Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kyaa .. Buna

#1
Hmm ... Ma cheama Maria Madalina , dar prefer Ayami sau Yami .. am 14 ani si sunt din Calarasi , ador anime-urile ca voi toti. Genurile mele preferate sunt : SF , romance si comedie... Culorile mele preferate sunt roz si portocaliu si astept intrebari xD
[Imagine: 659826uei0v4dowf.gif][Imagine: 648860mfg6rv7wvu.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ayami-Chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bunaa hug and welcome. In primul rand, ar cam trebui sa scoti culoare aceea.
Cateva anime-uri preferate? Manga citesti? Daca da, ai una preferata? Esti fan yaoi/yuri/hentai?
Ce faci in timpul liber? Iti place sa citesti?
Ai un personaj masculin preferat dintr-o carte/anime/etc?
Si in ultimul rand, ce te inspira?
Spor la postat and Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
hug Bine ai venit pe site^^ sper sa te distrezi
Cateva intrebari micute:
-ce personaje din amie/manga iti plac cel mai mult?
-ai calatorit in vreo tara straina? daca da unde si ce impresii ti-a lasat?
-daca nu..unde ai vrea sa pleci si de ce?
-ce animale preferei?
-cum esti tu de obicei?Smile
Hugs si cam atat
[Imagine: snowscapr.png]
I'm like annoying orange but more kinky^^

#5
Bună Ayami-chan, bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi.

Te-aş ruga frumos să nu mai scrii cu o altă culoare decât cea impusă de forum. Se vede urât dacă fiecare post e într-o culoare diferită, dacă înţelegi ce vreau să spun. Plus că aşa merge peste tot, toată lumea scrie cu aceeaşi culoare ( doar administratorii/moderatorii folosesc alte culori pentru a evidenţia anumite lucruri )

În orice caz, sper să te distrezi around. Nu am întrebări.
Welcome, see you around şi şedere plăcută!

#6
Sigur ^^ nu mai scriu cu nicio culoare deci.
Anime-uri preferate: Azumanga Daioh , The melancholy of Haruhi Suzumiya , Bleach , Angel Beats , Clannad , Fairy Tail , Ginban Kaleidoscope si multe altele.
Manga citesc doar rar .. ca Lost + Brain , Spiral , Shugo Chara si tot asa.. , Nu sunt fan yaoi,yuri , hentai.
In timpul liber ma duc afara , stau la calculator , ma uit la Tv sau cant ceva.
Personajul preferat masculin ar fi Gray din Fairy Tail.
Ce ma inspira este natura si supranatural-ul.
Personajele mele preferate sunt : Haruhi Suzumiya,Wendy Marvell , Ayumu Kasuga (Osaka) si Rin Kagamine din game Vocaloid.
Nu am calatorit , dar as vrea in Japonia ( Tokyo ) si in Franta ( Paris ) .. a si in New York pentru ca imi plac obiectivele lor turistice.
Prefer pisica si iepurele pentru ca sunt adorabili 8
De obicei sunt o fire copilaroasa si naiva , dar destul de prietenoasa ^^
[Imagine: 659826uei0v4dowf.gif][Imagine: 648860mfg6rv7wvu.png]

#7
Hello ^_^ Bun venit pe forum si sper sa te distrezi . O sa pun niste intrebare ...4.
1. Ce zodie esti ? ( imi caut fratii berbeci 24 )
2.Ce gen de muzica asculti ?
3.Care este trupa/artistul preferat?
4.Care este filmul tau preferat ?
Atat . Distreaza-te si spor la postat 4.

#8
Bun venit pe animezup draguta. Vreau sa te intreb daca scrii ficuri.

#9
Sunt zodia pesti ... Ascult rock sau house, tot felul inafara de metal din acela [ scuze nu sunt fan .. ] , Nu am trupa favorita , dar artist as putea zice ca Aya hirano si filmul meu preferat este Underdog [Supercainele] si aharonestain da scriu fic-uri ,dar nu le postez pe internet momentan.
[Imagine: 659826uei0v4dowf.gif][Imagine: 648860mfg6rv7wvu.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)