Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La ce anime din sezonul curent va uitati ?

#1
La ce anime din sezonul curent va uitati ?
Vreau sa stiu care sunt recomandarile voastre in materie de anime pentru sezonul acesta .

#2
Sword Art Online: Alicization - War of Underworld Part 2
Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 2
si astept sa apara SUPER CUB

#3
Eu raspunzand la o postare din 2017 21

Acum ca se termina acest sezon, pot spune ca am urmarit:
The God of High School, preferatul meu din acest sezon. Nu inteleg de ce nu am auzit de manga pana acum (sau webtoon... cred ca e doar webtoon, cine stie?). Sunt putin tristuta pentru ca are doar 13 episoade si cred ca ar fi meritat sa fie o serie lunga.
Deca-Dence, asa cum nu citesc eu nimic despre o serie inainte sa o incerc, a fost un soc cand am vazut al 2-lea episod si am descoperit cum stau lucrurile de fapt...
Appare-Ranman, cui nu ii place Appare? E greu sa nu il placi pe Appare, are un farmec al lui.
Digimon, inca nefinalizat si sper sa fie cat mai lung. De mult imi doream sa revad acest anime pentru ca era printre preferatele mele in copilarie, dar aveam retineri. Stiti cum e cand revezi un serial dupa 20 de ani si iti dai seama ca de fapt e chiar slabut si nu intelegi de ce iti placea atunci... Povestea este usor schimbata, dar cred ca sunt modificari care trebuiau facute.

#4
(26-09-2020, 02:41 PM)Florentina A scris: Eu raspunzand la o postare din 2017 21

Acum ca se termina acest sezon, pot spune ca am urmarit:
The God of High School, preferatul meu din acest sezon. Nu inteleg de ce nu am auzit de manga pana acum (sau webtoon... cred ca e doar webtoon, cine stie?). Sunt putin tristuta pentru ca are doar 13 episoade si cred ca ar fi meritat sa fie o serie lunga.
Deca-Dence, asa cum nu citesc eu nimic despre o serie inainte sa o incerc, a fost un soc cand am vazut al 2-lea episod si am descoperit cum stau lucrurile de fapt...
Appare-Ranman, cui nu ii place Appare? E greu sa nu il placi pe Appare, are un farmec al lui.
Digimon, inca nefinalizat si sper sa fie cat mai lung. De mult imi doream sa revad acest anime pentru ca era printre preferatele mele in copilarie, dar aveam retineri. Stiti cum e cand revezi un serial dupa 20 de ani si iti dai seama ca de fapt e chiar slabut si nu intelegi de ce iti placea atunci... Povestea este usor schimbata, dar cred ca sunt modificari care trebuiau facute.


The God of High School,  este naspa ca GoT

Acum lista mea sa mai marit putin astept sa apara 

Fate / stay the night [Heaven’s Feel] III. spring song

Higurashi: When I cry - New

Noblesse - if you read the webtoon, the anime will also appear
Yashahime: Princess Half-Demon - that's what I want to see as the new Inuyasha, because the story takes place after.

#5
Din sezonul de toamna am pus ochii pe Adachi to Shimamura, Akudama Drive, Dragon Quest, Jujutsu Kaisen siii Noblesse. Cu ocazia asta am vazut si cele doua OVA mai vechiute de la Noblesse.
Miauti, vad ca esti fan al seriilor vechi. Poate incerci si Dragon Quest si remakeul ala de la Digimon.

#6
Din sezonul de toamna "
Akudama Drive
Higurashi: When They Cry - GOU
Noblesse
Yashahime: Princess Half-Demon


https://anilist.co/user/Miauti/



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Va mai uitati la anime? CyBeR 23 15.622 08-06-2016, 09:51 PM
Ultimul răspuns: AlterEgo
  La ce anime va uitati? MajinBuu 52 26.437 15-05-2016, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Kira02
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.205 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)