa ne intalnim undeva o_o .
LOLNOPE




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)