Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

LYE's Disasters(varianta AMV)

#1
Boon...cum nu pot sa stau linistita nici macar un minut,m-am gandit sa incep sa fac amv-uri.Ca tot am observat ca sunt la moda.Nu fac decat de 4 zile...dar am nevoe de critica...multa.O sa observati ca au subtitrare..eh..nu am stiu cum sa o scot.So..astpet critici.
http://www.youtube.com/watch?v=rSCcGg4qz_k
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
La tine nu ma abtin xD In primul randu,presupun ca folosesti Vegas,dar de care? 7,8,9? Apoi,Subtitrarea se scoate cu Pan/Crop [click dreapta pe clip] si se modifica dimensiunea. In al doilea rand,no effect,ceea ce n`ar fi o problema ca Vegas`ul are efecte garla.No transitions[chestiile alea care fac trecerea de la un clip la alta] mergeau pe aci p`acolo.In al treilea rand incearca sa le faci 640x480 e mult mult mai bine[File/New/Dai next pe acolo pana la dimensiuni].In schimb imi place partea vocala de la anime la faza cu Ichigo,aia a mers de minune xD Sfat: Nu te grabi la amv,baga un clip in Vegas si foloseste`l si incearca toate butoanele.Sunt foarte multe,aplicati efecte si restu ca sa te acomodezi.Si apoi apuca`te de AMV.Cam atat,mai vad si al treilea amv..
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#3
THX Amy....well..in amv-ul asta care il pun,e facut imediat dupa cel anterior...asa ca nu am putut sa aplic sfaturile tale.Dar de la urmatorul...o sa le aplic.Tu critica.
http://www.megavideo.com/?v=73RVOLY7
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#4
La sfarsit sunetul se blocheaza xD Ma rog,Pretty good,n`ai mai pus scene cu personajele vorbind,asta chiar mi`a placut xD Pt movie maker e bine,abia astept sa vad ce faci si`n vegas 4
Edit: Si app,pe viitor,you tube a bagat in copy right toate melodiile de la NickelBack deci...nu mai face cu treupa asta daca vrei pe you tube amv`uri xD
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Casa Groazei[varianta AMV] Jigoku 6 5.689 06-12-2008, 06:49 PM
Ultimul răspuns: Apathy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)