Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Konichiwa !!

#1
Konichiwaaaaa!!!Genki desu ka???Atashi wa Timeea desu!Am 14 si un pik Smile Pai...Daca tot m-am prezentat sa va zic cate ceva despre mine:
~Imi place enorm ciocolata:chuu:
~Floarea mea preferata:Trandafirul albastru si...restul culorilor+Floarea Soarelui 21
~Ador j-rockul(in special ramura visual kei)
~Urasc scoala(BineBine poate ca nu o urasc in totalitate...Imi plac pauzele ::ha:
~Urasc fitosii,pitipoancele,cocalarii si ca sa o zic mai 'frumos' nu sunt deloc patrioata,si cand zic deloc vreau sa zic DELOC:die:
~Tari preferate:Japonia,China,Korea,India,America,Rusia
~Sunt o fire nostalgica,cu capul nori :pfiu: dar care se enerveaza usor.Imi place sa fiu sincera atat cu mine cat si cu cei din jur,nu prea imi place sa mi plang de mila sau s o faca altcineva in locul meu.Nu suport sa mi se spuna ce sa fac,am nevoie de libertate.

Nu mi mai vine nimic in minte... ?" Daca mai vreti sa stiti ceva despre mine,intrebati,nu ma supar :bv:
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#2
Bine ai venit pe Animezup, ~Sawako~!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei, bun venit pe forum, Timea :]. Eu sunt Larisa, sper să ne înţelegem. Ei bine, nice descrierea. Totuşi, am câteva întrebări.
-Anime preferat?/Ce animeuri urmăreşti?
-Culoarea preferată?
-Din ce oraÅŸ eÅŸti?
-Filme preferate?
-Ce te-a determinat să te înregistrezi?
Cam atat, păi..distracţie plăcută!
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#4
Mersi,si eu sper sa ne intelegem Smile
-Imi place Nana,Fata Iadului,Bleach,Naruto,Lovely Complex,Kuroshitsuji(desi nu am vazut decat cateva episoade-sunt la incep) etc
-Culoarea mea preferata:Rosu
-Comanesti,Jud Bacau
-Gee...Sunt o gramada...Memoriile unei geishe,Windstruck,Scary Movie...21 In general imi plac comediile,dramele si filmele de groaza
-Ce m-a determinat sa ma inregistrez?Pai...Prietena mea cea mai buna a dat dat de site si mi'a zis ceva de genu :"Vezi ca acolo-i de tine" 21 Stiind ca imi plac animeurile,Japonia etc Am zis'De ce nu?Ar fi dragutz sa ma inscriu intr o ...'comunitate' cu oamenii ce au cam aceleasi pasiuni ca mine.
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#5
Hewo, hewo Timea, si bine ai venit.
Eh, inca un adorator al ciocolatei, welcome in the club.

Ca tot veni vorba am si eu cateva intrebari:

~Cum stai la capitolul literatura? Preferinte in domeniu carti\autori\genuri?

~Vad ca esti si o fana a filmelor, actori preferati ai? [sau, ma rog genul de actori care, ti-au placut intr-un film si tinzi sa vrei sa vezi si restul filmelor in care joaca]

~Iti place Rusia ca tara? Limba sau cultura? Sau totul?
[nu de alta, dar si eu sunt un fan]

Well cam atat. Welcome again. Have fun surfing around.
Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.


#6
Hm...Literatura...Sa fiu sincera nu prea sunt genul care poate termina o carte inainte sa se plictiseasca dar...depinde de carte.In general imi plac romanele de actiune.Se pare ca de astea nu ma plictisesc asa repede 4

Dintre toti actorii imi place Eddie Murphy...Nu stiu de ce...Habar n am si cat despre Rusia...Imi place cultura si limba Smile
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#7
Vine si Luca ( nu intreba ce-i cu nick-ull...nici eu nu stiu ce a fost in capul meu cant l-am pus...auzi don'le clorura de sodiu 2124)

Intrebari:
1. Yaoi? Shouen ai?
2. Yuri/ Shoujo ai?
2. Ce zodie esti?
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#8
Nick ul? 21 Emnmm.....Ok.....N o sa intreb 21 Oricum e unul...Interesant 21
Pai,In legatura cu intrebarile de mai sus.Sunt o mica perversa-fana-yaoi 21 dar nu ma prea dau in vant dupa yuri ...Adica...Cum sa zic...Imi place dar mai putin,asa >.> Cat despre zodie,sunt berbec Smile!

(...Ar trebui sa invat sa nu mai pun atatea emoticoane *_*")
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#9
Bine ai venit pe AnimeZup! Daca ai nelamuriri, poti sa ma intrebi oricand.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#10
Moama!Chiar avem multe in comun!akm nu te supara dar si yo cateva intrebari Smile : 1.Idol,ceva? 2.Frati/surori? 3.Muzica pref? 4.zi-mi cateva filme americane ce ti au placut.scz.am o curiozitate 5.Practici vreun sport?canti la vreun instrument? 6.Alt ceva ce ti place in afara de ciocolata ? 21 Cam atat.JA NE!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konichiwa! ^.^ Rysen 3 1.723 21-01-2013, 06:05 PM
Ultimul răspuns: Rysen
  Konichiwa! Katsu 7 2.970 05-04-2012, 07:02 AM
Ultimul răspuns: Katsu
  Konichiwa ^_^ ! PeekaBoo 11 4.264 27-10-2011, 08:02 PM
Ultimul răspuns: PeekaBoo
  konichiwa :P NatsuFireBlood 8 4.201 02-02-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: TheBestCookie:X
  Konichiwa minna-san desu~ ~AyaneUmenii~ 3 2.714 12-07-2010, 08:42 PM
Ultimul răspuns: ~AyaneUmenii~
  Konichiwa mina Tamaki 5 3.201 06-02-2010, 09:42 PM
Ultimul răspuns: Tamaki


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)