Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kyou, Koi wo hajimemasu

#1
Special m-am uitat pe cele trei pagini de manga sa vad daca nu cumva este deschis topic cu manga-ul asta. Si vad ca nu este, ceea ce e bine.
Nu o sa tau sa fac descrierea, deoarece ma cam grabesc, dar am vazut la topicul "Kare First Love" ca putem pune un link. Prefer sa dezbatem subiectul, sa discutam mai bine decat sa dau copy/paste la poveste.
Uhm, link-ul este asta: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=12294
Daca vreti sa-l cititi online, am vazut ca e pe mangafox si probabil o fi si pe onemanga.com si daca doriti sa-l downloadati, il gasiti sigur pe mangatraders.com. Eu de aici l-am luat 4
Inca este ongoin', dar merita 8 ultimul capitol aparut este 53 si in curand o sa apara capitolul 54. De abia astept 8
Eu ador manga-urile shoujo/romance si asta clar o sa ramana printre preferatele mele, in top 10 chiar 21
Kyouta si Hibino sunt adorabili 8 si-mi place mult cum se comporta in preajma ei 8 si invers. Nu am cuvinte!
A mai citit cineva manga-ul asta?
[Imagine: mboi6o.png]

#2
-Dap eu am mai citit manga,si ce pot spune in afara de faptul ca imi place foarte mult,mai ales de tsubaki koyuta si tsubaki hibino,si mai ales ca lucrul ciudat este ca ambii au acekasi nume Tsubaki.
Si imi mai place de Miho,care la inceput sa transferat la aceeasi scoala cu kyouta,desii acesta sa transferat pentru kyouta,pe parcus ea se va schimba si va deveni prietena cu hibino.
Mie mi se pare o managa foarte draguta si interesanta
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#3
Onemanga.com nu mai exista Smile au ramas doar informatiile manga'urilor dar nu le mai poti citi. Dar intr-adevar este pe MangaFox.

Si eu citesc manga asta de ceva vreme, doar ca in ultimul timp mai si uit sa verific daca au aparut updates.. jeez I'm so lazy >.< La inceput nu m-a impresionat deloc, era o alta poveste gen ea e tocilara, el e "oh the perfect and handsome guy" dar acum mi se pare destul de ok. Hibino e atat de batuta in cap uneori, nu inteleg cum o fata poate fi so dense 21 asta ma enerveaza cel mai mult la protagonistele shoujo. In schimb imi place Kyouta, mai mult pentru ca se poarta dragut cu ea si se vede ca ii pasa (aw I so like this type of guys XD) e cam cliseic si el uneori da' nah.. il iertam pentru ca arata bine 24 superficial, da stiu XD

Per total.. yeah, merita citita daca ai timp liber, cum spuneam nu impresioneaza prin poveste, dar grafica e foarte draguta :]
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#4
Mi-a recomandat o prietena mangaul si chiar daca nu prea citesc shoujo am zis sa incerc. Imi place ca el chiar incearca sa se apropie de ea si chiar daca ea e foarte paranoica ajung sa aiba o relatie destul de draguta. Ea e genul de fata timida, dar uneori e prea de tot si poate uneori ar fi mai bine sa nu se mai gandeasca de sute de ori ca sa ia o decizie.
[Imagine: 318099_large.jpg]

Un blog cu si despre carti: http://bookobsess.blogspot.com/ V-asteptam cu drag!Smile Abia facem primii pasi.

#5
Eu inca astept sa apara urmatorul volum, pentru ca mai trebuie sa apara un capitol ca volumul sa fie complet si sa-l pot descarcat de pe mangatraders. Nu am stiut ca nu mai exista onemanga daca nu am mai accesat de ceva vreme anumite site-uri cu manga 21
Ma bucur sa vad ca mai sunt pareri pe aici. Este cineva la zi cu cititul? Ceva pareri? Oricum este unul din cele mai reusite manga-uri si destul de interesante, zic eu 4 printre preferatele mele, cum am mai spus.
[Imagine: mboi6o.png]

#6
This is the worst!!!!1 And it's freaking endless!!!1
It looks fancy but it's not worth reading, seriously.
Pun si eu mana pe o shoujo si ma aleg cu o manga cliseica de la cap pana la coada. Si are 99 de capitole dintre care traduse doar 86; cred ca o sa imbatranesc si probabil voi avei nepoti cand aceasta manga oribila se va termina. I really hate Hibino and now even Kyouta. They should kill each other...
" I see humans but no humanity "




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)