Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La coafor

#41
Pai sunt gay(desii is fata) k imi plac baietii 21
asa deci
1.hello bun venit la my salon
2.deci sa spunem ca ai la fel parul lung te tund asimetric partea din fata vine cam pana la umerii
3.te vopsesc bruneta cu suvite roz,verde and mov in dungi adica o dunga roz o dunga bla bla
4.accesoriu 39 o clamita frumoasa roz 21 pe care ti-o pun in partea stanga

#42
1.Angel~Of~Dark bun venit la salonul meu care este cel mai tae deoarece fiecare client se intoarce inapoi la acest salon deoarece e foarte tare dar foarte tare , cu avocatul sau cu politistii sau cu un judecator casa le arat si lor cat de frumos tund. Deci sper ca o sa iti placa!
2.O sa iti tund fiecare fir de par mai mic decat cel din fata iar bretonul iti va acoperi ochiul drept.
3.O sa te vopesc cu albastru de metil iar bretonul cu acuarelele mele cele noi cumparate din bazar.
4.Iti voi pune in cap o bentita facutadin capacele de la sticlele de bere a le lui tata

#43
Sper sa va placa ceea ce voi "cioparti" in aceasta minunata zi cu soare 24

1)Bine ai venit la coaforul meu,~Rebela~Mereu~,numit coaforul "A la Kurama".
2)Azi,te voi tunde pana la baza urechiilor,pe partea dreapra,la mijlociti ti-l voi taia pana la baza umerilor,iar pe partea stanga,te voi tunde pe chelie.
3)Ti-l voi vopsi cu verde pe partea dreapta,iar in mijloc portocaliou aprins....in partea dreapta,nu am altceva de facut,decat sa aduc varul rosu ce mi-a mai ramas de cand am zugravit de craciun,sa iti vopsesc pielea capului.
4)Parul ce a mai ramas la spate,din mijloc,ti-l prind intr-o coada sus in crestetul capului,cu un elastic negru.
Sper sa iti placa noua frizura,bucura-te de ea pana iti creste si cel de pe partea stangaSmile. Te mai astept la coaforul meu: "A la Kurama",Bye!bye
OffTopic: Sper sa nu te superi,,~Rebela~Mereu~,insa,nu mi-a venit nimic in minte....24...data viitoare,voi fi mai blanda 24[posturi unite]
Apropo,va rog sa imi scuzati "micile" greseli.....am observat ca am gresit,in unele parti ale unori propoziti.....71
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

#44
1.Bun venit la "Tundete ca mine"
2.Azi te voi tunde scurt si iti voi indinde cu placa parul ca sa stea drept
3.Til voi vopsi blond
4.Si iti voi pune o agrafa cu un craniu roz pe ea
Sper ca va placutla cuaforul nostru mai treceti pe aici bye bye
Ori unde vei merge
Ori unde vei sta
Gandestete la mine
Si nu ma uita

#45
HinataDulcika bun venit la ”Coafuri personalizate pentru nick-ul tau”
Sa incepem
-mai intai iti voi tunde parul pana la umar
-te voi vopsi bruneta cu reflexi albastre
-pentru o infatisare mai dulce iti voi face bucle de ingeras
-iti dau cu fixativ
-te dau cu gel de par cu sclipici
Daca ai parul scurt iti voi pune extensii (buclate ) sau,in cel mai rau caz, o peruca(asta daca esti tunsa beieteste)
Ciao! Te mai astept pe la mine(cand o sa-ti schimbi nick-ul)

#46
Lamie welcome! Ma bucur sa te am aici, in vestitul meu salon Anna's Stripes!
Well...let's begin:
-pentru inceput te voi tunde pana la umeri, filat
-iti voi face un breton pe-o parte cum numai moi stie sa faca71
-now...vopsitul...o sa te vopsesc bruneta
-next: iti fac cateva suvite roz/albastre ( depinde ce culoare iti place )
-iti fac si bretonul in suvite blonde
-iti indrept parul
-iti pun o bentita in patratele alb-negre
and tadaaaaaam...that's all
sper ca iti place ce ti-am facut ( oricum eu sunt periculoasa cu o foarfeca in mana21 )
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#47
Touch Of Dark,bun venit la "Lasa-te pe mainile mele"
-la inceput te tund pana la umeri,facandu-ti bretonul pe o parte.
-iti fac niste suvite verzi,colorandu-ti bretonul in portocaliu.
-apoi iti fac parul cu placa (sperand sa nu ti-l ard).
-iti prind o clama foarte mare cu steagul Frantei.
Si gata !!! Pot sa fug acum ?20 Nu de alta dar sa nu iti chemi avocatul 21


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#48
Lulu...bun venit la "Simple style"
-pentru inceput ... te voi tunde bob ... cam asa ... ..dar imagineaza`ti partea din fata mult mai lunga ...
-apoi te voi vopsi ... hmm ... negru-violet cred ca ar merge ...
-varfurile ti le voi vopsi roz sau albastre ... (depinde de preferinte)
-pentru final ... iti voi pune o bentita de culoarea varfurilor ... cu o funda mare in partea in care este indreptat bretonul 4

Sper sa iti placa ^_^
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]

#49
KizzA,bine ai venit la coaforul meu, "You will regret this day."
-in primul rand,sa ne gandim ce mai e la moda.stilul funkie..si cel emo...si o tunsoare punk cred ca te`ar prinde bine..cred ca stiu.Te voi tunde mai scurt..parul lung e incomod..si voi face o combinatie..hmm...iti voi face un breton in scari pe partea stanga.Apoi,pe aceesi parte te voi tunde in scari pana la baza gatului.Pe partea dreapta ma gandesc sa te tund pana la ureche,drept.
-next....dupa ce te`am tuns,te vopsesc.pe partea stanga te voi face albastra cu suvite portocalii iar pe partea dreapta...ce zici de mov cu suvite rosii? [don`t ask] e o combinatie perfecta...emo.punk.funkie.
-cireasa de pe tort.punctul pe i.picatura care umple paharul.pe partea dreapta,unde parul este drept ti`l voi face creponat..iar pe partea stanga..hmmm...stiu!ti`l dau cu gel si ti`l fac tepi.
VOILA !Intr`o singura freza intra atatea stiluri...

[te inteleg daca vrei sa ma dai in judecata 3]

Advertisment !
Cumparati in drum spre casa si niste pastile pentru inima.Atat pentru bunica,cat si pentru mama.

#50
Well, Kumiko, bine ai venit la coaforul meu.. "Diva's hair".
Parul scurt este usor de intretinut, chic si fara sa necesite mult efort, daca te-ai saturat de stilul tau actual, esti in locul potrivit.
-pentru inceput te voi tunde scurt la spate, iar in fata am sa,l las putin mai lung
-dupa, te voi vopsi negru si voi mai adauga cateva suvite albastre
-apoi il voi undula putin
-iar la sfarsit iti voi o cordeluta albastra pentru a te asorta.

Sper sa iti placa!

punct.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)