Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kronos the One

#1
Ei bine , m-am inregistrat si eu pe site , si sincer trebuie sa va felicit pentru munca pe care o depuneti in acest site .
But enough about that , numele meu este Kronos , numele adevarat va ramane un secret , pai si ce pot sa spun despre mine , imi place muzica rock mai mult , formatii preferate ar fi Godsmack , Sum 41 , linkin park , si in general cand ma uit la vreun anime , vreau sa fie dark and mysterious ( sau pe-a aproape )
Printre anime-urile favorite se afla Neon Genesis Evangelion , Ergo Proxy , Ayakashi , and Ghost in the Shell .
Hobbiuri ar fi , hmmm pai statul la comp , cititul , and going out with my friends .
Cam asta ar fi introducerea mea , daca aveti intrebari , sau vreo nelamurire , shoooot
:36:
[Imagine: Neferin.png]

#2
Bun venit pe Animezup ,ne bucuram sa te avem printre noi si multumim pentru felicitari.Vad ca-ti place misterul si nu vrei sa dezvalui mai multe lucruri despre tine.Happy posting!
[Imagine: Untitled-1.png]

#3
Pai hobbiuri am zis deja la primul post , daca am mai citit o carte in ultima vreme , nu prea , melodia preferata I stand alone ( Godsmack ) si anime care nu merita vizionat Apocalypse Zero .

Cat despre varsta , its a secret :32:

Vrei sa afli varsta da click pe profilul meu
[Imagine: Neferin.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)